Neler Yeni

Kayıt Defteri Dosyaları ve Teknik Sorunlar

llpaeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Öncü
Aşağıda bıraktığım dosyada format atıldıktan sonra bulduğum kayıt defterinin çıktısı var ve bu ne anlama geliyor öğrenmek istiyorum ama ilk öncelikle soruna geleyim. Arkadaşlar benim bilgisayarım oyunlardayken durduk yere oyundan atıyor ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıp duruyordum ve bu çok can sıkmaya başlamıştı, ilk zamanlarda kendi yöntemlerimle (ddu ile ekran kartı driverı kaldırma, sürücü güncelleme vs) gibi forumlardaki her türlü yolu denedim ama olmadı. En sonunda bilgisayarcıya götürdüm meğersem pil şişmiş, bilgisayar çok fazla prizde kaldığı için böyle olmuş neyse hallettik oyun indirdim ve sonrasında oyuna düzelmiştir umuduyla girdim ama ne yazık ki sorunum düzelmemiş yine kendi yöntemlerimle cmd den dosya doğrulatma sfc scannow, dısm komutlarını falan denerken bilgisayarı kapatıp açtım driver hatası verdi. O sıra cmd den bir komut yazıp tüm bilgisayarı tarama amacı olan bir şeye basmıştım (ismini tam hatırlamıyorum) neyse bilgisayar hata verdi. Tekrar tamire verdim, bilgisayar elime format atılmış bir şekilde geldi. Bu sefer dedim sorunum kesin çözüldü derken yine aynı sorun oluşmaya başladı, bu benim canımı çok sıkan bir durum yaklaşık 1 yılı aşkın bu sorunla uğraşıyorum ama ne yaptıysam olmadı yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem:Excalibur g770 i5-9300h gtx 1050 3gb 16 gb 2666 mhz ram 480 gb ssd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,957
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom