Neler Yeni

Kilo almam için bu karışım faydalı olur mu?

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Dostum sana önerim
-Sabah kahvaltı
-ara öğün (meyve/shake/aparatifler)
-öğle yemeği
-ara öğün(meyve/shake/aparatifler)
-akşam yemeği
Kendim yaptım 2 haftada 4 kilo aldım işe yaradı yani

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Arda
Kendim yaptım 2 haftada 4 kilo aldım işe yaradı yani
ara öğünlerde bende kalorili shake yapmak istiyorum ama işte neyle neyi karıştırabilirim karıştırdığımın kalorisi nedir vb bilmiyorum

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
okuldan dolayı pek mümkün olmuyor bir sabah kahvaltısında küçük kase sütlü nesquid öğlen döner dürüm vb akşam değişiyor
Dostum yapmaaaa sakınnnn olmazsa bi kaba koy okula yemeğini götür sabah kahvaltısında 2-3 yumurta falan ye yanına biraz yeşillik yakışır mesela üstüne havuç salatalık gibi şeyler ye yani sağlam bi kahvlatı yap öğle yemeğindede okuldan aldığın döner seni doyurmaz ve çok sağlıksız onlar sana önerim eğer imkanın varsa kendine güzel bi öğle yemeği hazırla okulda yemek için onu okula götür onu ye ama imkanın yoksa evde akşam yemeğinde ne yiyosan onu okula götür okulda öğle yemeğinde ye. Yemek yemek zor bişey bu arada hele bide antrenman sonrası yorgunken yemek yemek çok daha zor ama sende kendini zorla ve bütün öğünlerin sağlam ye

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Sadece spor yapman yeterli. Yaşının küçük olması bunda çok büyük rolü var. Boyun uzayacak kilo alıcaksın yine boyla doğru orantılı olarak artıcak. Spor yaparsan zaten kilon yağdan çok kas kütlesi olucak böyle sağlıklı kilo alıcaksın.

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Arda
Dostum yapmaaaa sakınnnn olmazsa bi kaba koy okula yemeğini götür sabah kahvaltısında 2-3 yumurta falan ye yanına biraz yeşillik yakışır mesela üstüne havuç salatalık gibi şeyler ye yani sağlam bi kahvlatı yap öğle yemeğindede okuldan aldığın döner seni doyurmaz ve çok sağlıksız onlar sana önerim eğer imkanın varsa kendine güzel bi öğle yemeği hazırla okulda yemek için onu okula götür onu ye ama imkanın yoksa evde akşam yemeğinde ne yiyosan onu okula götür okulda öğle yemeğinde ye. Yemek yemek zor bişey bu arada hele bide antrenman sonrası yorgunken yemek yemek çok daha zor ama sende kendini zorla ve bütün öğünlerin sağlam ye
tamamdır teşekkürler bu ağır gelir diyorsanız 1k kalorili ara öğünlerde içebileceğim shakelerde var onları içeyim mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece spor yapman yeterli. Yaşının küçük olması bunda çok büyük rolü var. Boyun uzayacak kilo alıcaksın yine boyla doğru orantılı olarak artıcak. Spor yaparsan zaten kilon yağdan çok kas kütlesi olucak böyle sağlıklı kilo alıcaksın.
tamamdır hocam teşekkür ederim peki ara öğünlerde 1k kalorili shakeleri içmemde fayda var mı?

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bebe bisküvisi öneren vardı kilo almak için ne kadar doğru bilemem

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli

GodlyPain

80+ Bronze
ben işi gainer + spor ile çözmüştüm. Tabi pilav ve tavuk ile beraber.
sorun şu ki, sporu bırakıp o yemeği bırakınca tekrar aynı hale döndüm. Sonra çok kafaya takmayıp saldım

Merhaba arkadaşlar boyum 1.68 kilom 42 hızlıca kilo almam gerekiyor spora başlamayı düşünüyorum. aşağıda yazmış olduğum şeyleri karıştırıp içersem 3k kalori oluyormuş diye duydum. hızlıca kilo almak bunu yapmam doğru mu?

- 4 Adet muz
- 200 gr yer fıstığı
- 200 gr ceviz
- 100 gr yulaf
- 500 ml süt
- 1 adet pancar
- 2 yemek kaşığı zeytin yağ
- 30 gr bal
- 2 yumurta
en son mix
pancarın tadını pek sevmiyorum onu çıkarsam kaloride çok düşüş olur mu? karışımdaki kaloriyi arttırmam için neler önerirsiniz?
bunu yersen muhtemelen mide ağrısından bidaha spora yaklaşmazsın hatta hastanelik olursun. kalori ihtiyacı öyle karşılanmaz sağlıksız bi kalori alımı olur

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
ara öğünlerde bende kalorili shake yapmak istiyorum ama işte neyle neyi karıştırabilirim karıştırdığımın kalorisi nedir vb bilmiyorum
Kalori hesabı yapma daha yeni başlıyorsun bu işlere beynin yanar. Önüne geleni ye yaktığından daha fazla yersen kilo alırsın zaten dirty bulk normal bulk sakın bunu düşüne şuan çok zayıfsın kilo alman lazım acilen ve sana az sonra ara öğün olarak tükettiğim shakeleri söylücem dostum sadece ye önüne ne gelirse evde 1 tabakmı yiyosun normalde 2 tabak ye zorla kendini bu sağlıksız bunu yemiyim deme McDonald's sağlıksız burdan yiyemem deme sadece ye vücuduna kalori almalısın yaktığından fazla kalori alman kolay bişey zaten 42 kilosun yanlış anlama ama üstünde iskelet sistemini çalışçaz heralde yani uzun lafın kısası sadece ye.
Shake 1-
-2 muz
-2 yemek kaşığı bal
-1 bardak yulaf
- 1 avuç falan fındık badem
- 1 yemek kaşığı fındık ezmesi/fıstık ezmesi
- ve en son üstünü geçicek kadar süt önerim laktozsuz rahat sindirim için
Shake 2-
Bu shake değil ama onun gibi bişey
-Bi tabağa/kaseye 1.5 bardak yulaf
-1 kaşık fıstık/fındık ezmesi
-1 kaşık bal
-1 muz dilimle
- eğer tadını beğenmezsen biraz tatlanması için kakao koyabilirsin
- en son süt dök üstünü geçmesin tam hizalansın sonra karıştır ama çorba yaparmış gibi çok karıştırma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,436
Üyeler
141,445
Son üye
wemre
Top Bottom