Neler Yeni

KARGO YANLIŞ İlçeye Gidiyor

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
merhaba arkadaşlar cuma gecesi incehesaptan laptop aldım cumartesi saat 1 de kargoya verildi kargo takip numarasından kargoya baktığımız zaman ben başka ilçedeyim kargonun teslim edileceği adres başka ilçe sıkıntı olur mu yardımcı olur musunuz ve cmt oğlen 1 de taşıma durumunda 2 gün olacak neredeyse hala taşıma durumda

Rahasam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Hasan ASAM
Adresini doğru yazdıysan sıkıntı olmaz. Bazı ilçelerin dağıtım şubeleri diğer yakınındaki ilçeden oluyor.

kebapp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Tuğra Çetin
merhaba arkadaşlar cuma gecesi incehesaptan laptop aldım cumartesi saat 1 de kargoya verildi kargo takip numarasından kargoya baktığımız zaman ben başka ilçedeyim kargonun teslim edileceği adres başka ilçe sıkıntı olur mu yardımcı olur musunuz ve cmt oğlen 1 de taşıma durumunda 2 gün olacak neredeyse hala taşıma durumda
bazı yerlerde önce büyük şubeye gidiyor sonra geliyor ama yine de siz bir arayıp sorun hocam

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adresini doğru yazdıysan sıkıntı olmaz. Bazı ilçelerin dağıtım şubeleri diğer yakınındaki ilçeden oluyor.
Hocam ben Sincan dayım etimesguta gidiyor arasında 5 10 km felan var
Mesaj otomatik birleştirildi:

bazı yerlerde önce büyük şubeye gidiyor sonra geliyor ama yine de siz bir arayıp sorun hocam
daha once kasa aldım direk olduğum ilçeye gelmişti

Rahasam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Hasan ASAM
Kargo hareketini bizimle paylaşırsan yorumda bulunabiliriz.

tayurak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emre Tayurak
Yurtiçi kargo ise takip kodu verirsen bakarım, kargoda çalışıyorum

Top Bottom