Neler Yeni

Çözüldü✓ Kingston A2000 500GB Nvme M.2 SSD Sorunu !

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
başın ağrıyor kesin demi

Şu sıralar stabiliteyi yakaladık iyi gibi, faat driver sorunlarındanmı bilemiyorum ara ara saçma donmalar yaşıyorum. Fakat eskiye nazaran daha sorunsuz, ki zaten kart orjinal değerlerde stabil değil fabrikasyon hatalı :d.

FreakyXd

80+ Silver
Şu sıralar stabiliteyi yakaladık iyi gibi, faat driver sorunlarındanmı bilemiyorum ara ara saçma donmalar yaşıyorum. Fakat eskiye nazaran daha sorunsuz, ki zaten kart orjinal değerlerde stabil değil fabrikasyon hatalı :d.
o kart olsun bende bi saniye durmam para falan demem kırarım duramam ben öyle sorun yaşarsam 😂

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Crystal Disk info ve HD Sentinel PRO da sorun yok diyor.

Şuan bi sorun HD Tune PRO da çıktı, yalanmı atıyor la bu program ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

GÜNCELLEME:

SSD de sorun yokmuş, Ekran kartına yaptığım OC & UV testlerindeki PC kapanmalarından dolayı bazı sıkıntılar yaşamış, Crystal disk infoda Shutdown kısmında bi 5 kez olduğunu söylüyor ondan dolayı hata göstermiş olabilir fakat 5 tane program hata yok diyor ise 1 programdaki hatayı önemsemeyin :D.
ben dedim kanka diğer programlardan bak diye

Neyse sevindim bir A2000 kullanıcısı olarak

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
o kart olsun bende bi saniye durmam para falan demem kırarım duramam ben öyle sorun yaşarsam 😂

Kendi kazandığım 1200 TL ile aldığımdan kıramıyorum, öbür türlü şuan bu karta fetiş testi uygulardım :D.

ben dedim kanka diğer programlardan bak diye

Neyse sevindim bir A2000 kullanıcısı olarak

Bende sevindim çünkü yıllardır Kingston kullanıyorum hiç sorun yaşamadım şimdi olsaydı moral bozardı, USB leri SSD leri, DVD okuyucuları falan hepsi sıkıntısızdı :D.

FreakyXd

80+ Silver
Kendi kazandığım 1200 TL ile aldığımdan kıramıyorum, öbür türlü şuan bu karta fetiş testi uygulardım :D.

Bende sevindim çünkü yıllardır Kingston kullanıyorum hiç sorun yaşamadım şimdi olsaydı moral bozardı, USB leri SSD leri, DVD okuyucuları falan hepsi sıkıntısızdı :D.
ula ben para demem fetişlerim fırlatırım allahına kavuştururum daha geçen vatana gittim adam kavga etti 😂 oyunda çöküyor diyor baya tartıştı iade aldı

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Crystal Disk info ve HD Sentinel PRO da sorun yok diyor.

Şuan bi sorun HD Tune PRO da çıktı, yalanmı atıyor la bu program ?

GÜNCELLEME:

SSD de sorun yokmuş, Ekran kartına yaptığım OC & UV testlerindeki PC kapanmalarından dolayı bazı sıkıntılar yaşamış, Crystal disk infoda Shutdown kısmında bi 5 kez olduğunu söylüyor ondan dolayı hata göstermiş olabilir fakat 5 tane program hata yok diyor ise 1 programdaki hatayı önemsemeyin :D.
La nasıl korktum ya A2000'de sorunlu olsaydı alabileceğimiz başka SSD kalmıyordu :d

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih

kingston adamdır :D

RedStar FC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
ce sa
neden hortlattınız?
sorun yaşıyorum.
kopyalama hızı çok kötü
ben mi yanlış yapıyorum anlamadım.
eski ssd'im ile 2 kat daha hızlı dosya kopyalama yapıyordu.
bu nasıl m2 anlamadım?
çözüldü yazıyor sorun? nasıl çözülmüş merak ettim?
konu sahibi bilgi verir diye.

Top Bottom