Neler Yeni

Rehber Kaliteli ve kalitesiz güç kaynağı markaları geniş liste (sadece marka)

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Konuyu açarken ilk aklıma gelendi ama önce kalitesizleri yazdım aklımdan çıkmış ekliyorum :D
Bizim internetçide var adam mahalleyi patlatacak. Terörist gibi geziyor. 60 tane masası var hepsi Platoon. Kola dolabının üstünde 10-15 tane Platoon PSU,Çay demleme yerinin altında 1 koli. İkide bir patlıyor diye 2 koli getirmiş adam. Kafedeki tüm hepsi patlasa mahalle patlar.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere birçok kaliteli ve kalitesiz PSU markalarına örnek vereceğim. Sadece markaları yazdım her markanın her ürünü iyi her ürünü kötü değil ama bu markalar çoğunlukla iyi iş çıkarıyorlar.
Kaliteli markalar
  • Adata/XPG
  • Aerocool
  • Akasa
  • Asus
  • Alienware/Dell
  • Aorus by Gigabyte
  • Bitfenix
  • Corsair
  • Cooler Master
  • Cougar
  • Enermax
  • Evga
  • FSP
  • High Power
  • NZXT
  • Seasonic
  • Superflower
  • Siverstone
  • Termaltake
  • Xigamatek
  • Zalman
    Ne çok kaliteli, ne de çok kalitesiz markalar
  • Aigo
  • Darkflash
  • Dark
  • Deepcool
  • Gamegaraj
  • Gigabyte
  • Sharkoon
    Kalitesiz markalar
  • Everest
  • Hadron
  • Gamepower
  • Gametech
  • Rampage
  • Platton
  • Powerboost
  • Frisby
  • Izoly
    Benim en sevdiğim markalar
  • NZXT (bilmeyenler olabilir. Ülkemizde pek bilinmiyor ama çok büyük bir kasa-PSU üreticisi. Ürünleri cidden çok kaliteli)
  • Bitfenix (NZXT için dediğim şeyler burda da geçerli)
  • FSP (Dünyanın belki de en büyük PSU üreticisi. CM,TT, Corsair gibi dev markaların bazı PSU'larını bu adamlar üretiyor. Ülkemzde de varlar F/P açısından da başarılı)
  • Akasa (Ülkemizde yine pek bilinmiyor ama F/P kendin, kanıtlamıi bir marka)
  • Aorus (Tartışmaya gerek yok hepiniz biliyorsunuz)
  • Superflower (Kelebek logosuna ve ismine bakıp kötü sananlar Recep İvedik'ten daha çok güldürüyor beni :D. Evga'nın 1200W'lık dev PSU'larını alıp çok överken bu adamlar tarafından yapıldığını bilmiyordunuz.)
Bu arada gamegaraj psularini aigo ya ürettiriyor iki tane olması saçma gamegaraj(aigo) şeklinde yapılabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kendimde bunu kullanıyorum

OğuzKağan08

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Bu arada gamegaraj psularini aigo ya ürettiriyor iki tane olması saçma gamegaraj(aigo) şeklinde yapılabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kendimde bunu kullanıyorum
Teknik olarak aynı markalar ama Aigo, Gamegarajın PSU'larını üretirken kendi PSU'ları kadar özeniyor mu diye soranlar da olsabilir diye farklı şekilde ekledim.
(Aslında liste uzun gözüksün diye öyle yaptım çaktırma :D)

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Teknik olarak aynı markalar ama Aigo, Gamegarajın PSU'larını üretirken kendi PSU'ları kadar özeniyor mu diye soranlar da olsabilir diye farklı şekilde ekledim.
(Aslında liste uzun gözüksün diye öyle yaptım çaktırma :D)
Liste uzun gözüksün istiyorsan biraz psu sunayım sana

OğuzKağan08

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Liste uzun gözüksün istiyorsan biraz psu sunayım sana

Dediğim gibi daha çok önceden ülkemize gelmiş veya hala ülkemizde olan markaları listelemeye çalıştım ama unuttuğım baya varmış koskoca Be Quiet'ı nasıl unuturum :D

Top Bottom