Neler Yeni

Kilo almayla ilgili yardım

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
Arkadaşlar spora başlayalı 1-1.5 ay oldu ve 59 kilodan 67 ye çıktım hedefim 70 fakat göbeğim büyümedi yani yağlanmadım. Bu arada boyum 1.73 falan, yaş 22

benim merak ettiğim şu an 67 kilo oldum ama kollarım hâlâ aynı gibi büyümedi sanki yani benmi yanlış biliyorum yoksa yapmam gereken bir şey mi var olması gereken bumu?

bu konuda bilgisi olan varsa ve bilgilendirebilirse sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
10tane ekmek al otur hepsini ye yep böyle beslen hiç hareket etme 70 değil 170olursun

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10tane ekmek al otur hepsini ye yep böyle beslen hiç hareket etme 70 değil 170olursun
😂😂

Amacım öyle kilo almak değil kanka gainer ve farklı yöntemlerle alıyorum zaten fakat vücuduma eşit yayılıyor mu bu kilo yoksa kat kütlesi olarak mı alıyorumda kollarımda değişiklik hissetmiyorum? merak ettiğim bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
hayat gelip geçici ye iç yat vücütmuş eşit dağılmaymı boşverr ben 185boyum 90kiloyum banane yiyip içip yatıyom takma kafaya zayıf diyo dalga geçiyolarsa boşverr

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Cahit Emin
Arkadaşlar spora başlayalı 1-1.5 ay oldu ve 59 kilodan 67 ye çıktım hedefim 70 fakat göbeğim büyümedi yani yağlanmadım. Bu arada boyum 1.73 falan, yaş 22

benim merak ettiğim şu an 67 kilo oldum ama kollarım hâlâ aynı gibi büyümedi sanki yani benmi yanlış biliyorum yoksa yapmam gereken bir şey mi var olması gereken bumu?

bu konuda bilgisi olan varsa ve bilgilendirebilirse sevinirim.
dc modu ol 120 yi görürsün

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
kaanzi
😂😂

Amacım öyle kilo almak değil kanka gainer ve farklı yöntemlerle alıyorum zaten fakat vücuduma eşit yayılıyor mu bu kilo yoksa kat kütlesi olarak mı alıyorumda kollarımda değişiklik hissetmiyorum? merak ettiğim bu
En iyi çözüm bulk yapmak

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayat gelip geçici ye iç yat vücütmuş eşit dağılmaymı boşverr ben 185boyum 90kiloyum banane yiyip içip yatıyom takma kafaya zayıf diyo dalga geçiyolarsa boşverr
yok dalga geçen yokta yani dış görünüş iş hayatında ilişkilerde önemli özgüven içinde çok önemli seninde maşallahın var boyun var kanka jsjshhs
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok dalga geçen yokta yani dış görünüş iş hayatında ilişkilerde önemli özgüven içinde çok önemli seninde maşallahın var boyun var k
En iyi çözüm bulk yapmak
şuan yapıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
22yaş için 67az la 17yim ben kilon iyi ne al ne ver iyisin iyi maşallahın var

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
Arkadaşların dalga yorum yapması geçtiyse ben cevap vereyim

Clean bulk denemelisin, kollarının küçük olduğunu düşünüyorsan haftada 2 yerine 3 çalışabilirsin ama daha fazla çalışmanın pek manası yok. O kiloda sabahları hindi fümedir 3-4 yumurtadır biraz peynirdir, öğlene sodru daha çok sebze ve yeşillik ağırlıklı beslenip spordan sonra 1 bardak pirinç pilavı +350-400gr tavuk göğsü pişirip yiyebilirsin.

Kollarında tükenişe gitmeye çalış ama sadece kol deme. Komple çalışmaya devam et. Sonuç alırsın.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
22yaş için 67az la 17yim ben kilon iyi ne al ne ver iyisin iyi maşallahın var
diyorum ya işte 59 dum yeni başladım 67 oldum ve VKİ ye göre 65 ideal diyor ama şuan 67 olduğum halde yetersiz hissediyorum

70 yeter mi bilmiyorum yetmesi lazım artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
diyorum ya işte 59 dum yeni başladım 67 oldum ve VKİ ye göre 65 ideal diyor ama şuan 67 olduğum halde yetersiz hissediyorum

70 yeter mi bilmiyorum yetmesi lazım artık
yeterli be fazlası zarar boşver kilon iyi 70olduğu zaman arşa devrilmicen bişe olmicak

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
Arkadaşların dalga yorum yapması geçtiyse ben cevap vereyim

Clean bulk denemelisin, kollarının küçük olduğunu düşünüyorsan haftada 2 yerine 3 çalışabilirsin ama daha fazla çalışmanın pek manası yok. O kiloda sabahları hindi fümedir 3-4 yumurtadır biraz peynirdir, öğlene sodru daha çok sebze ve yeşillik ağırlıklı beslenip spordan sonra 1 bardak pirinç pilavı +350-400gr tavuk göğsü pişirip yiyebilirsin.

Kollarında tükenişe gitmeye çalış ama sadece kol deme. Komple çalışmaya devam et. Sonuç alırsın.
Eyvallah kardeşim doğru bir cevap aldım sonunda

clean bulk istiyorum ama biliyorsun bu ekonomik şartlarda biraz zor

haftada 4 gün çalışıyorum, bölge bölge
kollara ağırlık vermem daha mı doğru olur diğer bölgeler şuan iyi omuz sırt vs.

yada kollar için evde ayrı ekipmansız antrenmanlar yapsam faydası olurmu?

Bu arada 173 boy için 67 normal zaten knk

Çokta bulk yapma sağlığından olursun hee
doğru kanka dikkat ediyorum
şuan için normal evet ama kolların vs. büyümesini istiyorum

kemiklerle ilgisi varmıdır acaba yani kemikler iri olmadığı için küçük gözüküyor olabilir mi

Top Bottom