Neler Yeni

Kız Arkadaşıma Pc Topluyorum

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
20-30K'lık bir sistem al, ver. 8K video mu renderlayacak kız arkadaşın? Max LoL falan oynar.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Hocam konudan bağımsız elinde sonunda bu ilişki bitecek bence daha az bütçeli alın 80k ya altın alın çok çok daha karlı çıkarsın
knk bilemezsin ama haklısın degmez ben max valo oynayan kız gordum ustunu goremedım

Atees

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ateş A.
Bu kusura bakma ama Salakliktan başka bir şey degil Bisi demiyorum sana fakat o kadar birikimi bir bilgisayar için harcamazdim İs yok bir şey yok belki bilgisayarı 1 defa kullanacak hevesini alıp bırakacak O birikimi daha iyi yerlerde kullanirdiniz nisanlaniyorsunuz hem Ona para vereceğine çıkın yurt dışına tatil yapın Ya da ne bileyim evinizi dizin daha iyi şekilde mantıksız nereden baksan 15 20bin liraya da iyi Bilgisayarlar bulunur bu kadar fazla saçma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Güçlü oyunlar oynamiyormus Önemli olan Pahaliligi değil Manevi değeri bil istedim
Evet haklısınız ikimizinde işi var benim kendime ait eczane onun ise hemşire olmasına ramak kaldı tabii ki ailemizden destek geliyor düşünceniz çok haklı ama küçüklüğümden kalan yarası var hep bilgisayar istiyor onu mutlu etmek istiyorum hevesi gitse bile satarız düşük fiyata bir şey alırız düşünceniz için teşekkürlerimi sunuyorum

Çok kötü olmuş. Hazır sisten toplamanızı öneririm.
Hazır alamam bazı parçalar bende mevcut bu sistemi almayacağım zaten

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan

Atees

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ateş A.

Bende bu ramdan alacağım. 6400 MHz ve CL32 çok iyi bir değer ve senin seçtiğin Ram'den daha iyi tek sıkıntısı gri rengi çok güzel değil ama kasada kötü durmuyor.
Anlıyorum sistemi güncelledim anakarttada grilik var uyumlu olur diye düşünüyorum ama amazondan almak biraz garip geldi güvenilirmidir?

knk bilemezsin ama haklısın degmez ben max valo oynayan kız gordum ustunu goremedım
Ağır Oyunlar oynuyor Tasarımda yapıyor Üstüne alınma bazıları ilişkimi eleştiriyor Ben buraya sistemi eleştirin diye geldim

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Anlıyorum sistemi güncelledim anakarttada grilik var uyumlu olur diye düşünüyorum ama amazondan almak biraz garip geldi güvenilirmidir?

Ağır Oyunlar oynuyor Tasarımda yapıyor Üstüne alınma bazıları ilişkimi eleştiriyor Ben buraya sistemi eleştirin diye geldim
Asıl amazondan alınır hocam :D

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan

knk agır oyun dedıgın oyunlar ne ornek? rdr oynasa bıle 3060 12gb rahat rahat yetıyor

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Kanka iyi güzelde bi kavga çıkarsa üzülürsün ama iyice tanıdım küsmeyiz falan dersen al ama bu biraz fazla
3.5 yıl ilişkisi olan Arkadaşım 3.5 yıldır anlatıldığını öğrendi

Top Bottom