Neler Yeni

🔥İndirim Kingston FURY Renegade 1 TB PCIe 4.0 NVMe M2 SSD 1706 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Niyazi İleri
Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Oyuncular, Meraklılar ve Yüksek Performanslı Kullanıcılar İçin - SFYRS/1000G

Hocam bu ssd sahte değildir herhalde dimi sonuçta amazondan ve satıcısı amazon germany olan yerden alıyoruz. Şuan araştırıyorum mesela kc3000 nin sahtesi ve yine kingston ın sata ssd sahtesi varmış piyasada. Amazon böyle bisey yapmaz herhalde diye tahmin ediyorum.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Y K
Hocam bu ssd sahte değildir herhalde dimi sonuçta amazondan ve satıcısı amazon germany olan yerden alıyoruz. Şuan araştırıyorum mesela kc3000 nin sahtesi ve yine kingston ın sata ssd sahtesi varmış piyasada. Amazon böyle bisey yapmaz herhalde diye tahmin ediyorum.
Sahte değil amazon satıyor

Atakankrn

80+
Arkadaşlar bu mu yoksa kc3000 mi daha iyi. Arasında çok fiyat farkı yok.
Bu daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kingston global garanti veriyor mu? Ona göre satın alım yapacağım da
ek. Ve TR'de olduğu gibi bu yurtdışı ürünlerinde de sahte çıkma olasılığı var mıdır? Amazon germany tarafından gönderiliyor da, böyle bir sorun yaşanır mı ?
Garantisi var, ben konuştum öyle aldım ürün geldi sağlam orijinal.

AMD007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ahmed Genç
Bu daha iyi

Garantisi var, ben konuştum öyle aldım ürün geldi sağlam orijinal.
Hayırlı olsum hocam, Değişim veya iade imkanı oluyor mu? Yurtdışı diye yurtiçi garantiye göre ne farklılıkları oluyor? Bilgi verir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Niyazi İleri

Atakankrn

80+
Hayırlı olsum hocam, Değişim veya iade imkanı oluyor mu? Yurtdışı diye yurtiçi garantiye göre ne farklılıkları oluyor? Bilgi verir misiniz?
Değişim imkanı olmuyor diye biliyorum. İadeyi sordum. 29 gün kullan ve bir sıkıntı olmasın istersen, iade et kuruşuna kadar alıyorsun. Ama diyelim 1 sene sonra sıkıntı çıktı, seni garanti kapsamında yönlendiriyorlar. 1 sene sonra iade etmek istersen sadece gümrük vergisini kesiyorlar. Zaten seni temin ederim üründe hiçbir sıkıntı olmaz dünyanın en çok satan m2 lerinden biri. Satıcı Amazon Germany, kalite ürün kalite satıcı.

Sağol hocam teşekkürler siparişi verdim 🥳

Sagolun hocam. Bende sipariş verdim aşağı yukarı bu günde gelir banada herhalde.
Ben doğuda yaşıyorum üstelik, istanbula çook kısa sürede geldi, 3 gün içinde de bana geldi.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Y K
Değişim imkanı olmuyor diye biliyorum. İadeyi sordum. 29 gün kullan ve bir sıkıntı olmasın istersen, iade et kuruşuna kadar alıyorsun. Ama diyelim 1 sene sonra sıkıntı çıktı, seni garanti kapsamında yönlendiriyorlar. 1 sene sonra iade etmek istersen sadece gümrük vergisini kesiyorlar. Zaten seni temin ederim üründe hiçbir sıkıntı olmaz dünyanın en çok satan m2 lerinden biri. Satıcı Amazon Germany, kalite ürün kalite satıcı.

Ben doğuda yaşıyorum üstelik, istanbula çook kısa sürede geldi, 3 gün içinde de bana geldi.
İade süresi 40 gün diye biliyorum

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Halil İbrahim Uysal
Aldım bakalım bir tane. Bi tane da sata ssd önerebilir misiniz beyler peki anakarta takıp video depolamak için kullanacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Niyazi İleri

AMD007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ahmed Genç

Teşekkürler hocam, ben de Amazon Germany den alsak nasıl olur sıkıntı olur mu diye düşünüyordum, alım yapıp tecrübe edinmiş birinden duymak iyi oldu, sağolun :)

Top Bottom