Neler Yeni

Kan tahlili nasıl yaptırılır?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Eksik değerlerime baktırmak için ne yapmalıyım?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,836
İsim
Lokman Doğan
hastaneden randevu al dahiliye bölümünden

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Ahmet Kocar
Bazı sağlık ocaklarında bakılıyor. Yarın git erkenden sor oradaki hemşireye yada birisine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hastaneden randevu al dahiliye bölümünden
Sağlık ocağında bakılıyor hastaneyle uğraşmasın arkadaş.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazı sağlık ocaklarında bakılıyor. Yarın git erkenden sor oradaki hemşireye yada birisine.

Sağlık ocağında bakılıyor hastaneyle uğraşmasın arkadaş.
Hocam sağlık ocağı da hastane de yakın. Hem eksik değerlerime hem de testesteron seviyeme bakmak için tahlil vermek istiyorum. Yarın gidip sorma gibi bir şansım malesef yok. Ne yapmalıyım?

Hanaz

80+ Silver
Hocam sağlık ocağı da hastane de yakın. Hem eksik değerlerime hem de testesteron seviyeme bakmak için tahlil vermek istiyorum. Yarın gidip sorma gibi bir şansım malesef yok. Ne yapmalıyım?
Ac karna git yaptır

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ac karna git yaptır
Nerede nasıl

Kafam çok karıştı bazıları diyor sağlık ocağı yeter bazıları diyor hastaneye git. Hastaneye git diyenler hem dahiliye hem ürolojiden sıra al falan diyor. Ben sadece genel tahlil ve testo testi yaptırmak istiyorum. Çok gezmek de istemiyorum, son olarak ne yapmam lazım.

bwNN

80+ Silver
Nerede nasıl

Kafam çok karıştı bazıları diyor sağlık ocağı yeter bazıları diyor hastaneye git. Hastaneye git diyenler hem dahiliye hem ürolojiden sıra al falan diyor. Ben sadece genel tahlil ve testo testi yaptırmak istiyorum. Çok gezmek de istemiyorum, son olarak ne yapmam lazım.
Dahiliye gidebilirsin bence ya

Genel tahlil için dahiliye en uygun yer gittiğinde sorarsın testesteron dahiliye isteyebilir mi yoksa sadece üroloji mi bilmiyorum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Berat fatih
saglık ocagına saat 9 da git

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
Böyle

Ekler

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    46.7 KB · Hit: 18

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Hastaneye gitmene gerek yok sağlık ocağına gidiyorsun orda kan tahlili yapıyorlar kan vermeden 12 saat önce bir şey yememiş ve su dışında bir şey içmemiş ol yeter sonuçlar ertesi gün çıkıyor e-nabızdan görebiliyorsun istersen sağlık ocağına gidip de sonuçları alabilirsin

Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sağlık ocağına saat 10.00'dan önce gidin. Aç karnına gitmenizi öneririm. Doktorunuzdan sıra alın. Sıranız geldiğinde içeri girin. Doktorunuza ben kan tahlili yaptırmak istiyorum diyin. "Neden yaptırmak istiyorsunuz" derse "Eksik değerlerim varsa onlara bakmak istiyorum" diyebilirsiniz. Sonra kan verme yerine gidiyorsunuz. Bazen sıra oluyor, bazen olmuyor şans işi. Oradaki hemşireye kan tahlili vermek istiyorum diyorsunuz. Kimlik veya T.C. kimlik no isteyebilir. Sonra oturup kan veriyorsunuz. Geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Serkan karakaya
Nerede nasıl

Sağlık ocağı istediğin tahlili yaptırmaz bunu anla artık. Dahiliye yada urolojiden randevu al bi gün(sabah olsun yoksa tahlil yaptiraman) istediğin tahlilleri söyle onlar anlar zaten.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Sağlık ocağına saat 10.00'dan önce gidin. Aç karnına gitmenizi öneririm. Doktorunuzdan sıra alın. Sıranız geldiğinde içeri girin. Doktorunuza ben kan tahlili yaptırmak istiyorum diyin. "Neden yaptırmak istiyorsunuz" derse "Eksik değerlerim varsa onlara bakmak istiyorum" diyebilirsiniz. Sonra kan verme yerine gidiyorsunuz. Bazen sıra oluyor, bazen olmuyor şans işi. Oradaki hemşireye kan tahlili vermek istiyorum diyorsunuz. Kimlik veya T.C. kimlik no isteyebilir. Sonra oturup kan veriyorsunuz. Geçmiş olsun.
Sağolun hocam, testesron testi de yaptırmak istiyorum. Onu sağlık ocağında yapıyorlar mı yoksa ürolojiden randevu mu almam gerekiyor.

Sağlık ocağı istediğin tahlili yaptırmaz bunu anla artık. Dahiliye yada urolojiden randevu al bi gün(sabah olsun yoksa tahlil yaptiraman) istediğin tahlilleri söyle onlar anlar zaten.
Dahiliyede randevu bulmak çok çok zor hocam.

Ürolojide sıra buldum fakat hem eksik tahlil hem de testesron testi yaptırmak istiyorum. Yaparlar mı acaba?

Top Bottom