Neler Yeni

Karın Boşluğunu Kas İle Doldurmak Mümkün Mü?

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karın boşluğu derken tam olarak neresi
üst karın kasları ile göğüsün birleştiği o yerdeki 2-3 cm kalinligindaki boşluk alandan bahsediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yumruk yiyince nefesimizin kesildiği

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
üst karın kasları ile göğüsün birleştiği o yerdeki 2-3 cm kalinligindaki boşluk alandan bahsediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yumruk yiyince nefesimizin kesildiği
karın kası göğüs kafesine kadar dayanır zaten eğer ora dayanmıyorsa seninkiler genetiğin öyledir brom. Karın kaslarını sık elinle kontrol et bittiği yerde göğüs kafesin başlamıyorsa genetik olarak karın kasın öyle yerleşmiş şekilini değiştiremezsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
karın kası göğüs kafesine kadar dayanır zaten eğer ora dayanmıyorsa seninkiler genetiğin öyledir brom. Karın kaslarını sık elinle kontrol et bittiği yerde göğüs kafesin başlamıyorsa genetik olarak karın kasın öyle yerleşmiş şekilini değiştiremezsin
dayaniyor ama derinin altindaki kas yeterince güçlü değil napabilirim arttirmak icin

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
dayaniyor ama derinin altindaki kas yeterince güçlü değil napabilirim arttirmak icin
karın kasları da bir kas grubudur biceps triceps sırt gibi onlarda çalışarak gelişir. karın kası egzersizleri yaparsan gelişecektir. belirginleşmesini istiyorsan da kalori açığı ve kardiyo yaparak yağları yakman gerek

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,573
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Resimdeki yeri mı kast ediyorsun

Ekler

• IMG_20231205_204208~2.jpg
    IMG_20231205_204208~2.jpg
    1.7 MB · Hit: 54
  • IMG_20231205_203937~2.jpg
    IMG_20231205_203937~2.jpg
    1.9 MB · Hit: 49

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,573
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam şu karın kasının yanındaki çizgiler olan yere oblik mi deniliyor oraya ne deniliyorsa orayı nasıl geliştiririz
Evet oblik oralar oblik için çeşitli hareketler var onları hissederek uygulaman lazım unutma karın kasının belirgin olmasının başında %80 beslenme geliyor antreman sadece %20 lik kısmı

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,436
İsim
Taha yücel
Evet oblik oralar oblik için çeşitli hareketler var onları hissederek uygulaman lazım unutma karın kasının belirgin olmasının başında %80 beslenme geliyor antreman sadece %20 lik kısmı
anladım hocam peki oblikler için senin yaptığın bir hareket önerebilirmisin

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,573
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
anladım hocam peki oblikler için senin yaptığın bir hareket önerebilirmisin
TABİKİ haftanın 5 günü karın çalışıyorum belli başlı hareketlerim var gece yatmadan uyguluyorum ama öncesinde en az 2 saat bişey yememiş olman lazım mide boş olacak ya sabah kalkınca yapacaksın ya da gece yatmadan önce

Ekler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    4.7 KB · Hit: 33
  • images.jpeg
    images.jpeg
    9.9 KB · Hit: 34
  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    29.5 KB · Hit: 34

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,573
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
reis benim reflüyü azdırdı karın çalışıp vakum yapmak 1 aydır karın antremanı yapmıyorum 5 6 aydır hergün yapardım üşenmeden, yaşadınmı hiç yada etrafında yaşayan var mı ?
Reflü nedeni yediğin besinlerden dolayı çok yağlı acılı şekerli asitli şeyler mi yiyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,105
Üyeler
143,990
Son üye
snazed
Top Bottom