Neler Yeni

Çözüldü✓ Kendi topladığım sistem hakkında görüşlerinizi merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Ocak
Oc yapmıcaksan işlemci gereksiz pahalı düz 5600 al. kasa kötü xpg defender, dark maxima gibi kasalara bak, sıvı soğutma problemli ve aşırı pahalı ejderha logosu olduğu için o parayı verceğine çok daha performanslı şu sıvı soğutmayı al

32gb ram oyun oynayan biri için çok gereksiz. Fikirlerim böyle sistem hakkında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deathadder v2 viper miniden çok daha iyi parası varsa deathadder alsın
Onu bizde biliyoz. Biz fiyat bandında çok iyi ve kaliteli olduğu için onu önerdik. Gereksiz 500tl vermek o mouse

Elime uygun gelmemişti denediğimde, küçük mouse kullanırken zorlanıyorum. Bu modelse tam ihtiyacımı karşılıyor.
Hee viper alabilirsin ozamam mini olanı küçük versiyonu zaten. Asus rog gladius da çok başarılı deneme fırsatım oldu baya baya üst segment de.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Onu bizde biliyoz. Biz fiyat bandında çok iyi ve kaliteli olduğu için onu önerdik. Gereksiz 500tl vermek o mouse

Hee viper alabilirsin ozamam mini olanı küçük versiyonu zaten. Asus rog gladius da çok başarılı deneme fırsatım oldu baya baya üst segment de.
bir kere bilgisayar topluyo adam. rahat etceği şeyi alsın sonra en azından keşke sunu alsaydım dememek için.

Sıvı soğutma kullandığım için en çok ısınacak ürün olan işlemciyi soğutma anlamında zaten sistemden sıyırıp kendine has bir ekosistem yaratacağını düşünüyorum. Mortar b550m anakart seçtiğim için ekran kartı alt kısma nerdeyse ilişkiye girecek kadar yakın olmadığı için fanları efektif şekilde iş görecektir. Önde bulunan iki fanın ortasına 3. Bir fan daha ekleyerek hava sirkülasyonunu arttırabilirim ilerleyen dönemlerde problem yaşarsam.
haklısın hocam zaten işini görür illa her şey en iyisi olmak zorunda değil. fan olarak şunu öneririm bu arada.

Grisi 200tl estetik olarak bunu daha çok beğendiğim için attım güzel günlerde kullan sistemini h.o

• Beğen
Reaksiyonlar: Lnex

Lnex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Emre CAN

Onu da kullandım kablo soketi 2 gün içinde bozuldu ama birazda benim hatamdı sanırım. O tip mouselar elime tam oturuyor seviyorum :)

bir kere bilgisayar topluyo adam. rahat etceği şeyi alsın sonra en azından keşke sunu alsaydım dememek için.

haklısın hocam zaten işini görür illa her şey en iyisi olmak zorunda değil. fan olarak şunu öneririm bu arada.

Grisi 200tl estetik olarak bunu daha çok beğendiğim için attım güzel günlerde kullan sistemini h.o
Teşekkür ederim güzel yorumun için

Farway

80+ Silver
Kasanın kötülüğü ne şunu yazan herkese soruyorum kimse sebep söylemiyor 😂 33 cm desteği var kartım 31 cm yanlış hatırlamıyorsam fazlasıyla yetiyor
Karta destek aparatı unutma

Lnex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Emre CAN

Farway

80+ Silver
Önerdiğin bir şey var mı? 2 gündür ona bakıyorum demir çubuk için uçuk fiyatlar ödemek saçma geliyor :S
Dondurma çubuğu,ya da altına giren bir oyuncak.

Farway

80+ Silver
Ben en iyisi satın alayım bunlar hiç güven vermedi :)
Yani biraz size kalmış o konu, 3 fanlı kartlarda destek aparatsız kullanımı kesinlikle önermiyorum eğilme bükülme olayları olması garanti gibi bir şey.

• Beğen
Reaksiyonlar: Lnex
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,327
Üyeler
151,207
Son üye
Ümit.35
Top Bottom