Neler Yeni

Kilo almam için bu karışım faydalı olur mu?

omer_34

80+ Silver
dostum bu karışımı değil sen tuna tavus bile yese hastanelik olur. bilmediğin şeyleri internette kolay yoldan öğrenemezsin düzgünce bi diyetisyene git zaten sana bi beslenme programı hazırlar. her önüne geleni ye lafından mı çıkardın bunu bilmiyorum ama çok sağlıksız bi karışım olur. karışımla kilo alamazsın düzgün beslenmeyle. o da zamanla olur ne kadar çabuk kilo almak istersen iste vücudun bi noktadan sonrasını sindiremez sana zararı olur

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Mehmet Emin Güneşli
ben işi gainer + spor ile çözmüştüm. Tabi pilav ve tavuk ile beraber.
sorun şu ki, sporu bırakıp o yemeği bırakınca tekrar aynı hale döndüm. Sonra çok kafaya takmayıp saldım
Gainer bu arkadaş için gereksiz çünkü takviyeye gerek yok normal beslense yeterli.

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
Kalori hesabı yapma daha yeni başlıyorsun bu işlere beynin yanar. Önüne geleni ye yaktığından daha fazla yersen kilo alırsın zaten dirty bulk normal bulk sakın bunu düşüne şuan çok zayıfsın kilo alman lazım acilen ve sana az sonra ara öğün olarak tükettiğim shakeleri söylücem dostum sadece ye önüne ne gelirse evde 1 tabakmı yiyosun normalde 2 tabak ye zorla kendini bu sağlıksız bunu yemiyim deme McDonald's sağlıksız burdan yiyemem deme sadece ye vücuduna kalori almalısın yaktığından fazla kalori alman kolay bişey zaten 42 kilosun yanlış anlama ama üstünde iskelet sistemini çalışçaz heralde yani uzun lafın kısası sadece ye.
Shake 1-
-2 muz
-2 yemek kaşığı bal
-1 bardak yulaf
- 1 avuç falan fındık badem
- 1 yemek kaşığı fındık ezmesi/fıstık ezmesi
- ve en son üstünü geçicek kadar süt önerim laktozsuz rahat sindirim için
Shake 2-
Bu shake değil ama onun gibi bişey
-Bi tabağa/kaseye 1.5 bardak yulaf
-1 kaşık fıstık/fındık ezmesi
-1 kaşık bal
-1 muz dilimle
- eğer tadını beğenmezsen biraz tatlanması için kakao koyabilirsin
- en son süt dök üstünü geçmesin tam hizalansın sonra karıştır ama çorba yaparmış gibi çok karıştırma.
hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ama kalori hesabı yapmam lazım diye düşünüyorum 1 haftada ne kadar gelişmişim yaptıklarım işe yarıyor mu falan diye analiz etmem gerekiyor. eğer yetersiz gelirse biraz daha arttırmaya çalışacağım. benim düşüncem bu yanlış mı doğru mu açıklarsanız sevinirim

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Mehmet Emin Güneşli
hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ama kalori hesabı yapmam lazım diye düşünüyorum 1 haftada ne kadar gelişmişim yaptıklarım işe yarıyor mu falan diye analiz etmem gerekiyor. eğer yetersiz gelirse biraz daha arttırmaya çalışacağım. benim düşüncem bu yanlış mı doğru mu açıklarsanız sevinirim
kalori hesabına bile gerek yok spor yap sadece evde yapılan yemekleri ye.

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda
dostum bu karışımı değil sen tuna tavus bile yese hastanelik olur. bilmediğin şeyleri internette kolay yoldan öğrenemezsin düzgünce bi diyetisyene git zaten sana bi beslenme programı hazırlar. her önüne geleni ye lafından mı çıkardın bunu bilmiyorum ama çok sağlıksız bi karışım olur. karışımla kilo alamazsın düzgün beslenmeyle. o da zamanla olur ne kadar çabuk kilo almak istersen iste vücudun bi noktadan sonrasını sindiremez sana zararı olur
anladım dostum 1k kalorili benim için karışım biliyor musun peki? varsa söylersen sevinirim

omer_34

80+ Silver
anladım dostum 1k kalorili benim için karışım biliyor musun peki? varsa söylersen sevinirim
:) dostum aynı yola çıkıyor karışım aramak yerine düzenli bir beslenme yapman gerek. sana önerim şu her sabah normal kahvaltının yanında sadece 2 yumurta ye. akşamları da evde pişen yemeğin yanına annen her gün 1 su bardağı pirinç pişirsin bunu ye. ve yanında da günde 70 80gr istediğin bi çerezi tüket. kilo alırsın ama abartıya kaçarsan allah korusun midene zarar verip daha da kilo vermek zorunda kalabilirsin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
valla bunu sabah bir içsen dimdik gezersin boy olarak

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,365
İsim
Oozdmrsm
Merhaba arkadaşlar boyum 1.68 kilom 42 hızlıca kilo almam gerekiyor spora başlamayı düşünüyorum. aşağıda yazmış olduğum şeyleri karıştırıp içersem 3k kalori oluyormuş diye duydum. hızlıca kilo almak bunu yapmam doğru mu?

- 4 Adet muz
- 200 gr yer fıstığı
- 200 gr ceviz
- 100 gr yulaf
- 500 ml süt
- 1 adet pancar
- 2 yemek kaşığı zeytin yağ
- 30 gr bal
- 2 yumurta
en son mix
pancarın tadını pek sevmiyorum onu çıkarsam kaloride çok düşüş olur mu? karışımdaki kaloriyi arttırmam için neler önerirsiniz?
Sen bunu içersen gece çok güzel rüyalar görürsün 🤣

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Top Bottom