Neler Yeni

Kinetix marka ayakkabı kullananlar

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Kinetix ayakkabı modelleri galiba daha geniş doğru mudur arkadaşım ben 46 giyerken 45 giyiyorum dedi kinetixte dogru mudur acaba (not 46 normalde ayak ama güzel modeller 45 de bitiyor ve 46 olanlar pahalı ondan kinetixten örnek verdim)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Kinetix ayakkabı modelleri galiba daha geniş doğru mudur arkadaşım ben 46 giyerken 45 giyiyorum dedi kinetixte dogru mudur acaba (not 46 normalde ayak ama güzel modeller 45 de bitiyor ve 46 olanlar pahalı ondan kinetixten örnek verdim)
modelden modele değişiyor deneyerek almanız lazım hocam

Yasin Çınar

80+ Bronze
ben bir ara kinetix in bir ayakkabısı giyiyordum 4-5 ay götürdü sonra ayakkabı yırtılmaya başladı (üstündeki kumaş)

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben bir ara kinetix in bir ayakkabısı giyiyordum 4-5 ay götürdü sonra ayakkabı yırtılmaya başladı (üstündeki kumaş)
Benim ayak büyük olduğu icin hemen eskiyo zaten benim arkadaştada 1 sene gitti ayakkabı iside teknoloji gibi sans isi galiba

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
ayakkabıda Lumberjack 1 kinetix 2 kırmızı çizgim ama lumberjackın kumaşları daha kaliteli

Yasin Çınar

80+ Bronze
Benim ayak büyük olduğu icin hemen eskiyo zaten benim arkadaştada 1 sene gitti ayakkabı iside teknoloji gibi sans isi galiba
hocam büyük markalar genelde ayakkabıya bişey olsa ayakkabısına sahip çıkıyor sıkıntı yaşamazsın yani önü azcık açılsa bile değişim olan ayakkabılarım oldu genelde de belirttiğim markalar harici ayakkabı giymiyorum (nike,adidas,puma vb.)

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
kahvecirüstem
Hem kullanım hemde marka önemli. Kinetix kullandım uzun süreler 6 ayda bir ayakkabım patlıyordu. Şuan 2 senedir aynı nike ayakkabıyı giyiyorum bi patlama olmadı şuana kadar. Eğer bütçeniz varsa nike'tır adidas'tır bunlara yönelmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem kullanım hemde marka önemli. Kinetix kullandım uzun süreler 6 ayda bir ayakkabım patlıyordu. Şuan 2 senedir aynı nike ayakkabıyı giyiyorum bi patlama olmadı şuana kadar. Eğer bütçeniz varsa nike'tır adidas'tır bunlara yönelmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
Malesef yok

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,635
İsim
MehmedVII
3 hafta önce aldım aynı numara modelden modele değişir bir defasında 1 numara büyük almıştım

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Ayak numaranız nedir ben 46 giyiyorum ve çok yürüyorum o da etkiliyor

NightWish2434

80+ Silver
Kinetix alma

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
kahvecirüstem

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Metin Şeker
Bütçesi yoksa en mantıklısı kinetix. Bu devirde 200 liraya ayakkabıyı bırak tişört zor bulunuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 42 giyiyorum hocam.
Hocam peki slazenger nasıl bir hocam övüyordu ben hep slazenger giyerim diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,319
Üyeler
156,759
Son üye
ceronemo