Neler Yeni

🔥İndirim KELEPİR FİYAT LAZIM OLAN KAÇIRMASIN MSI MAG CORELIQUID M360 SIVI SOĞUTUCU

serhatkara34

80+ Bronze
Bence alınmaması lazım, hem kötü performanslı hem apaltek...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrı olarak amazondan Thermalright Frozen Edge biraz daha ucuza geliyor ve bundan çok daha iyi

Ls720s zero dark çok daha iyi
bu soğutucuyu arkadaşım 7950x3d ile kullanıyor çok memnun bende 240 mm olanı kullnmıştım pompası falan süper dediğiniz modeller bunun rakibi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
Çok uygunmuş kaçırmayın silkeliyecek adam çok ülkede bu fiyata işlemciler var 2 el leptoplar var .

serhatkara34

80+ Bronze
Çok uygunmuş kaçırmayın silkeliyecek adam çok ülkede bu fiyata işlemciler var 2 el leptoplar var .
adamın işlemcisi 85 derece oluyor mesela laptopmu alıp taksın oraya veya işlemciye işlemcimi taksın ? hangi mantıkla yazdığını açıklarsan sevinirim :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,405
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
Yorumun konuyla olan alakasızlığı beni benden aldı
😂😂 Bakış açısı her yoruma açık olmamız lazım teşekkürler

adamın işlemcisi 85 derece oluyor mesela laptopmu alıp taksın oraya veya işlemciye işlemcimi taksın ? hangi mantıkla yazdığını açıklarsan sevinirim :D
Yani bende kule tipi kullanıyorum 90 ların altına inmiyor benim sitemim burada 3 Fan 2 fan farketmez bu kadar abartı fiyatları milletin durumuna bakmadan bedava imiş gibi yansıtıp konuşmak

Arondir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
omer
😂😂 Bakış açısı her yoruma açık olmamız lazım teşekkürler

Yani bende kule tipi kullanıyorum 90 ların altına inmiyor benim sitemim burada 3 Fan 2 fan farketmez bu kadar abartı fiyatları milletin durumuna bakmadan bedava imiş gibi yansıtıp konuşmak
para mı ayarlıyon milleti oyalayıp? ondan sonra 2. elde 500 lira koyup ticari zeka

yalnız diğer mesajlarına baktım hakkaten herşeye pahalı diyor adam tek başına enflasyonla mücadele ediyor özür dilerim kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
para mı ayarlıyon milleti oyalayıp? ondan sonra 2. elde 500 lira koyup ticari zeka

yalnız diğer mesajlarına baktım hakkaten herşeye pahalı diyor adam tek başına enflasyonla mücadele ediyor özür dilerim kardeşim.
Birimiz hepimiz hepiniz benim için mücadele verin . Ya hakkaten 90 doğumluyum bir fiil 2003 ten beri PC parçaları ile uğraştım daha eskisi de oyun vs vardı tabi bana ana kalemler hariç diğerlerinin şişirme politikası hiç bir zaman mantıklı gelmiyor çıkartıp 5000 bin ver desem su formdaki herhangi birine on kez ağlarlar bu ay ödemem var vs lafın gelişi ama böyle 3 üncü parti ürünlerin fiyatları hakkaten sadece ısıyı aktaran bir ürün bu fiyat ve üzerilerine çıkmak abzurt geliyor silkeleme politikası Max 2500 olması lazım bu ürünün .

Arondir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
omer
Birimiz hepimiz hepiniz benim için mücadele verin . Ya hakkaten 90 doğumluyum bir fiil 2003 ten beri PC parçaları ile uğraştım daha eskisi de oyun vs vardı tabi bana ana kalemler hariç diğerlerinin şişirme politikası hiç bir zaman mantıklı gelmiyor çıkartıp 5000 bin ver desem su formdaki herhangi birine on kez ağlarlar bu ay ödemem var vs lafın gelişi ama böyle 3 üncü parti ürünlerin fiyatları hakkaten sadece ısıyı aktaran bir ürün bu fiyat ve üzerilerine çıkmak abzurt geliyor silkeleme politikası Max 2500 olması lazım bu ürünün .
Öyle biz yaşadık araç fiyatları çok uzak zamanda değil 10 yıl öne 30 bine eli yüzü düzgün alıp binilirdi. Noldu böyle hala şoktayız açıkçası. Lakin alıştım ben artık. Arada bakardım fiyatlara her seferinde daha şaşırıp kapatırdım alacağım şeyi de almazdım. Şaşırmanın sonu yok mecbur bakıyorum fiyatı daha önce baktıgımdan fazla artmamışsa yapıştırıyorum. artık. Buda ucuz göründü ama ses yapıyor pompoası vs dediler zaten güzel hava soğututucum var almadım ama ihtiyacı olana fiyat olarak 6 taksit 3 ay ötelemeli çok iyi.

Top Bottom