Neler Yeni

Kedim hap yutmuyor hapı kusuyor

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kedim hasta oldu ve 2 gündür hiç kaka yapmado. Doktora götürdük hap verdi yanında birde enjektör gibi birşeyle hapı ağzına koyup yutması gerekiyor fakat, bunları yapınca sanki kronik sorunluymuş gibi 3 gündür aynı şekilde kusuyor. Her hap yutturmaya çalıştığımda hapı ağızından atmaya çalışıyor ve atamayınca kusuyor. :cry: Ne yapmam gerekiyor hap yutturmak için? Çözüm bulamassak iğne şeklinde yapacağız fakat iğne yaptırırkende delirir gibi bağırıyor çok canı yanıyor. Öneririnz nedir bilgili bir kişi varsa?

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Yıldırım Çokça
Kedim hasta oldu ve 2 gündür hiç kaka yapmado. Doktora götürdük hap verdi yanında birde enjektör gibi birşeyle hapı ağzına koyup yutması gerekiyor fakat, bunları yapınca sanki kronik sorunluymuş gibi 3 gündür aynı şekilde kusuyor. Her hap yutturmaya çalıştığımda hapı ağızından atmaya çalışıyor ve atamayınca kusuyor. :cry: Ne yapmam gerekiyor hap yutturmak için? Çözüm bulamassak iğne şeklinde yapacağız fakat iğne yaptırırkende delirir gibi bağırıyor çok canı yanıyor. Öneririnz nedir bilgili bir kişi varsa?
Yemeğinin içine koy anlamadan yer.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
hapı ezip yemeğinin içine koysan?
Farketmeden yer
ya da bütün at
ama bütün ve büyük olduğu için yemeklerle birlikte onu da kusabilir
ufalayıp atmak en iyisi

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yemeğinin içine koy anlamadan yer.
Hocam yazmayı unutmuşum tuvalete çıkmama sebebi yemek yemiyor. Deli olduğu malt krema umurunda değil artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hapı ezip yemeğinin içine koysan?
Farketmeden yer
ya da bütün at
ama bütün ve büyük olduğu için yemeklerle birlikte onu da kusabilir
ufalayıp atmak en iyisi

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Aynı durumu yaşadık bizimkide hasta oldu hap yutmuyor çözüm bulduk;

Gerekenler

Şırınga
Hap
Su

Önce hapı tamamen eziyorsunuz toz yapıyorsunuz küçük bir kaba koyuyorsunuz üstüne su ilave edip şırıngayla çekiyorsunuz kedinin ağzını açıp boğazına fıt diye sıkıyorsunuz yutuyor.

Top Bottom