Neler Yeni

Klavye tuşunda böyle bir soyulma var

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Capgras
Klavyeyi kullanalı 3-4 gün oluyor ve yuvarlak içine aldığım yerde baya küçük bir soyulma var. Bu soyulma büyür mü? Fabrikasyon olarak böyle geldiğini düşünüyorum çünkü bu tuşu neredeyse hiç kullanmadım diğer tuşlarda böyle bir sorun yok.
Klavye modeli: asus rog strix scope rx red switch

Ekler

• IMG_20231114_111444.jpg
    IMG_20231114_111444.jpg
    3.3 MB · Hit: 58

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Üstteki tuşun alt tarafında da aynı durum var gibi gözüküyor bana mı öyle geliyor? Kullandıkça evet büyür.

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Capgras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstteki tuşun alt tarafında da aynı durum var gibi gözüküyor bana mı öyle geliyor? Kullandıkça evet büyür.
Yok orada yazı yazıyor. Kullanalı 4-5 gün oluyor iade etsem mi bilemedim. Oradaki soyulma harici klavyeden fazlasıyla memnunum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yok orada yazı yazıyor. Kullanalı 4-5 gün oluyor iade etsem mi bilemedim. Oradaki soyulma harici klavyeden fazlasıyla memnunum.
Bende de aynı durum olmuştu ama kullandıkça. Küçük de olsa can sıkıcı bir durum. Fabrikasyon olmasının zor olduğunu düşünüyorum onun olması için sürtünme alması gerekiyor. İade edip yenisi alabilirsin. Bende 4-5 ay sonra böyle bir durum olunca Logitech yeni tuş takımı göndermişti.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
Klavyeyi kullanalı 3-4 gün oluyor ve yuvarlak içine aldığım yerde baya küçük bir soyulma var. Bu soyulma büyür mü? Fabrikasyon olarak böyle geldiğini düşünüyorum çünkü bu tuşu neredeyse hiç kullanmadım diğer tuşlarda böyle bir sorun yok.
Klavye modeli: asus rog strix scope rx red switch
bence değiştir ürünü aynısından bitane daha al

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Capgras
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de aynı durum olmuştu ama kullandıkça. Küçük de olsa can sıkıcı bir durum. Fabrikasyon olmasının zor olduğunu düşünüyorum onun olması için sürtünme alması gerekiyor. İade edip yenisi alabilirsin. Bende 4-5 ay sonra böyle bir durum olunca Logitech yeni tuş takımı göndermişti.
İade alırlar mı? Daha 15 gün geçmedi.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İade alırlar mı? Daha 15 gün geçmedi.
Alırlar ama yine olmayacak diye bir şey yok ben keycaps alıp çözdüm bu sorunu. Hyperxin pudding keycapsi var amazonda ona bakabilirsin istersen. Çok takılmam dersen gerek yok.

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Capgras
nerden aldın? bende yaşadım aynı sorunu, hatta yanlışlıkla çizmiştim alt tarafını iadeyi kabul ettiler.
Trendyol üzerinden BetaPlus adlı satıcıdan aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırlar ama yine olmayacak diye bir şey yok ben keycaps alıp çözdüm bu sorunu. Hyperxin pudding keycapsi var amazonda ona bakabilirsin istersen. Çok takılmam dersen gerek yok.
Hiç kullanmadığım bir tuş olduğu için önemsemem pek ama çok kararsız kaldım bilmiyorum iade etmekle uğraşsam mı uğraşmasam mı.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
Trendyol üzerinden BetaPlus adlı satıcıdan aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç kullanmadığım bir tuş olduğu için önemsemem pek ama çok kararsız kaldım bilmiyorum iade etmekle uğraşsam mı uğraşmasam mı.
bende trendyoldan almıştım iade et

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,978
Üyeler
143,063
Son üye
heavenlyy
Top Bottom