Neler Yeni

🔥İndirim KIOXIA 1TB Exceria Plus Serisi NVMe M.2 SSD KUTUSUZ Sepette 1782 TL

celikyay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Celikyay
Arkadaşlar gündüz bu fiyata alamazsınız. Vatan bilgisayar akşamdan sabaha bu indirimi yapıyor. Her akşam yapar mı bilmiyorum ama 2 gündür yapılıyor takip edin. Bu fiyata hem de DRAM'li 1 TB ssd bulmak imkansız. İncehesap Cuma gecesinde ssd indirimi yapıyor ama onlar bile bu fiyata inemiyor. Bu fiyatta olmasının en büyük nedeni kutusuz, işlemcilerde tray dediğimiz şekilde yurt dışından toplu olarak daha az maliyetli ithal edilmesi nedeniyle. Garanti konusunda sıkıntı yok. Yine satıcı tarafından 2 yıl garanti, üretici tarfından 5 yıl garantili sıfır ürün. Mağazdan teslim alacaklar için yanlarında anti statik poşet ile giderlerse çok daha iyi olur. Anakartlarında m2 slotu olmayanlar için daha önce m2 ssd sıcak fırsat konularında açıkladığım gibi aşağıdaki PCI ssd çoğaltıcılarından alabilirler. Küçük olan X1, büyük olan X16 slotlarınız için. Bunları çalıştırmak için anakartınız bios bölümünde bir kaç ayar yapmanız lazım. Tabi bu çoğaltıcılarla ssd'leriniz daha düşük hızda çalışacaktır.
merhabalar bende asrock b450m hdv anakart var tek m2 ssd yuvası var birde sanırsam PCI Express 2.0 x1 Slot var ne önerirsiniz. 2 adet m2 olacak bende nasıl kullanabilirim. tek m2 yuvasını çoğaltma gibi bir aparat vs var mı

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Birol Olcaytürkan
merhabalar bende asrock b450m hdv anakart var tek m2 ssd yuvası var birde sanırsam PCI Express 2.0 x1 Slot var ne önerirsiniz. 2 adet m2 olacak bende nasıl kullanabilirim. tek m2 yuvasını çoğaltma gibi bir aparat vs var mı
Attığım fotoda ki küçük olan aparatı alıp PCI 2.0 X1 slotuna takacaksınız. M2 slotunu çoğaltma gibi bir seçenek yok.

celikyay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Celikyay
Attığım fotoda ki küçük olan aparatı alıp PCI 2.0 X1 slotuna takacaksınız. M2 slotunu çoğaltma gibi bir seçenek yok.
ordan ne hız alacağım sizce mantıklı mı bu işlemi yapmak.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Birol Olcaytürkan
ordan ne hız alacağım sizce mantıklı mı bu işlemi yapmak.
Sata ssd hızı alırsınız. ( 500mb/sn ) İleride anakart yükseltmesi yaparsanız elinizde çok uygun fiyata aldığınız bir ssd olacak. Depolama için acil bir ihtiyacınız yoksa almayın.

Haqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hakan Soylu
Dünden beri yapılan Vatan Bilgisayar gece indirimleri devam ediyor. Ben 1 adet aldım ihtiyacı olan kaçırmasın. Kutusuz şekilde geliyor. Kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit ile alabilirsiniz. Hatta Akbank, Garanti ve Yapı Kredi kartlarınızın puanları ile alışveriş yapabilirsiniz.
Link
SSDler laptop kasa farketmeksizin tskılıyor değil mi

burk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Özüpek
İndirim bitmiş sanirim 1980tl görünüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router

byklonr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Onur
Dünden beri yapılan Vatan Bilgisayar gece indirimleri devam ediyor. Ben 1 adet aldım ihtiyacı olan kaçırmasın. Kutusuz şekilde geliyor. Kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit ile alabilirsiniz. Hatta Akbank, Garanti ve Yapı Kredi kartlarınızın puanları ile alışveriş yapabilirsiniz.
Link
Aldım bir tane paylaşım için teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Birol Olcaytürkan
SSDler laptop kasa farketmeksizin tskılıyor değil mi
Evet ama genellikle laptoplarda ssd boyutları değişebiliyor. Laptopunuzun hangi boyut ssd kullandığını kontrol ederek alın. Geneli yani en çok satılan model 2280.. Bu forumda paylaşılan ssd'ler de bu boyut.

ssd boyut.jpg

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Birol Olcaytürkan
Top Bottom