Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
PS ile Xbox hiçbir türlü kıyaslanamaz zaten de aradaki fiyat farkı da az uz bir para değil. 10 bin liraya karşı 17 bin liradan bahsediyoruz.

Parası yetmeyen, Playstation'u özdeşleştiren exclusive oyunları oynamak istemeyen birisi Xbox tercihi yapabilir.

Jacket

80+ Silver
PS ile Xbox hiçbir türlü kıyaslanamaz zaten de aradaki fiyat farkı da az uz bir para değil. 10 bin liraya karşı 17 bin liradan bahsediyoruz.

Parası yetmeyen, Playstation'u özdeşleştiren exclusive oyunları oynamak istemeyen birisi Xbox tercihi yapabilir.
Yani artık oyun bile çıkmayacak konsolu almak mantıklı diyorsun 10 bin TL sini neden çöpe atsın.

Son düzenleme:

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Oğuzhan

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

O durumda da 10K ya 2K daha ekle RX 6600 lü indirimli hazır sistem al. Neredeyse GTX 1060 düzeyinde grafik sunan, çoğu oyunda 1080P bile yakalayamayan "yeni nesil" konsola o paralar verilmez.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
O durumda da 10K ya 2K daha ekle RX 6600 lü indirimli hazır sistem al. Neredeyse GTX 1060 düzeyinde grafik sunan, çoğu oyunda 1080P bile yakalayamayan "yeni nesil" konsola o paralar verilmez.
5k daha ekle PS5 al o zaman. Bu para ekle şunu al muhabbeti bugatti veyron almaya kadar gider.

Jacket

80+ Silver
Kesinlikle bende sizinle aynı fikirdeyim Türkiye gibi ekonomisi kötü olan bir yerde paranın değeri bilinmeli bu yüzden Series S veya Series X'e para verilmemeli ölü yatırım ya PC yada PS5 maddi durumu PS5 veya yüksek donanımlı bir PC ye yetmiyorsa 2. el PS4 Slim alsın bir de PS Plus Deluxe üyelik Xbox Sereis S veya Series X den alacağı oyun keyfinin 5 10 katını alır PS Plus Game Pass den hem kalite hem oyun fazlalığı olarak çok daha iyi ve nerdeyse tüm PS özel oyunları da kütüphanesinde var + aylık 3 tane verdiği oyunlar da cabası Xbox'ın oyunu bile yok adamlar bu yıl sonu Series S ve Series X de 30 FPS çalışan çamur grafikli Starfield oyununu ekleyecekler üyelik sistemlerine konsol çıktı çıkalı o ilk gün oyun ilk günden Game Pass diye ortada bağırarak reklamını yaptıkları oyunlarının sayısı 3 olacak Forza,Halo,Starfield diğer ilk günden gelen oyunlar zaten indie çer çöp bu yüzden PS Plus Game Pass den çok daha iyi ve bu yüzden PS Plus ve Xbox Game Pass'in arasındaki fark gittikçe açılıp devasa olamaya başladı ve bu PS Plus yeni üyelik sisteminin ilk yılıydı ayrıca PS4 Slim alırsa ve sonra PS5'e geçmek isterse save dosyaları kupaları ile kaldığı yerden devam edebiliyor.

Son düzenleme:

Darkone22

80+ Bronze
Dün itibari ile Ben de artık Xbox Series S sahibiyim. İkinci elden 5.250 TL ye 3 aylık bir cihaz aldım. 1080P 2K 4K sırası ile denedim. Oyunlarda görüntü olarak bir pc kadar asla mutlu etmeyeceği çok açık ortada. Fakat Kesinlikle alınmaz anlamınada kesinlikle gelmiyor. TV ile 4K da kesinlikle Single oyunlar çok rahat oynanabilir. 120hz 2k monitör ile warzone fortinte kesinlikle oynanabilir. PS ile kıyaslama yapmıyorum. Çünkü zaten sonuçlar belli. Ben bu fiyata bu ürünün mükemmel olduğunu düşünüyorum açıkcası.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
sürekli güncelliği takip edenler için xbox bu dönemde mantıklı olmayabilir ancak şu zamana kadar adam akıllı oyun oynamamış ve çözünürlük fps gibi sorunları dert etmeyen birisi xbox series s’le oyuna doyup hevesini alıp, bir köşeye koyabilir veya satabilir. Adam bir ton yazı yazmış resmen.

Darkone22

80+ Bronze
sürekli güncelliği takip edenler için xbox bu dönemde mantıklı olmayabilir ancak şu zamana kadar adam akıllı oyun oynamamış ve çözünürlük fps gibi sorunları dert etmeyen birisi xbox series s’le oyuna doyup hevesini alıp, bir köşeye koyabilir veya satabilir. Adam bir ton yazı yazmış resmen.
Ben ikinci elden 5-6 ya bütçesi olmayan adama kesinlikle öneriririm. Kimse kusura bakmasın. Görüntü pek iyi veremesede 3080 2k monitörümden xbox series s kullanımına geçmiş biri olarak bu fiyatlara bal gibi alınır.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Ben ikinci elden 5-6 ya bütçesi olmayan adama kesinlikle öneriririm. Kimse kusura bakmasın. Görüntü pek iyi veremesede 3080 2k monitörümden xbox series s kullanımına geçmiş biri olarak bu fiyatlara bal gibi alınır.
Katılıyorum sudan ucuz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,571
Üyeler
154,767
Son üye
efeww0011