Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Artık bahanesi yok işte iyi oldu satın alması 5 6 yıl sonra görürüz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PS4 Slim satışları bile eziyor Xbox Series X|S konsollarını sen ne diyorsun insanlar oyun olmayan boş bir konsol alacağına tonlarca özel oyunu olan bir konsol almayı daha çok tercih ediyor.
Japonya ps'in kalesi güzel kardeşim orda kimse xbox almıyor. Örneğini düzgün ver rica ederim

Jacket

80+ Silver
Japonya ps'in kalesi güzel kardeşim orda kimse xbox almıyor. Örneğini düzgün ver rica ederim
Xbox Series X|S konsollarını kimse almıyor Xbox tarihindeki en kötü konsolları Series X|S satamıyorlar konsol satışları %30 düştü PS5 ise 38 milyonu geçti stok sorunu düzeldikten sonra hatta rekor kırdı bu zamana kadar çıkan hiç bir konsol yılın ilk çeyreğinde PS5 kadar satış başarısına ulaşamamış.
Screenshot.png

Jacket

80+ Silver
Başlığın sacmaligindan belli zaten.Xbox çıkacak olsa Activision-blizzard ı niye alsın?Ağır fanboysun
Konsol piyasasından çekilip bulut servisine kayacaklar bunu ben değil Phil Spencer diyor konu başlarında kaynağı ile beraber attım zaten ama tekrardan atayım konuyu okumadığınız için.

Arkadaşlar Xbox beyaz bayrağı çekti konsol pazarından çekiliyor. Phil Spencer , Xbox'ın PlayStation veya Nintendo'yu yakalayıp geride bırakabileceği bir senaryo olmadığını, bu nedenle GamePass ve Bulut Hizmetleri olan kendi işlerini yapmak zorunda kaldıklarını söylüyor. Konsol Savaşı resmen sona erdi. Ayrıca Nintendo ve Sony'nin yaptığı kalitede oyunları asla yapamayacaklarını da belirtiyor.

Forspoken da Xbox da yok ama neyse konu o değil zaten konumu düzgün bir şekilde okuduysanız Xbox almanın hiç bir mantığı olmadığını da anlamışsınızdır.

Son düzenleme:

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Şahsi görüşüm konsol pazarından çekilmez xbox. Zaten Phil in son seneleri yerine başkası gelecek ve her şey değişebilir. İki konsoluda kullanan biri olarak ikisininde pazarda yer alması gerektiğini düşünüyorum. Rekabet olmazsa kalite de olmaz.

Jacket

80+ Silver
Şahsi görüşüm konsol pazarından çekilmez xbox. Zaten Phil in son seneleri yerine başkası gelecek ve her şey değişebilir. İki konsoluda kullanan biri olarak ikisininde pazarda yer alması gerektiğini düşünüyorum. Rekabet olmazsa kalite de olmaz.
Evet bende zaten Xbox'ın konsol yapmaktan çekilmesini istemiyorum rekabet çok iyi bir şey dediğiniz gibi rekabet olmaz ise kalite de olmaz ama şu anki gidişatları bunu gösteriyor maalesef bulut servisine dönecekler zaten konsolda satamıyorlar demek ki bu şekilde daha çok kar yapacaklarını düşünüyorlar zaten Game Pass in son zamanlarda her yere gelmesi ile aldıkları yol da belli Sony izin verse PS de bile Game Pass olacak.

Helixo

80+ Bronze
Xbox Konsolları neden alınmaz bunu size maddeler şeklinde sıralayacağım

1. PS Plus kütüphanesinde Game Pass'den daha çok ve daha kaliteli oyunlar var.
PS+ Extra = 509 PS5/PS4 oyun var Xbox Game Pass de = 368 Xbox Series/Xbox One oyunu var.
burada PS1 PS2 PSP ve PS3 oyunları sayılmadı aynı şekilde Xbox tarafında Xbox 360 ve Xbox Original oyunları sayılmadı yani sistem olarak PS Plus'ta daha güncel ve daha fazla oyun var kaliteyi katmıyorum bile.

Forum da bu konumda PS Plus'a her ay gelen oyunları paylaşıyorum buradan bakabilirsiniz.

2.Xbox Series X performans olarak PS5 in her oyunda gerisinde oyunlar FPS olarak PS5 de sabit 60 verirken Xbox Series X de vermiyor hem dünyanın en güçlü konsolu diye lanse ediliyor hem de bunu yapamıyor ama benim gibi konsol piyasasında uzun süredir olan kişiler Xbox ın doğru bir sözü olmadığını da bilir bu firmayı insanlar Game Pass'den dolayı kullanıcı dostu falan biliyorlar ama bu firma en çok kullanıcı dolandıran firma nerdeyse 2013 ten beri çıkardıkları ürünler hakkında adamların söylediği bir cümle doğru değil hep fiyasko.
FuQ4yWtagAAQ3iz

https://twitter.com/NextGenPlayer/status/1629881840101146627

3.Xbox Series X çıkalı neredeyse 2.5 yıl olacak ve Halo ve Forza dan başka hala 1 tane özel oyunu yok özel oyunu olmayan bir konsolun da almak için sebebiniz olmamalı aynı şeyleri hatta daha iyisini bir PC de yapabilirsiniz zaten.
FuQur1BX0BA9B_d

4.Adamlar en son Redfall diye özel oyun çıkardı oyun rezalet bir şey dalga konusu oldu basında ve oyuncular arasında.
Şu oyuna bakar mısınız koskoca Arkane Studios ne hallere düşmüş utanç verici satın aldığı firmaları da batırıyor böyle bir şirket Xbox ve bu oyun Xbox Series X de 30 FPS çalışıyor 60 FPS de bile çalıştıramamışlar bu rezalet grafikli oyunu sonradan ekleyecekler cidden rezil bir şey.
Ftha_GgXgAEY_XH

FvGJisYWcAEhqRa

FvEm_tUWIAEYPcT

Bu da PS5 in son çıkan özel oyunu Horizon Forbidden West: Burning Shores PS5'e özel geliştirilen DLC'si
CGI gibi grafiklerde 4K 60 FPS sabit akıyor.
FvB_HXbX0AAIRdK

FvB_HzDXoAAw5GS

FvB_IP2XoAISUUC

FvB_IsGWAAQaxQD

5.Çoğunuz Xbox'ı alırken Activision anlaşması ve Call of Duty Game Pass'e gelecek diye aldınız ama anlaşma iptal oldu.

Bu yazdıklarımdan sonra tercih sizin ben sadece kullanıcıları bilinçlendiriyorum ama düzgün şekilde düşünen bir insanın da bu zamanda Xbox alacağını kesinlikle düşünmüyorum almak için sebep yok çünkü.

Yeni Haber!!!!
Arkadaşlar Xbox beyaz bayrağı çekti konsol pazarından çekiliyor. Phil Spencer , Xbox'ın PlayStation veya Nintendo'yu yakalayıp geride bırakabileceği bir senaryo olmadığını, bu nedenle GamePass ve Bulut Hizmetleri olan kendi işlerini yapmak zorunda kaldıklarını söylüyor. Konsol Savaşı resmen sona erdi. Ayrıca Nintendo ve Sony'nin yaptığı kalitede oyunları asla yapamayacaklarını da belirtiyor.

İşte benin bu konuyu açmamdaki en büyük sebep sizin de bu kullanıcı gibi pişman olmamanız içindi zaten ben konuyu açtığımda böyle bir haber de yoktu umarım artık bu konsolu alıp da paranızı çöpe atmazsınız.
screenshot-png.527303
Kısaca desene ben ps fancısıyım

Jacket

80+ Silver
Kısaca desene ben ps fancısıyım
Ben olan ne varsa onu yazdım siz beni fancı ya da başka bir şey olarak adlandırabilirsiniz umrumda değil az biraz araştırma yapsan sende anlarsın ama ne desem boş.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Çok hatalı bir karar bence aldıkları firmalarla exc oyun yaptırmaları lazımdı

prmdmnn

80+ Bronze
Objektif olarak söyleyeyim, bence Xbox 360 yerine Wii (motion kontrol konusunda) çok daha iyiydi. Tamam, Wii'de 480p / 576i'nin üstüne çıkamıyoruz ama oyun kütüphanesidir, aile için daha uygun olması cidden iyiydi. Ayrıca Xbox da Kinect ile denedi fakat başarılı olmadı

Jacket

80+ Silver
cod oyunları ne zaman gamepass gelir bilen var mı
En erken 2025 de gelecekmiş anlaşmaya göre ilk günden COD oyunlarının gelmesi biraz zor şimdilik belki ilerde gelir 2025 den sonra gelebilir ama eski oyunları zaten eklerler Game Pass'e eğer Xbox anlaşmadaki sözünde durmaz ise tekrardan dava açılacak.

Çok hatalı bir karar bence aldıkları firmalarla exc oyun yaptırmaları lazımdı
Evet keşke bulut servisine kaymasalardı özel oyun anlamında rekabet etselerdi ama maalesef Xbox tarafında Sony kalitesinde bir oyun asla görmeyeceğiz.

Son düzenleme:

Darkone22

80+ Bronze
Konsol piyasasından çekilip bulut servisine kayacaklar bunu ben değil Phil Spencer diyor konu başlarında kaynağı ile beraber attım zaten ama tekrardan atayım konuyu okumadığınız için.

Forspoken da Xbox da yok ama neyse konu o değil zaten konumu düzgün bir şekilde okuduysanız Xbox almanın hiç bir mantığı olmadığını da anlamışsınızdır.
Kanka bu attığın video davayla alakalı acıtasyon yaptığını söylediler. Bu saatten sonra neler olacak göreceğiz. Şu videoyuda atıp durma yeter la :d

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,784
Üyeler
150,760
Son üye
oğuz.1
Top Bottom