Neler Yeni

Yardım Karfeşime açıklayamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mertsyl
13 pro istiyor diyorum ki 13 14 le farkı yok nerdeyse bi ekran vs. yazılım süreleerı ayni anda bitecek az destek olun açıklayalım siz yazın ben okutucam

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,020
İsim
Sinan Aba
13 pro istiyor diyorum ki 13 14 le farkı yok nerdeyse bi ekran vs. yazılım süreleerı ayni anda bitecek az destek olun açıklayalım siz yazın ben okutucam
Kimseye bakma s23 ultra al her alanda tokatlar :D

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,020
İsim
Sinan Aba
Ben 15 pro alıcam kuduruyo iphone istiyo oda alalım s23 ultra s22 ultra anlamıyo
Bir eline iphone bir eline s23 ultra ver bakayım hangisini ister :D
S23u yada s22u'nun ekranı çok kaliteli iphone ekranları dandik kalır onun yanında. Kalemi de unutmayalım donanım olarak iki telefonda da 60fps alır zaten
Kamera olarak bazı durumlarda iphone bazı durumlarda s23 önde ama genel olarak samsung daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

s23 ultra dediğimiz cihaz bazı durumlarda 15 pro max'den bile iyi bazı durumlarda gerçekten kapışıyorlar hem donanım hemde kamera olarak.

@Allmuted İphone fanboyları hemen haha atar tabi telefon bilginiz yok la sizin anca instada kaliteli story atan kazanır yarışı :D
şunu izle bakayım

Allmuted

80+ Bronze
S23u yada s22u'nun ekranı çok kaliteli iphone ekranları dandik kalır onun yanında. Kalemi de unutmayalım donanım olarak iki telefonda da 60fps alır zaten
Kamera olarak bazı durumlarda iphone bazı durumlarda s23 önde ama genel olarak samsung daha iyi

s23 ultra dediğimiz cihaz bazı durumlarda 15 pro max'den bile iyi bazı durumlarda gerçekten kapışıyorlar hem donanım hemde kamera olarak.

@Allmuted İphone fanboyları hemen haha atar tabi telefon bilginiz yok la sizin anca instada kaliteli story atan kazanır yarışı :D
şunu izle bakayım
hahaha sabah sabah çok güldüm iyi günler dostum

Dexes

80+ Bronze

şunu izle bakayım

hocam hiç uğraşıp cevap yazmayın konu bariz şekilde troll :D

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,020
İsim
Sinan Aba
hahaha sabah sabah çok güldüm iyi günler dostum
Açıklayacak durumun yok tabi max iphone kullanıcısı kendisi bile bilmiyor elindeki telefonun özelliklerini kimse iphone önermiyor ki çoğu kişi instada kaliteli foto atmak için alıyor. Kesin sen j7 primde'dan iphone 15 pro max'a geçtin :D

hocam hiç uğraşıp cevap yazmayın konu bariz şekilde troll :D
Bu fanboylar bitiriyor beni ya abi telefonun da fanboyu olmazsın. Adam iphone'a para vermiş ya kazıklandığını hissetmemek için arşa çıkartıyor telefonu. Telefonun özelliklerini say diyorum geçen birine satarken kolay satılıyor diyor sanki satmak için telefon alıyoruz :D

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey

şunu izle bakayım
Ya hadi eyw s23 ultra güzel cihaz da iphone'un ekranına kötü diyeni ilk kez görüyorum ve ek olarak güzel bir ışıkta çoğu telefon renk aralığı dışında benzer kaliteler sunabilir aynı fotoğrafı karanlık bir gecede de çek bak bakalım ne oluyor sonra biz böyle diyince fanboy oluyoruz. Ek olarak yazdığın yazıyı tekrar okudum ve gerçekten infilak oldum, telefon bilgisi yok diyip iki telefonu karşılaştırırken yok benzer yo bu geçer tarzı çok öznel yaklaşımlarda bulunmuşsun. Rastgele biri bile bir kaç dakikalık araştırmayla ne kadar boş bir karşılaştırma yaptığını anlayabilir, iyi forumlar.

Dexes

80+ Bronze
Bu fanboylar bitiriyor beni ya abi telefonun da fanboyu olmazsın. Adam iphone'a para vermiş ya kazıklandığını hissetmemek için arşa çıkartıyor telefonu. Telefonun özelliklerini say diyorum geçen birine satarken kolay satılıyor diyor sanki satmak için telefon alıyoruz

Bırakın haha atmaya devam etsinler, boşverin. Kafaya takmayın.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,020
İsim
Sinan Aba
Ya hadi eyw s23 ultra güzel cihaz da iphone'un ekranına kötü diyeni ilk kez görüyorum ve ek olarak güzel bir ışıkta çoğu telefon renk aralığı dışında benzer kaliteler sunabilir aynı fotoğrafı karanlık bir gecede de çek bak bakalım ne oluyor sonra biz böyle diyince fanboy oluyoruz. Ek olarak yazdığın yazıyı tekrar okudum ve gerçekten infilak oldum, telefon bilgisi yok diyip iki telefonu karşılaştırırken yok benzer yo bu geçer tarzı çok öznel yaklaşımlarda bulunmuşsun. Rastgele biri bir kaç dakikalık araştırmayla ne kadar boş bir karşılaştırma yaptığını anlayabilir, iyi forumlar.
İki telefonuda elimde tutum dostum tek tarafılı inceleme yapmadım yani.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
İki telefonuda elimde tutum dostum tek tarafılı inceleme yapmadım yani.
İphone un fiyatını haketmediğini biliyorum ama ekranına kalitesiz demen boş bence bende iki markanın amiral cihazlarını deneyimlemiş biri olarak söylüyorum.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
ismail
Ya hadi eyw s23 ultra güzel cihaz da iphone'un ekranına kötü diyeni ilk kez görüyorum ve ek olarak güzel bir ışıkta çoğu telefon renk aralığı dışında benzer kaliteler sunabilir aynı fotoğrafı karanlık bir gecede de çek bak bakalım ne oluyor sonra biz böyle diyince fanboy oluyoruz. Ek olarak yazdığın yazıyı tekrar okudum ve gerçekten infilak oldum, telefon bilgisi yok diyip iki telefonu karşılaştırırken yok benzer yo bu geçer tarzı çok öznel yaklaşımlarda bulunmuşsun. Rastgele biri bile bir kaç dakikalık araştırmayla ne kadar boş bir karşılaştırma yaptığını anlayabilir, iyi forumlar.
Karşılaştırma yapan kişi troll ciddiye alınacak yanı yok.Ek olarak iphone'un ekranı kötü maalesef.Tasarımı sade ve güzel.

Top Bottom