Neler Yeni

Çözüldü✓ *KARAR VERİLDİ*MUTLU SON* xDrive Firmasının Kalitesiz Ürün Satması/Almadan Okuyun

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
:pikacu:

Son düzenleme:

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Deniz Bey
vay be malzemeden çalmış hainler olması gereken özelliklerin yarısı malzeme koymuşlar yazık günah ya kendileri bilir bu markadan uzak dururuz olur biter ,

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
vay be malzemeden çalmış hainler olması gereken özelliklerin yarısı malzeme koymuşlar yazık günah ya kendileri bilir bu markadan uzak dururuz olur biter ,
Malzemeden kısıp yapmışlar koltuğu hocam bir de internet sitelerinde böyle yazıyor. Bedava ürün veriyoruz deseler yine uzak dururum
Teknik servisleride bir o kadar vasat :)
dsaadsadsadsads.PNG

Niaron

80+
Malzemeden kısıp yapmışlar koltuğu hocam bir de internet sitelerinde böyle yazıyor. Bedava ürün veriyoruz deseler yine uzak dururum
Teknik servisleride bir o kadar vasat :)
Alıntıyı görüntüle
bendede aynı koltuk var ama ben memnunum süngeri akıllı sünger kalkınca bi 5 10dk sonra kendine geliyo acaba eski seri koltuklardamı bu deri çatlaması falan

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
bendede aynı koltuk var ama ben memnunum süngeri akıllı sünger kalkınca bi 5 10dk sonra kendine geliyo acaba eski seri koltuklardamı bu deri çatlaması falan

Ne zaman aldınız hocam koltuğu siz ben alalı 1 seneyi geçti bile , ama zannetmiyorum eski seri koltuk olduğunu

wake up to reality

80+ Silver
Konu yükselince yazayım dedim. Bendeki 15li için oturma yerine kılıf ayarladım bir tane. İçinde 2 cm kadar sünger var. Kullanan varsa böyle bir şey yapmasını tavsiye ederim. Deride şu an hiçbir deforme yok büyük oranda koruyor. Amaa yine de markayı tavsiye etmemeye devam edeceğim. Telefonda konuştuğum elemanla tartışacak duruma geldim. Üstelik ortada büyük bir sorunum yokken. İletişimleri sıfır. En ufak bir şeyde kullanıcı hatası diyip sizi yolda bırakacak tipler. Kılıf tavsiyem kullananlar için.
bende de 15li var, mail yazsam kılıf gönderirler mi?

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
bende de 15li var, mail yazsam kılıf gönderirler mi?
oturma kısmında bir problem yaşıyorsan , deride çatlama, derinin içe göçmesi gibi bir şansını dene gönderebilirler :) bana teklif etmişlerdi ben kabul etmedim

wake up to reality

80+ Silver
oturma kısmında bir problem yaşıyorsan , deride çatlama, derinin içe göçmesi gibi bir şansını dene gönderebilirler :) bana teklif etmişlerdi ben kabul etmedim
yazayim, gonderirler belki hic takmadan koltukla beraber satip ben de baska markaya gecerim, bir de alali 2 yıl oldu galiba, garanti durumunu sorguluyorlar mı?

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
yazayim, gonderirler belki hic takmadan koltukla beraber satip ben de baska markaya gecerim, bir de alali 2 yıl oldu galiba, garanti durumunu sorguluyorlar mı?
Garanti durumunu ben kendim yazmıştım o yüzden sorguluyorlar mı sorgulamıyorlar mı tam emin değilim ama yüksek ihtimalle sorgulamazlar
Yaz gönder hocam şansını dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
Dostlar karar bugün itibariyle çıktı

Ürünün yenisi ile değiştirilmesine eski ürünün benden alınmasına
Tebliğ ücreti olan 20.50₺ ve Bilirkişi Ücreti olan 517.08₺ nin karşı tarafından alınmasına karar verildi.
Hayırlı olsun, kutluyorum seni kardeşim. Bu gibi olaylar gündeme gelirse, tüketicilerin hakları da yenmemiş olur, çok sevindim 👏🏻👏🏻

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Hayırlı olsun, kutluyorum seni kardeşim. Bu gibi olaylar gündeme gelirse, tüketicilerin hakları da yenmemiş olur, çok sevindim 👏🏻👏🏻
Çok teşekkür ederim hocam :) bu sorunumu forumda dile getirmemdeki en önemli neden koltuk olsun başka bir aldığımız eşya olsun haklıysak sonuna kadar gitmemiz gerektiği haklı er yada geç mutlu ayrılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakın bir zamanda da forumda Tüketici Hakem Heyetine başvururken nelere dikkat edilmesi sürecin nasıl işlediği ile ilgili bir konu yayınlayacağım. İnşallah bu konu başvurmayı düşünen arkadaşlara bir rehber niteliğinde olacak :)

Top Bottom