Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

99723

80+ Silver
Hocam youtube'da yorum görmüştüm Series s almış adam uncharted oynayamıyor diye gitmişler tomb raider'ı alternatif olarak önermişler : D O da ps te mevcut,ps4 sahipleri bile gow ragnarok oynuyor iyide kötü de olsa bile,xbox gitti potansiyelini duman etti eskiden bende xbox fanıydım ama oyun yokki kardeşim olanları ilk günden pc ye getiriyorsun onlarda da kalite yok forza dışında.
Evet zaten benim açıklamak istediğim bu konsol dediğimiz platformu özel oyunları için alırız yoksa PC den ne farkı kalıyor bazı insanlar bunu unuttu işte.

99723

80+ Silver
Starfieldı bekle.
Umarım iyi olur çünkü oyunun sistem gereksinimleri rezalet.
F01WTvmWIAArTdq

Xbox Series X cihazın da da 30fps kilitli 1200p ye kadar düşüyor çözünürlük.
Series S cihazı hak getire zaten onda nasıl çalışacak en çok onu merak ediyorum 600 700p lere kadar düşer bence en iyimser tahminim bu.

Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sence konu da Xbox alanlar konsollarını çöpe atsınlar mı yazıyor yoksa Neden Xbox alınmaz mı yazıyor ayrıca Series X dediğin konsol 2. el piyasa da ölü yatırım PS4 Pro ile nerdeyse aynı fiyat + PS5 den çok daha kötü performans veriyor 3. parti oyunlarda sence siz olsanız ne önerirsiniz konsol alacak bir kullanıcıya PS5 gibi daha iyi bir konsol varken Xbox önerip kullanıcının parasını çöpe atmasını mı istersiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet yazdıklarınıza kesinlikle katılıyorum ama PC ye gelen oyunlar da şunlar sanki yeni oyunları getiriyor Sony gibi hareket ediyorlar bazı insanalar sizi kast etmiyorum cidden garip anlamıyorum.
Alıntıyı görüntüle

Zaten şu "PlayStation oyunları PC'ye geliyor" diyenlerin zaman algısına imreniyorum gerçekten. Deminden şimdiye gelmek gibi olsa keşke.

99723

80+ Silver
Zaten şu "PlayStation oyunları PC'ye geliyor" diyenlerin zaman algısına imreniyorum gerçekten. Deminden şimdiye gelmek gibi olsa keşke.
Evet bence zaman çizgileri bozuk herhalde çünkü bazıları oyunlar sanki ilk günden PC'ye geliyormuş gibi hareket ediyor :kekw: :kekw: :kekw: .

99723

80+ Silver
Onun da PS5 özel güçlü grafikli bir hali çıktı, PC ye o haliyle geldi.
Yok hemen hemen aynılar evet PS5 de biraz daha iyi grafik olarak ama çok fazla fark yok dikkatli bakmadıkça ya da çok detaycı değil ise fark etmesi zor PS5 versiyonunu Remastered olarak düşünebilirsiniz en büyük fark PS5 de Native 4K olması ve bir kaç grafiksel yeni eklentiler ve DualSense desteği bu kadar aralarındaki fark The Last of Us Part 1 Remake kadar büyük değil onda baya fark var zaten söylememe gerek yok.
Bu video ile farkların çok az olduğunu anlarsınız zaten oyunun grafikleri zaten mükemmel günümüzde hangi oyun yaklaştı ki şu grafiklere.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yok hemen hemen aynılar evet PS5 de biraz daha iyi grafik olarak ama çok fazla fark yok dikkatli bakmadıkça ya da çok detaycı değil ise fark etmesi zor PS5 versiyonunu Remastered olarak düşünebilirsiniz en büyük fark PS5 de Native 4K olması ve bir kaç grafiksel yeni eklentiler ve DualSense desteği bu kadar aralarındaki fark The Last of Us Part 1 Remake kadar büyük değil onda baya fark var zaten söylememe gerek yok.
Bu video ile farkların çok az olduğunu anlarsınız zaten oyunun grafikleri zaten mükemmel günümüzde hangi oyun yaklaştı ki şu grafiklere.
Uncharted 3 PS3 versiyonu bile müthiş hala, Uncharted serisi grafik olarak çok iyi duruyor cidden.

99723

80+ Silver
Uncharted 3 PS3 versiyonu bile müthiş hala, Uncharted serisi grafik olarak çok iyi duruyor cidden.
Evet Sony oyunları hem mekanik hem de grafik olarak sektörün 10 yıl ilerisinden gidiyor özel oyunlar da çok başarılılar PS konsollarının bu kadar satış başarısı yakalaması zaten hep özel oyunlarının bu kadar iyi olması şu an PS Plus Deluxe de var ilk yılı daha yeni biti bence ilk yılına göre baya kimsenin beklemediği bir başarı ile bitirdi kimse bu kadar iyi olacağını düşünmüyordu bile.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom