Neler Yeni

Yardım Kasa fanları sesli çalışıyor

echooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ensar
Selamlar, kasa fanlarım sesli çalışıyor sogutmasinda bi problem yok lakin fanlarım molexle psuya bagli herhangi bir fan hızı ayarlaması yapamıyorum sistemin daha sessiz çalışmasını istiyorum burdaki sorum şu olacaktı herhangi bir kontrolcü alıp ordan hem fan hızını hemde rgb kontrolü yapabilir miyim hali hazırda olan fanlarimla yoksa sıfırdan fanlar ve ona özel kontrolcü mu almalıyım kasamda argb düğmesi var ordan renk değişiyor ama dediğim gibi fan hızı ayarlanmıyor

Yunus Yıldız

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Captain Jack Sparrow
Selamlar, kasa fanlarım sesli çalışıyor sogutmasinda bi problem yok lakin fanlarım molexle psuya bagli herhangi bir fan hızı ayarlaması yapamıyorum sistemin daha sessiz çalışmasını istiyorum burdaki sorum şu olacaktı herhangi bir kontrolcü alıp ordan hem fan hızını hemde rgb kontrolü yapabilir miyim hali hazırda olan fanlarimla yoksa sıfırdan fanlar ve ona özel kontrolcü mu almalıyım kasamda argb düğmesi var ordan renk değişiyor ama dediğim gibi fan hızı ayarlanmıyor
fan hızını ayarlamak için kontrolcü lazım

Yunus Yıldız

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Captain Jack Sparrow
Hocam fan değiştirmeye gerek varmi fanlarim darkflash rgb bir fan boyle daha yüksek performans ve sessiz bi fan onerin varsa iyi olur
fanlardan rahatsız oluyorsan direkt kitli fan almanı tavsiye ederim fiyatlar biraz pahalı olur ama

Top Bottom