Neler Yeni

klavye konusunda yardımcı olurmusunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,276
İsim
Murat Orhan
4k dan aşağı satılmıyo ve alanlar tavsiye etmemiş satışa çıkarmışlar
TH66 proyu mu tavsiye etmemiş? Etmeyenler marka fanboyudur hocam sevilmeyecek bir klavye değil th66.
3300den başlıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: ramo

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
muhammet

YucellC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yücel Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
kötü zamanda pc toplamaya çalışıyor
TH66 proyu mu tavsiye etmemiş? Etmeyenler marka fanboyudur hocam sevilmeyecek bir klavye değil th66.
3300den başlıyor
olabilir ama akakçeden bakıyorum 3300 yazıyor amazona gönderiyor orda 4000 yazıyor :D bide full klavye önerebileceğin varmı? numlock tuşları olucak şekilde f lerde oyun için alacağım kolaylık sağlıyor diyebilirim oralar :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,276
İsim
Murat Orhan
olabilir ama akakçeden bakıyorum 3300 yazıyor amazona gönderiyor orda 4000 yazıyor :D bide full klavye önerebileceğin varmı? numlock tuşları olucak şekilde f lerde oyun için alacağım kolaylık sağlıyor diyebilirim oralar :)

YucellC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yücel Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,276
İsim
Murat Orhan
oo mavi switch miş daktilo gibi yazarım artık :d bi klavye beğenemedim
Hocam bu blue switch senin bildiğin clicky switchten değil lineer switch bunlar. Blue whale TTC switch bu. yani Mavi balina switch adında exclusive bir switch.

YucellC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yücel Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Hocam bu blue switch senin bildiğin clicky switchten değil lineer switch bunlar. Blue whale TTC switch bu. yani Mavi balina switch adında exclusive bir switch.
hocam sende bu klavyeden var sanırım acaba videosunu atma şansınız varmı araştırmalar hiç bişi bulamıyorumda kafayı yicem

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,276
İsim
Murat Orhan
hocam sende bu klavyeden var sanırım acaba videosunu atma şansınız varmı araştırmalar hiç bişi bulamıyorumda kafayı yicem
Elimde yok sipariş etmeyi düşünüyorum yakın zamanda. Bu fiyata scrollu ve ekranlı bu kadar iyi bir klavye bulunmaz hocam. Blitzwolf vardı bu da ona benzer.

YucellC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yücel Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Elimde yok sipariş etmeyi düşünüyorum yakın zamanda. Bu fiyata scrollu ve ekranlı bu kadar iyi bir klavye bulunmaz hocam. Blitzwolf vardı bu da ona benzer.

açıklamada belirtmemişlerde anti ghosting özelliği varmı bu klavyede?​

Son düzenleme:
Top Bottom