Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Kanka bu attığın video davayla alakalı acıtasyon yaptığını söylediler. Bu saatten sonra neler olacak göreceğiz. Şu videoyuda atıp durma yeter la :d
KNK Video da ne var ki adam ciddi ciddi gerçekleri söylüyor ha Xbox CEO'suna bile inanmıyorsanız kendinize şu soruyu sorun 2013 Xbox One döneminden Series S ve Series X de içine alarak 2023'e kadar PS özel oyunlarının yanına yaklaşabilecek kalitede bir oyun yaptı mı Xbox cevap hayır.

donanimci98

80+ Bronze
Konunun amacını anlayamadım.Elimde Xbox series x var, PS4 de var, güncel bir pc de var. Hiçbirine verdiğim paradan da pişman değilim. Xbox almak saçma gibi bir sonuç nereden çıkıyor anlamadım. 3 yıl gamepass e 600 lira falan para verdim. Fifa forza ea pass bir sürü oyunu oynuyorum. Son zamanlarda Ps tarafında da bi oynayacağım God of war ragnorok çıktı ona da daha vakit ayıramadım zaten. Last of us, spiderman vs zaten çoktan bitirdim. Ps oyunları da artık pc ye çıkıyor. PS5 almak için sebep bulamadım bundan olayı xbox aldım. Çöpe atılan para da yok. İşin biter satarsın. Atlet don değil ki başkasından alınmayacak bir şey olsun.

Jacket

80+ Silver
Konunun amacını anlayamadım.Elimde Xbox series x var, PS4 de var, güncel bir pc de var. Hiçbirine verdiğim paradan da pişman değilim. Xbox almak saçma gibi bir sonuç nereden çıkıyor anlamadım. 3 yıl gamepass e 600 lira falan para verdim. Fifa forza ea pass bir sürü oyunu oynuyorum. Son zamanlarda Ps tarafında da bi oynayacağım God of war ragnorok çıktı ona da daha vakit ayıramadım zaten. Last of us, spiderman vs zaten çoktan bitirdim. Ps oyunları da artık pc ye çıkıyor. PS5 almak için sebep bulamadım bundan olayı xbox aldım. Çöpe atılan para da yok. İşin biter satarsın. Atlet don değil ki başkasından alınmayacak bir şey olsun.
Tm ama bak kendiniz yazdığınız yazıda kendiniz ile çelişiyorsunuz ama neyse uzatmayacağım fikrinizdir saygı duyarım.
screenshot-1-jpg.555405

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
Çelişecek bir şey yok ps5 e de daha oyun gelmedi. Xbox çöp demek de saçmalık. 11 sayfa konu uzamış herkese laf yetiştiriyorsun.
Çünkü doğruları yazıyorum bir taraftan fonlanmıyorum Xbox babamın oğlu değil yanlış bir şey yok yazdıklarımda kaynakları ile atmışım kendim bir şey ekleyip çıkarmamışım Xbox iyi bir konsol olsa iyi bir konsol derim ama almak için sebep yok görünen köy kılavuz istemez siz de biliyorsunuz asında neyin ne olduğunu ama işinize gelmiyor.

donanimci98

80+ Bronze
Çünkü doğruları yazıyorum bir taraftan fonlanmıyorum Xbox babamın oğlu değil yanlış bir şey yok yazdıklarımda kaynakları ile atmışım kendim bir şey ekleyip çıkarmamışım Xbox iyi bir konsol olsa iyi bir konsol derim ama almak için sebep yok görünen köy kılavuz istemez siz de biliyorsunuz asında neyin ne olduğunu ama işinize gelmiyor.
Ya birader sorunlu musun? Microsofta ortak mıyız sanki, oynarız işimiz bitince satarız. Gelin/damat almıyoruz. Satarız geçer gider. Benim işimi görüyor napayım çöpe mi atayım. İki konsol da var bende ps4 bayadır açmıyorum. Niye bu kadar yangın çıkardın onu anlayamadım.

TheworstD32132

80+ Bronze
Fanboylara anlatamazsın bunu boşver , yok onu yok bunu yapacağız dediler ama hiçbir gık yok. Ayrıca xbox konsol değil yeşil temalı bir windows'tur sadece bazı servisleri kapatmışlar o kadar. Özel oyunu falan da yok son zamdan sonra ps plus daha karlı ama sıkıntı şu ki artık sony'de özel oyunları pc ye getiriyor Türkiye'de konsol almak için sebep kalmadı ama illa konsol olacaksa ps artık daha mantıklı kaldı ki iki mağazada da oyun fiyatları aynı veya benzer.

Jacket

80+ Silver
Ya birader sorunlu musun? Microsofta ortak mıyız sanki, oynarız işimiz bitince satarız. Gelin/damat almıyoruz. Satarız geçer gider. Benim işimi görüyor napayım çöpe mi atayım. İki konsol da var bende ps4 bayadır açmıyorum. Niye bu kadar yangın çıkardın onu anlayamadım.
Sence konu da Xbox alanlar konsollarını çöpe atsınlar mı yazıyor yoksa Neden Xbox alınmaz mı yazıyor ayrıca Series X dediğin konsol 2. el piyasa da ölü yatırım PS4 Pro ile nerdeyse aynı fiyat + PS5 den çok daha kötü performans veriyor 3. parti oyunlarda sence siz olsanız ne önerirsiniz konsol alacak bir kullanıcıya PS5 gibi daha iyi bir konsol varken Xbox önerip kullanıcının parasını çöpe atmasını mı istersiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fanboylara anlatamazsın bunu boşver , yok onu yok bunu yapacağız dediler ama hiçbir gık yok. Ayrıca xbox konsol değil yeşil temalı bir windows'tur sadece bazı servisleri kapatmışlar o kadar. Özel oyunu falan da yok son zamdan sonra ps plus daha karlı ama sıkıntı şu ki artık sony'de özel oyunları pc ye getiriyor Türkiye'de konsol almak için sebep kalmadı ama illa konsol olacaksa ps artık daha mantıklı kaldı ki iki mağazada da oyun fiyatları aynı veya benzer.
Evet yazdıklarınıza kesinlikle katılıyorum ama PC ye gelen oyunlar da şunlar sanki yeni oyunları getiriyor Sony gibi hareket ediyorlar bazı insanalar sizi kast etmiyorum cidden garip anlamıyorum.
Screenshot (1).jpg

Son düzenleme:

donanimci98

80+ Bronze
Sence konu da Xbox alanlar konsollarını çöpe atsınlar mı yazıyor yoksa Neden Xbox alınmaz mı yazıyor ayrıca Series X dediğin konsol 2. el piyasa da ölü yatırım PS4 Pro ile nerdeyse aynı fiyat + PS5 den çok daha kötü performans veriyor 3. parti oyunlarda sence siz olsanız ne önerirsiniz konsol alacak bir kullanıcıya PS5 gibi daha iyi bir konsol varken Xbox önerip parasını çöpe atmasını mı istersiniz.
Ne oynayacağına göre değişir hiçbirine çöp demiyorum. Hiç ps kullanmadıysan last of us,gow tarzı oyunları henüz bitirmediysen ps almak daha faydalı olacaktır. Ancak bunları ps4 te oynamışsan fifa araba yarışı vs takılacaksan daha yeni bir konsol bakıyorsan gamepass ile xbox almak gayet mantıklı. 2.elde xbox piyasası yok demek de saçma elimde 2 tane vardı. 2.sini ilana atınca 1-2 günde gitti. 500 lira falan altına versem ilk gün giderdi. Microsoft anlaşmalı oyunların ilk gün bedava gelmesi vs bunlar avantaj. RDR2 zamanında gamepass e gelmiş bir oyun. Gamepass e tamamen çöp demek yanlış. EA oyunları da var içinde. Unbound para verip almazdım ama gamepassle oynadım mesela.

TheworstD32132

80+ Bronze
Sence konu da Xbox alanlar konsollarını çöpe atsınlar mı yazıyor yoksa Neden Xbox alınmaz mı yazıyor ayrıca Series X dediğin konsol 2. el piyasa da ölü yatırım PS4 Pro ile nerdeyse aynı fiyat + PS5 den çok daha kötü performans veriyor 3. parti oyunlarda sence siz olsanız ne önerirsiniz konsol alacak bir kullanıcıya PS5 gibi daha iyi bir konsol varken Xbox önerip kullanıcının parasını çöpe atmasını mı istersiniz.

PC ye gelen oyunlar da şunlar sanki yeni oyunları getiriyor Sony gibi hareket ediyorlar insanalar cidden garip anlamıyorum.
screenshot-png.555395
Evet 2 3 yıl sonra geliyor zaten konsol olacaksa ps daha mantıklı dedim xbox ilk günden getiriyor onu geçtim Redfall rtx 3080'de bile zorlanan oyun, ms kendi oyununa optimizasyon yapamıyor şaka gibi ya .

Jacket

80+ Silver
Evet 2 3 yıl sonra geliyor zaten konsol olacaksa ps daha mantıklı dedim xbox ilk günden getiriyor onu geçtim Redfall rtx 3080'de bile zorlanan oyun, ms kendi oyununa optimizasyon yapamıyor şaka gibi ya .
Evet o oyun neydi öyle cidden rezalet bir şey.

Ne oynayacağına göre değişir hiçbirine çöp demiyorum. Hiç ps kullanmadıysan last of us,gow tarzı oyunları henüz bitirmediysen ps almak daha faydalı olacaktır. Ancak bunları ps4 te oynamışsan fifa araba yarışı vs takılacaksan daha yeni bir konsol bakıyorsan gamepass ile xbox almak gayet mantıklı. 2.elde xbox piyasası yok demek de saçma elimde 2 tane vardı. 2.sini ilana atınca 1-2 günde gitti. 500 lira falan altına versem ilk gün giderdi. Microsoft anlaşmalı oyunların ilk gün bedava gelmesi vs bunlar avantaj. RDR2 zamanında gamepass e gelmiş bir oyun. Gamepass e tamamen çöp demek yanlış. EA oyunları da var içinde. Unbound para verip almazdım ama gamepassle oynadım mesela.
PC alsa Xbox yerine bence daha mantıklı.

donanimci98

80+ Bronze
Evet o oyun neydi öyle cidden rezalet bir şey.

PC alsa Xbox yerine bence daha mantıklı.
Konsol donanımında pc yi o paraya alamazsın ki. Monitör ekipman vs dedin mi 20k yı çok rahat geçersin. Üstüne kol masrafı da var. Sırf fifa cod oynamak için konsol alan insanlar var. Kişisel ihtiyaca göre değişir yine bu alınmaz çöp falan demek anlamsız.Şu an benim için PS4 varken 5 almamın anlamı yok. Masaüstünü sürekli salona da taşıyamam. Gamepass de var almam gereken series x ti onu aldım. Bir de ps üzerinden fifaya falan para vermek istemiyorum açıkçası.

TheworstD32132

80+ Bronze
Xbox Series X sahipleri bu gidişle oyun da oynayamayacaklar.
Hocam youtube'da yorum görmüştüm Series s almış adam uncharted oynayamıyor diye gitmişler tomb raider'ı alternatif olarak önermişler : D O da ps te mevcut,ps4 sahipleri bile gow ragnarok oynuyor iyide kötü de olsa bile,xbox gitti potansiyelini duman etti eskiden bende xbox fanıydım ama oyun yokki kardeşim olanları ilk günden pc ye getiriyorsun onlarda da kalite yok forza dışında.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom