Neler Yeni

Çözüldü✓ *KARAR VERİLDİ*MUTLU SON* xDrive Firmasının Kalitesiz Ürün Satması/Almadan Okuyun

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
Bende buna benzer bir konu açmıştım.
Evde 2 tane xDrive koltuğum var ve muhtemelen sondu.
Benimde kol dayama kısmı çöktü. Ücreti ile satın aldım fakat gelen malzeme o kadar dandikti ki içini açıp baktım kauçuk pıt pıt doldurmuşlar kolçağın içini. 80-100 tl civarı para ödemiştim 1 tanesine.
Parasında değilim zaten bir koltuğa 2/3 bin tl veren insan rahatlığı ister ucuz olmasını değil.
Artık işi kazanç odaklı hale çevirdiklerini düşünüyorum f/p kısmı xDrive için bitmiştir.

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Hocam yalnız şunu anlamadım ben. Değişim almışsın ya şimdi firma sana aynı ürünü verirse yine aynı sorunu yaşayacaksın sen o zaman ne olacak? Kullanmadan satacak mısın?
Hocam artık bu markanın hiç bir ürünü kullanmam gelen koltuğu satacağım hawk kumaş serisi düşünüyorum

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.

VisnaSuyu

80+
Hayırlı olsun. Sonuna kadar hakkınızı savunun. Ürünü satarken reklama değil kaliteye harcasınlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Saki Çelikten
Hocam kitap gibi okudum elinize sağlık bu konu ana sayfada vs kalsa hep keşke önemli haklarımızı bilmek ve savunmak

En İyi Cevap
3
Yakın zamanda koltuk almayı planlıyordum, gerçekten konuyu iyi ki okumuşum. Teşekkürler :love:.

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Kaça satıuon kral uygunsa alabilirim
Kral daha koltuk gelmedi gelsin piyasaya göre bir fiyata vereceğim aklımda şuan bir fiyat yok ilk önce koltuğun gelmesi lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakın zamanda koltuk almayı planlıyordum, gerçekten konuyu iyi ki okumuşum. Teşekkürler :love:.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Hocam kitap gibi okudum elinize sağlık bu konu ana sayfada vs kalsa hep keşke önemli haklarımızı bilmek ve savunmak
Sağolun hocam bütün herkes hakkını sonuna kadar aramalı hakkını savunmalı :)

Hayırlı olsun. Sonuna kadar hakkınızı savunun. Ürünü satarken reklama değil kaliteye harcasınlar.
Çok doğru demişsin hocam teşekkürler :)

Bende buna benzer bir konu açmıştım.
Evde 2 tane xDrive koltuğum var ve muhtemelen sondu.
Benimde kol dayama kısmı çöktü. Ücreti ile satın aldım fakat gelen malzeme o kadar dandikti ki içini açıp baktım kauçuk pıt pıt doldurmuşlar kolçağın içini. 80-100 TL civarı para ödemiştim 1 tanesine.
Parasında değilim zaten bir koltuğa 2/3 bin TL veren insan rahatlığı ister ucuz olmasını değil.
Artık işi kazanç odaklı hale çevirdiklerini düşünüyorum f/p kısmı xDrive için bitmiştir.
Piyasada en çok satılan marka olduğu için bizim insanımızda aşırı kaliteli aşırı dayanaklı gibi bir algı var bu algı kesinlikle yanlış. Bir ürünün çok satılması o ürünün sorunsuz çok kaliteli olduğu anlamına gelmez

Merhaba, benim de telefonum 1 yılı doldurdu ve halen garantisi devam ediyor. PMIC sıkıntılı bu telefon ve kendi kendine 75 derece falan oluyor telefon kilitli ve arka plan da hiç bir şey açık olmadığı halde. Teknik Servis ne yapar bilemiyorum ama sizin gibi bir sorun ile karşılaşırsam tam olarak THH'ye başvurmak için ne yapmam gerekiyor, süreç nasıl işliyor?
Hocam telefonun fatura , garanti belgesi ile bulunduğunuz yerdeki Tüketici Hakem Heyetine gidip başvuru formunu eksiksiz vergi numarasına kadar doldurup başvuru yapın
karşı tarafın ne kadar çok bilgisini verirseniz vergi numarası , adresi, telefon numarası gibi süreç o kadar hızlı işliyor Tüketici Hakem Heyeti karşı tarafa o kadar hızlı ulaşıyor benim yaklaşık 2 ayda sonuçlandı

Bende şuan Xdrive Atak kumaş modelini kullanıyorum bundan önce adore firmasından adore max office modelini kullanıyordum alt kısımda içerdeki tahta yada sunta her neyse orası kırıldı garantiye gönderdim 1 ay bekletip ürünü yapmadan bana geri gönderdiler defalarca aramama mail atmama rağmen sonuç alamadım çileden çıkardılar bende adore kadar ilgili gözüküp problem çözemeyen bir firma görmedim daha sonra uğraşmak istemedim alt iskeleti söktürüp demir oturma yeri yaptırdım altındaki tahta olan yer paramparça olmuş işin ilginci onu yaptık diye nasıl gönderirler, şuan ki modelden memnum ama size hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun yeni koltuğunuz açıkcası neler yaşadığınızı nasıl başvurduğunuzu ve süreç hakkında bilgilendirmenizi bekliyorum ben hem vaktim olmadığından hemde ne yol izleyeceğimi bilmediğimden uğraşmadım.
Hocam garantin devam ediyorsa üste yazdığım şekilde başvurunu yapıp bekleyebilirsin xdrive markasının bütün iletişim bilgileri internette var eksiksiz başvuru formunuda doldurabilirsin tahmini 2,3 ay içinde sonuçların

Bu arada şikayet formuna eksiksiz başından geçen olayı sorunu yazmalısın.

Son düzenleme:

Onurkotlutok05

80+ Gold
Hocam hazır yükselmişken yazayım güncellemeleri konunun içine ekleseniz daha iyi olur
ben bütün konuyu okudum ama şikayetçi olacak arkadaşlar okumayıp sonuç çıkmamış uğraşmaya gerek yok diyebilirler

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Hocam hazır yükselmişken yazayım güncellemeleri konunun içine ekleseniz daha iyi olur
ben bütün konuyu okudum ama şikayetçi olacak arkadaşlar okumayıp sonuç çıkmamış uğraşmaya gerek yok diyebilirler
haklısın hocam hemen güncelliyorum :)

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mustafa Ödemiş
Hocam hayırlı olsun. Kendi koltuğummuş gibi sevindim olayın sonucuna .

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,508