Neler Yeni

Yardım Klavye alamadım gitti bir yardımcı olabilirmisiniz

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba istediğim özellikler Switch kalitesi uzun yıllar götürebilecek tam boyut veya 96 boyut bilek destekli mümkünse sol shift tuşu büyük olsun bütçem 4000 scope 2 snow switch gözüme takılıyor ama oda sol shift küçük ne önerirsiniz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Kerem Çavuş
aliexpress'de 300-600 aralığında güzel klavyeler olması lazım
indirim bitti

Arkadaşlar merhaba istediğim özellikler Switch kalitesi uzun yıllar götürebilecek tam boyut veya 96 boyut bilek destekli mümkünse sol shift tuşu büyük olsun bütçem 4000 scope 2 snow switch gözüme takılıyor ama oda sol shift küçük ne önerirsiniz

shifte çok takılma bence iyi fiyata geliyor

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
indirim bitti

Belki vardır bir sorayım dedim oyun oynarken cok iyi oluyordu onun dışında isteklerimi karsilarmi bu model

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Kerem Çavuş
Belki vardır bir sorayım dedim oyun oynarken cok iyi oluyordu onun dışında isteklerimi karsilarmi bu model
nx snow yeni zaten öncekinin güncellenmiş hali baya bir süre götürür , bilek desteği var , ses tekerleği var premium bi klavye , 1000tl cashback olduğu için iyi fiyata geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Zobu
indirim bitti

nası ya, başka indirim gelmicekmi daha

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9

Klavye ağır biraz ama sağlam klavye baya ve tüm tuşlar var. Diğer tam boyutlu klavyeler gibi rahatsız etmez seni boyutu daha güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
500 liraya z94 almıştım ben shift büyüktü
aliexpress'de 300-600 aralığında güzel klavyeler olması lazım
Arkadaşlar 300 500 tl lik klavyeler öneriyorsunuz adam 4000 tl bütçem var demiş. Biraz kaliteli bir ürün önerseniz daha güzel olabilir sanki. Uzun ömürlü kullanım için daha çok fazla detayı var ucuz ve pahalı klavyelerin ayrıntısına girersem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.incehesap.com/glorious-gmmk2-moduler-hotswap-mekanik-beyaz-klavye-fiyati-62216/ daha ucuza buldum bunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,999
Üyeler
154,688
Son üye
hinhan
Top Bottom