Neler Yeni

🔥İndirim KIOXIA 1TB Exceria Plus Serisi NVMe M.2 SSD KUTUSUZ Sepette 1782 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
BEKİR ALTIN
Samsung 970 Evo
Gençler benimkide güzel şekilde geldide. Ugreenin taşınabiliri taktım disk yönetimde gözükmüyor. Nasıl aktif edicem :D Aygıt yöneticisnde gözüküyor

Aramaya sabit disk bölümleri oluşturdan girip disk bölümünü başlat oluştur yapmanız lazım

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Samsung 970 Evo

Aramaya sabit disk bölümleri oluşturdan girip disk bölümünü başlat oluştur yapmanız lazım
Tamam kankam diyorum ya disk yönetimde gözükmüyor gözükse yapıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung 970 Evo

Tamam haoldu biraz korktum bozuk geldi diye :D
1725983274364.png

Son düzenleme:

adiltemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Adil Temel
Alıntıyı görüntüle
Markası Orico en ucuz Gen 3.2 Gen2 bu vardı 200Tl de kuponum vardı SSD ile beraber ucuza mal etmiş oldum.
Linki: https://amzn.eu/d/4hRNlFr
İçerisinden thermal pad ve aliminyum blok da çıktı güzel ürün.

Vayy, bende de var aynısı n11'den 500'e gelmişti kupon falan. 512 Adata nvme takmıştım. Şimdi bunu mu taksam yoksa yeni kutu mu alsam kararsızım. Yalnız bu kutunun kablosunda normal USB yok ya, rasgele bir USB-USB-C ile USB2 hızına (40 mb) düşüyor (örneğin şarj kablosu). İllaki düzgün USB3-USBC kablo olması lazım. O zaman da en fazla 5 Gbps çalışıyor. USB-C-USB-C (Kendi kablosuyla) 1000 Mbps görüyorum.

IMG_20240910_193823.jpg

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
SEFA KAYA
Vayy, bende de var aynısı n11'den 500'e gelmişti kupon falan. 512 Adata nvme takmıştım. Şimdi bunu mu taksam yoksa yeni kutu mu alsam kararsızım. Yalnız bu kutunun kablosunda normal USB yok ya, rasgele bir USB-USB-C ile USB2 hızına (40 mb) düşüyor (örneğin şarj kablosu). İllaki düzgün USB3-USBC kablo olması lazım. O zaman da en fazla 5 Gbps çalışıyor. USB-C-USB-C (Kendi kablosuyla) 1000 Mbps görüyorum.

Alıntıyı görüntüle
hocam ürünü tavsiye eder misin ? şuan ki fiyatına göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
abbas
beyler bu üründe dram var mı? sitesinde dahi göremedim kesin bilgiye sahip olan varsa yazabilir mi? 1 tb dramsiz ssd'im var windowsta işlem yaparken sürekli donuyor bıktım artık.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,950
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
beyler bu üründe dram var mı? sitesinde dahi göremedim kesin bilgiye sahip olan varsa yazabilir mi? 1 tb dramsiz ssd'im var windowsta işlem yaparken sürekli donuyor bıktım artık.
Exceria Plus'da 1gb dram var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen güzel bir noktaya değindin alacak arkadaşların bilmesinde fayda var. USB 3 ile veri aktarımı yaparlarsa yavaş çalışıyor. Tablosunu da atayım hatta.

USB_explained.png

Son düzenleme:

adiltemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Adil Temel
hocam ürünü tavsiye eder misin ? şuan ki fiyatına göre
Ürün güzel laptop<-> kasa pc arasında büyük dosya taşımada bekleme derdi bitti. N11'den tık kuponla al 600'e 100 ile 561'e gelir. Ben de ikinciyi alacam, yalnız siyah mı beyaz mı diye düşünüyorum. Siyahı Link , Beyazı Link
Beyaz da şık duruyor ama şu zamanla renk atması biraz düşündürdü. :unsure:

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
SEFA KAYA
Ürün güzel laptop<-> kasa pc arasında büyük dosya taşımada bekleme derdi bitti. N11'den tık kuponla al 600'e 100 ile 561'e gelir. Ben de ikinciyi alacam, yalnız siyah mı beyaz mı diye düşünüyorum. Siyahı Link , Beyazı Link
Beyaz da şık duruyor ama şu zamanla renk atması biraz düşündürdü. :unsure:
teşekkürler, siyah iyidir hocam

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Gokhan kılıc
pc almadan önce bunumu alsam gelince en azından ufak upgrade hazır olur :D

fieste

80+