Neler Yeni

Kilolu olduğunuz için insanların sürekli size bakması

Arteus.rd

80+
Bu çok rahatsız etmeye başladı ve psikolojimi biraz bozdu zaten kendimi seven birisi değilim kilom ile de gurur duymuyorum yiyorum işte yemek yemeyi seviyorum bu kadar yani. Bunu nasıl aşabilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boy 1.69 kilo 110

Son düzenleme:

YKS.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Kendini sevmeyi öğren önce, sen kendini sevmezsen kimse seni niye sevsin bide knkm çekinme kendine sürekli özgüven sahibi olduğunu hatırlat.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Yediğin kadar da spor yaparak kalori fazlalığını kapatabilirsin (y) Zamanla da öğününü azaltmaya çalış bence.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,375
İsim
Çağatay
Bu çok rahatsız etmeye başladı ve psikolojimi biraz bozdu zaten kendimi seven birisi değilim kilom ile de gurur duymuyorum yiyorum işte yemek yemeyi seviyorum bu kadar yani. Bunu nasıl aşabilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boy 1.69 kilo 110
Genel olarak tüm insanlar yemeyi seviyor, ama hem yemeyi sevip hem kilolu olmaktan rahatsız olamazsın. Bu bir tercih çünkü. Sen yemek yiyip sağlıksız beslenip kilolu olmayı tercih etmişsin. Bir başkası sağlıklı beslenip spor yapıp fit olmayı tercih ediyor. Tek çare düzenli ve sağlıklı beslenmen ve spor yapıp fit bir görünüme sahip olmak. Bunu yapmak istemiyorsan insanları umursama kilolu olmayı yemek yeme zevkinin bir sonucu olarak kabullen.

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Yağ , şeker en büyük düşmanın olsun çaya bile şeker atmıyorum buna dikkat etmelisin ilk önce yürüyüşe çık az da olsa .

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
selamlar kardeş önce tabii ki kendi sevmelisin millete bakma sen abur cubur çok yiyorsan onlarda kilo yaptırıyor onları azaltmaya dene gazlı içecekler içme bende çok seviyordum ama artık canım istemiyor mesala cok canım isterse ay da yıl da bir gazlı içecek alıp içiyorum veya cips tarzı şeyler sende öyle yap kilona da takılma kendinle barışık ol

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Psikolojin bozuksa bu bağlamda benle konuşabilirsin.

mkeskin0

80+
Bu senin tercihin gerçekten rahatsız oluyorsan bunu engelleyemiyorsan kilo verebilirsin. Ama diyosan ki veremem o zaman bunu biraz aşman lazım çünkü ikisi bir arada yürümez

WhoCares

80+ Gold
sağlık sorunlarına merhaba demeden ve geç kalmadan profesyonel yardım al derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,178
Üyeler
151,863
Son üye
c9bf