Neler Yeni

🔥İndirim KIOXIA 1TB Exceria Plus Serisi NVMe M.2 SSD KUTUSUZ Sepette 1782 TL

ulgoray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet Furkan
Garanti durumu nasıl oluyormuş, ürün garantiden mi dönme sordunuz mu?
Ürün sıfır. 2 yıl garantili. Bu şekilde olduğu için daha uygun fiyatlıymış. En azından küçük bir antistatik poşetin içinde olmasını bekledim. Elden ele teslim aldım ürünü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
selahattin ince
Finansbanktan ödeme yapmaya çalıştığımda ödeme hatası veriyor alamıyorum ürünü başına gelen var mı

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Mert Can
asus x670-p-csm anakarta uyar demi bu? 2. olarak alsam mı uygun baya

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Ürün sıfır. 2 yıl garantili. Bu şekilde olduğu için daha uygun fiyatlıymış. En azından küçük bir antistatik poşetin içinde olmasını bekledim. Elden ele teslim aldım ürünü.
Cok sacma kutunun özelliği ne ki o kadar fahiş fiyattan satıyorlar :D

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
SEFA KAYA
Cok sacma kutunun özelliği ne ki o kadar fahiş fiyattan satıyorlar :D
ülkemize kutusuz daha kolay lojistik sağladı için sanırım, daha çok ürün getiriyorlar yer sıkıntısı çekmeden istifleme de.

millerwho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miller
Merhaba, m2 slotum yok, sata dönüştürücü ile bu ssd veya her hangi bir m2 sdd'ye windows yükleyerek boot edebilir miyim?

adiltemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Adil Temel
Merhaba, m2 slotum yok, sata dönüştürücü ile bu ssd veya her hangi bir m2 sdd'ye windows yükleyerek boot edebilir miyim?
Ben yapmıştım. Sata ile performans düşer. Şu kartan alacaksın Alfais 4446 Pci-e Express 3.0 X4 Pci express x4 olunca 4 GB/sn bant genişliği sunar, bu diski besler. Sonrasında ise Clover Boot yazdığın bir USB flaş disk ile boot edip Windowsu boot etmesini sağlayacaksın. Biraz uğraştırır, ancak m2 slot varmış gibi yüksek hızda kullanabilirsin. Anakartın modeli ne?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Can
Bir adet aldım. Teşekkürler. 256'dan 1'e yükseltmenin zamanı gelmişti.

Latte6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper Topcu
Bu ssd Nitro 16 modeline uyumlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erkan
Aldık bakalım nasıl gelecek 1600 km uzaktan gelince sağlam gelir mi ? Umarım sağlam paket yaparlar

millerwho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miller
Ben yapmıştım. Sata ile performans düşer. Şu kartan alacaksın Alfais 4446 Pci-e Express 3.0 X4 Pci express x4 olunca 4 GB/sn bant genişliği sunar, bu diski besler. Sonrasında ise Clover Boot yazdığın bir USB flaş disk ile boot edip Windowsu boot etmesini sağlayacaksın. Biraz uğraştırır, ancak m2 slot varmış gibi yüksek hızda kullanabilirsin. Anakartın modeli ne?
Msi h110m pro vd

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Hocam isterseniz benim elimde sıfır beikell markasının m2 kutusu var, type-c ya da usb üzerinden ssd'nizi bilgisayara bağlayıp kullanabilirsiniz ve 10 gigabit'e kadar hız destekliyor hem ssd yi yanınızda taşıyıp başka bilgisayarlara da takabiliyorsunuz.

millerwho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miller
Benim sormak istediğim m2 ssd yi 2.5 inc sata dönüştürücü ile sata ssd gibi tanıtıp boot'layabilir miyimdi. Bir tane pci 3.0 portum var ve onda da ekran kartı takılı bu yüzden m2 yi sata ssd dönüştürücü ile kullanmak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam isterseniz benim elimde sıfır beikell markasının m2 kutusu var, type-c ya da usb üzerinden ssd'nizi bilgisayara bağlayıp kullanabilirsiniz ve 10 gigabit'e kadar hız destekliyor hem ssd yi yanınızda taşıyıp başka bilgisayarlara da takabiliyorsunuz.
Temel amacım bu ssd ye windows kurup boot etmek, bu ürün bunu sağlamıyor. Depolama birimi olarak kullanmak istemiyorum

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,756
Üyeler
155,163
Son üye
lightningfps
Top Bottom