Neler Yeni

Kick ve Twitch e aynı anda yayın açabilirmiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Atakan Yıldırım
Kick ve Twitch e aynı anda yayın açabilirmiyim eskiden twitch buna izin vermiyodu ama şimdi bir araştırma yaptım ve 2 faklı şey gördüm 1.si evet yapabilirsin ama twitch seni banlayabilir diyorlar 2. si twitch yasağı kaldırdı diye bir haber ama doğruluğunu bilmiyorum bilen varmı yardımcı olabilecek .

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
yağız ahmet özdemir
Kick ve Twitch e aynı anda yayın açabilirmiyim eskiden twitch buna izin vermiyodu ama şimdi bir araştırma yaptım ve 2 faklı şey gördüm 1.si evet yapabilirsin ama twitch seni banlayabilir diyorlar 2. si twitch yasağı kaldırdı diye bir haber ama doğruluğunu bilmiyorum bilen varmı yardımcı olabilecek .
Yok yasak yani şöyle 2 sinde aynı anda olamazsın birinde kapatman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Atakan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ByDost

80+
Yok yasak yani şöyle 2 sinde aynı anda olamazsın birinde kapatman lazım
Ben 1 yılı aşkındır yapıyorum. Bunun yasak olduğunu size kim söyledi? Bu söylenti kulaktan dolmamı yoksa resmi Twitch haberlerinde geçti de ben mi kaçırdım?:rolleyes:

Tek tıklama ile girdiğim yayın platforumları.
  • Twitch
  • Facebook
  • Youtube
  • Nimo
  • Trovo
  • Tiktok
Şuanlık herhangi bir firmada sözleşmem kalmadığı için bu şekilde yapıyorum. İlerde sözleşme gereği yayın yapmam yine yasaklanırsa sözleşme gereği buna uyum sağlamak zorundayım.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
yağız ahmet özdemir
Ben 1 yılı aşkındır yapıyorum. Bunun yasak olduğunu size kim söyledi? Bu söylenti kulaktan dolmamı yoksa resmi Twitch haberlerinde geçti de ben mi kaçırdım?:rolleyes:

Tek tıklama ile girdiğim yayın platforumları.
  • Twitch
  • Facebook
  • Youtube
  • Nimo
  • Trovo
  • Tiktok
Şuanlık herhangi bir firmada sözleşmem kalmadığı için bu şekilde yapıyorum. İlerde sözleşme gereği yayın yapmam yine yasaklanırsa sözleşme gereği buna uyum sağlamak zorundayım.
Sözleşmeli olduğun zamn yasmak

Top Bottom