Neler Yeni

Kendimce sistem topladım. Sizce artısı eksisi nedir ?

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Yasin Uzun
Arkadaşlar sağolun herkes iyi kötü fikrini beyan etti. Ancak ben sistem önerisi değil mevcut sistem hakkında fikirlerinizi merak ettim. Benim gördüğüm tek eksik, Anakart Expo destekli ama seçtiğim ramlar xmp destekli fakat ddr5 expo anakartların xmp desteği de olduğu duydum. Onun haricinde 40 bin bütçeli ile ne çok iyi nede çok kötü bir sistem diye düşünüyorm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim bizim bahsettiğimiz sistem de 7600x ve 240mm soğutma var 120mm hava soğutma ile denk değil bile. Yani normal bence bunu 35k ya almış olman. Hatta şahsi fikrim biraz fazla bile. Hazır bi sistem bulup özelleştirsen buna benzer bir şey çıkardı. yine de hayırlı uğurlu olsun sana güle güle kullan
yok ben daha almadım hocam sadece performans odaklı normalde sistem olarak 4070 li sistemler bakıyorum 36 k civarına

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Arkadaşlar sağolun herkes iyi kötü fikrini beyan etti. Ancak ben sistem önerisi değil mevcut sistem hakkında fikirlerinizi merak ettim. Benim gördüğüm tek eksik, Anakart Expo destekli ama seçtiğim ramlar xmp destekli fakat ddr5 expo anakartların xmp desteği de olduğu duydum. Onun haricinde 40 bin bütçeli ile ne çok iyi nede çok kötü bir sistem diye düşünüyorm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim bizim bahsettiğimiz sistem de 7600x ve 240mm soğutma var 120mm hava soğutma ile denk değil bile. Yani normal bence bunu 35k ya almış olman. Hatta şahsi fikrim biraz fazla bile. Hazır bi sistem bulup özelleştirsen buna benzer bir şey çıkardı. yine de hayırlı uğurlu olsun sana güle güle kullan
Senin attığın sistem alınmaz tek tek sistemde alınmaz o bütçe 7700 XT de 4060 ti da pişmanlıktır https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ Ramin aynısından sonra para bulunca alırsın alırken kasayı xpg yap ve soğutucuyu peerless assasins yap

Top Bottom