Neler Yeni

Yardım kaliteli Mouse pad önerisi

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
türk yabancı incelemelere bakın yada youtube a mousepad tierlist yazınca çıkıyor oradan bulup bakabilirsiniz
hocam freefall ile lamzu energon pro arasında kaldım lgg saturn pro olsa alcamda oda yok

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
hocam freefall ile lamzu energon pro arasında kaldım lgg saturn pro olsa alcamda oda yok
sahibindene bak hocam belki sıfır satan vardır yada wraithe maille ulaşmaya çalış yakın zamanda getireceklerse beklersin

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
desensiz alma bence aşınmalar ve kir kendini belli edince moral bozuyor

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
sahibindene bak hocam belki sıfır satan vardır yada wraithe maille ulaşmaya çalış yakın zamanda getireceklerse beklersin
baktımda lamzu energon düz varda güvenemiyorum ya wraith sordum 1 hafta öncede belirsiz tarih yok geçende sordum aynı
lgg saturn pro 2. el temiz olsa belki alırımda yok işte galiba
freefall alcam umarım memnun kalırım ya ama lamzu energon pro da denemek istiyorum işte iade değişim yapmıyorlar

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
baktımda lamzu energon düz varda güvenemiyorum ya wraith sordum 1 hafta öncede belirsiz tarih yok geçende sordum aynı
lgg saturn pro 2. el temiz olsa belki alırımda yok işte galiba
freefall alcam umarım memnun kalırım ya ama lamzu energon pro da denemek istiyorum işte iade değişim yapmıyorlar
aşırı speed hastası değilsen beğenmeyeceğini sanmıyorum ya sadece yüzeyi biraz farklı ama sevilen bir model. artisanın sitesinde hayate otsu satılıyor 850 TL'ye ama japonyadan nasıl geliyor vergi kaç çıkıyor vs bilmiyorum swarcowun inceleme videosu vardı belki anlatmıştır videoda kargo sürecini ona da bakabilirsin hayate otsuyu hiç görmedim ama tierlistlerde çok görüyorum tepede
Mesaj otomatik birleştirildi:

aşırı speed hastası değilsen beğenmeyeceğini sanmıyorum ya sadece yüzeyi biraz farklı ama sevilen bir model. artisanın sitesinde hayate otsu satılıyor 850 TL'ye ama japonyadan nasıl geliyor vergi kaç çıkıyor vs bilmiyorum swarcowun inceleme videosu vardı belki anlatmıştır videoda kargo sürecini ona da bakabilirsin hayate otsuyu hiç görmedim ama tierlistlerde çok görüyorum tepede
şimdi yorumlara baktım da yüzde 30 klasik vergisi varmış vergiyle 1100-1200 civarına geliyor artisan hien-hayate otsu değerlendirebilir freefall içine sinmediyse

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi yorumlara baktım da yüzde 30 klasik vergisi varmış vergiyle 1100-1200 civarına geliyor artisan hien-hayate otsu değerlendirebilir freefall içine sinmediyse
onlara vs de baktım sağol
şuan ya freefall alcam yada lamzu energon pro alcam kararsız kaldım sadece speed oranı nasıl vs ikisininde biri hybrid mesela diğeri aşırı speed diyorlardı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
onlara vs de baktım sağol
şuan ya freefall alcam yada lamzu energon pro alcam kararsız kaldım sadece speed oranı nasıl vs ikisininde biri hybrid mesela diğeri aşırı speed diyorlardı
ikisi de benim gözümde kendi kategorilerinin en iyilerinden speed hybrid seçeneğini çevrendeki kişilerle karşılaştırabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom