Neler Yeni

kasamı çok seviyorum AŞIĞIM

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Oyun konusundan çoğu oyunu açar gibime geliyor. Ama neden sayısı az türkiyede çok vardım ama satılıkta bulmak kısmında ne demek istedin gramm anlamadım.

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
898
İsim
Toprak Uguz
Oyun konusundan çoğu oyunu açar gibime geliyor. Ama neden sayısı az türkiyede çok vardım ama satılıkta bulmak kısmında ne demek istedin gramm anlamadım.
ya bu kasa türkiyede çok var ama kullanılmıyor eski diye o yüzden satılıkta çok yok onu demek istedim yani çoğu kişi bilmez bu kasayı

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
1000w psu içinde var ve normal kasalara benzemez sağda taradı ekran kartı yukarı bakar anakart farklı çift anakartlı değişik
bir şey sorucam sen ne yaşıyorsun sanki oturup senin için özel üretmişler. Şimdi anlamadım ben konu mu trol yoksa hesap ta mı troll yoksa gerçekten böyle bir şeyi yaşıyormuyum şuan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam tamam galiba anlıyorum gibi yavaş yavaş.

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
898
İsim
Toprak Uguz
bir şey sorucam sen ne yaşıyorsun sanki oturup senin için özel üretmişler. Şimdi anlamadım ben konu mu trol yoksa hesap ta mı troll yoksa gerçekten böyle bir şeyi yaşıyormuyum şuan?
yok ya hem trol hemde bilmeniz hemde nasıl bir kasa oldugunu sordum yani herkes yanlış anladı bidakine doğru dürüst yazıcam ve başlık koycagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aferin paşam, düğüne geliriz artık.
haftaya.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
yok ya hem trol hemde bilmeniz hemde nasıl bir kasa oldugunu sordum yani herkes yanlış anladı bidakine doğru dürüst yazıcam ve başlık koycagım
Bir zahmet düzgün başlık koy. Burası İnstagram Story bölümü değil.

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
898
İsim
Toprak Uguz

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
898