Neler Yeni

köpek saldırdı yardım edin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Yanına kesici delici alet al. Bir insanın canı ile köpeğin canı mukayese edilemez. Saldırırsa kendini savunup saplarsın.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
oyun istiyor abisi (!)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Benim arkadaşım telefonunu fırlattı köpeğe telefon parçalandı denemeyin 😂

oguz13

80+ Bronze
belediyeye şikayet et ilgilenmezlerse eline al bi bıçak birdahaki saldırıda fırlat kafasına

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Hocam bir daha başınıza gelirse böyle bir durum siz de onları korkutmaya çalışın onlara doğru havlama vs. tarzı şeyler yapın, ama ilk iş belediyeyi arayın tabi alsınlar oradan köpekleri.
Korktuğunu belli etmesin tamam da köpeklere havlarsa biri görüp videoya çekmesiyle viral olur arkadaş. :D aman diyeyim kuduz vs ise bı parca alır o kaçışı yok.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
arkadaşlar az önce benim hergün geçdiğim dar bi yolda köpek saldırdı bu 2 oluyor öbüründe sadece havlamaydı ama bu sefer ısırmaya kadar ilerledi yoldan geçenler yardım etti.
bu köpeği ordan nasıl uzaklatırabilirim veya ibb nin bu konuda bi desteği var mı
imkanın varsa öldür

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

ReDanger

80+ Bronze
Korktuğunu Hissettirirsen Saldırır
Aynen öyle. Ben hep köpeklerle iç içe yaşadım 5-6 tane köpek besledim aynanda. Ve hiç bana başka köpekler saldırmadı. Saldırgan pitbullar bile yanında kedi oluyordu. Niye bilmiyorum ama eğer korkmazsan o köpekde saldırmaz hatta dahada uysallaşır.

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
atif kekç
beslemeye çalış düşmanını dostun yap sakatat falan ver yada evde yemediğiniz etlerden ,açbitir de olur.gün gelir bugün seni ısırmaya çalışan köpek yarın seni diğer köpeklerden korur

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Aynen öyle. Ben hep köpeklerle iç içe yaşadım 5-6 tane köpek besledim aynanda. Ve hiç bana başka köpekler saldırmadı. Saldırgan pitbullar bile yanında kedi oluyordu. Niye bilmiyorum ama eğer korkmazsan o köpekde saldırmaz hatta dahada uysallaşır.
sadece zor duruma sokarsan son çare saldırır

lydran

80+
Barınağa gitmesi demek ölmesi demek hocam orda nasıl ama bilmiyorum bizim ingilizce hocası anlatmıştı.
Ölmesinler Diye Sokakta Öldürsünler Bizi O Zaman.
Köpeğin Sokakta Ne İşi Var Kardeşim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

beslemeye çalış düşmanını dostun yap sakatat falan ver yada evde yemediğiniz etlerden ,açbitir de olur.gün gelir bugün seni ısırmaya çalışan köpek yarın seni diğer köpeklerden korur
Yok Öyle Bir Şey Bu Arada , Çeteleştikleri İçin Her Türlü Saldırıyorlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom