Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Adamların profiline girince Xbot olduğunu anında anlıyorsun şimdide satmayan konsola kendilerince kılıf uyduruyorlar.
Alın gerçek satış verileri.
Avrupa Haziran donanım satışları
1. PS5 (116% Artış)
2. Switch (2.3% Düşüş)
3. Xbox Series (0.8% Düşüş)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir şeyin aktığı falan yok yine Xbot topluluğu kendilerince satmayan konsola kılıf uyduruyorlar.
1. PS5 (116% Artış)
2. Switch (2.3% Düşüş)

Son düzenleme:

donanimci98

80+ Bronze
Adamların profiline girince Xbot olduğunu anında anlıyorsun şimdide satmayan konsola kendilerince kılıf uyduruyorlar.
1. PS5 (116% Artış)
2. Switch (2.3% Düşüş)

Bir şeyin aktığı falan yok yine Xbot topluluğu kendilerince satmayan konsola kılıf uyduruyorlar.
1. PS5 (116% Artış)
2. Switch (2.3% Düşüş)
Kardeşim ingilizcen de mi yok. Haziran ayı satışını atıyorsun bana. Toksiklik ve gereksiz fanboyluk yapıyorsun. Al sana amazon.com dan atıyorum.
Ekran Resmi 2023-07-20 13.35.54.png

Jacket

80+ Silver
Kardeşim ingilizcen de mi yok. Haziran ayı satışını atıyorsun bana. Toksiklik ve gereksiz fanboyluk yapıyorsun. Al sana amazon.com dan atıyorum.Alıntıyı görüntüle
Dünyada var mı böyle saçma bir argüman bilmiyorum ama Amazon'da 10. sırada diye çok iyi mi sattığını gösteriyor bu konsolun cidden bu kafalar iyi değil eğer konsol satışlarını aylık takip etmek istiyorsan al sana düzgün veriler gösteren VGChartz dan Haziran satışları.
Adsız.png

Al bu da Temmuz ilk hafta satışları.
Screenshot.png

Site linki aşağıda her ay takip edersin satmayan konsolu satıyormuş gibi gösterenlerin yalanlarına inanmayın.

donanimci98

80+ Bronze
Dünyada var mı böyle saçma bir argüman bilmiyorum ama Amazon'da 10. sırada diye çok iyi mi sattığını gösteriyor bu konsolun cidden bu kafalar iyi değil eğer konsol satışlarını aylık takip etmek istiyorsan al sana düzgün veriler gösteren VGChartz dan Haziran satışları.
Alıntıyı görüntüle

Al bu da Temmuz ilk hafta satışları.
Alıntıyı görüntüle

Site linki aşağıda her ay takip edersin satmayan konsolu satıyormuş gibi gösterenlerin yalanlarına inanmayın.
Anlama sorunun var. Attığın linkte 1 temmuzdaki veriler var 20 temmuzdayız. Git ingilizce öğren önce. Ayrıca toksikliği de bırak. Xbox sana yaptı da yangına çevirmişsin burayı.

Jacket

80+ Silver
Anlama sorunun var. Attığın linkte 1 temmuzdaki veriler var 20 temmuzdayız. Git ingilizce öğren önce. Ayrıca toksikliği de bırak. Xbox sana yaptı da yangına çevirmişsin burayı.
Ben elimden geldiğince düzgün cevap vermeye çalışıyorum Temmuz ayının sonunda bu ayki veriler gelir benden özür dileyeceksin satışlarda bir artış olmadığını gördüğünde bir de bana İngilizce öğren diyor yazık kafana sen Xbot verilerin ile eğlenmene bak gerçeğin ne olduğu ortada.

donanimci98

80+ Bronze
Ben elimden geldiğince düzgün cevap vermeye çalışıyorum Temmuz ayının sonunda bu ayki veriler gelir benden özür dileyeceksin satışlarda bir artış olmadığını gördüğünde bir de bana İngilizce öğren diyor yazık kafana sen Xbot verilerin ile eğlenmene bak gerçeğin ne olduğu ortada.
Buradaki amacını çözemiyorum. Konu açmışsın tek amacın bi konsolu övüp diğerini gömmek. Ve açıkça manipülasyon yapıyorsun. Karşılığında para falan alıyorsan okey tabi ama bu görüntüde yapacak bir şeyi olmayan boş beleş birisi gibi görünüyorsun. Paylaştığın verileri taraflı ve bir kısmı açıkça yanlış.

Jacket

80+ Silver
Buradaki amacını çözemiyorum. Konu açmışsın tek amacın bi konsolu övüp diğerini gömmek. Ve açıkça manipülasyon yapıyorsun. Karşılığında para falan alıyorsan okey tabi ama bu görüntüde yapacak bir şeyi olmayan boş beleş birisi gibi görünüyorsun. Paylaştığın verileri taraflı ve bir kısmı açıkça yanlış.
Screenshot.png

Doğru veri paylaşan bu adama inanmaya devam et ne diyeyim amacım insanların parası ile rezil olmaması bu cevap size yeter.

:kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:
Screenshot.png
Screenshot.png

Screenshot.png
Screenshot.png

Son düzenleme:

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
PC evet teknolojik olarak hızlı gelişiyor ama PS5 döneminde ilk defa bir konsolun performansı PC den daha iyi eskiden olsa size katılırdım fikrim sizin ile aynı olurdu ama Sony'nin yaptığı oyunları Grafik anlamında geçen bir PC geliştiricisi olmadığı için buna artık inanmıyorum konsollar teknolojiyi tutmuyorlar sizin dediğiniz PS2 PS3 döneminde kaldı artık PC ve PS5'in hiç bir farkı yok hatta şunu söyleyeyim PC de PS5 ile aynı grafik kalitesine ulaşmak için RTX 4090 gibi inanılmaz fiyatlara satılan kartlar lazım.
4109991-the-last-of-us-pc-specs.jpg

Artık konsollar 4K zaten eskisi gibi değil PC de PS5 ile aynı deneyimi almanız için dediğim gibi çok yüksek fiyatlar ödemek gerekiyor PS5'de oyunların bu kadar iyi çalışmasının sırrı da yazılımın da yatıyor yazılım her zaman donanımdan daha üstündür bunu zaten Apple bize telefonlarda yıllardır gösteriyor hala da göstermeye devam ediyorlar Sony de PS5 de gösteriyor çünkü yazlım konusunda inanılmaz derecede iyi PS5 tabi teknik detaylarına girersem yazı çok uzar eğer sizin ilginizi çekerse aşağıda attığım The Road to PS5 videosundan PS5 de oyunların PC ve Xbox konsollarından neden daha iyi çalıştığını ve oyunlardaki performansının neden bu kadar iyi olduğunu görebilirsiniz her şey yazılımında yatıyor çünkü.
kardeşim sen pc için böyle diyorsunda o oyunlar ps5 için optimize olmasa 30 fps alamaz pc için öyle hep optimize edilmiyor oyunlar ekstra olarak pcde arkada çok şey çalışıyor ona rağmen ultra ayarlarda 3070 gibi bir kartla bile oynarsın her oyunu ve 4k istiyosan pc içinde her oyun optimize olsun pc her acıdan ez winliyo yani aynı topda değiler kıyaslaman saçma aynı güçte hiç olamazlar

Jacket

80+ Silver
kardeşim sen pc için böyle diyorsunda o oyunlar ps5 için optimize olmasa 30 fps alamaz pc için öyle hep optimize edilmiyor oyunlar ekstra olarak pcde arkada çok şey çalışıyor ona rağmen ultra ayarlarda 3070 gibi bir kartla bile oynarsın her oyunu ve 4k istiyosan pc içinde her oyun optimize olsun pc her acıdan ez winliyo yani aynı topda değiler kıyaslaman saçma aynı güçte hiç olamazlar
Zaten yazının özeti PS5 ile PC kıyaslamak saçmalıktı anlamamışsın PS5 de 10 yıl sonra da oyun oynayacaksın nasıl kıyaslayacaksın zaten konsolu kart ile ayrıca 1 yıl sonra oyna bakim 3070 ile 4K oyun da göster bize benim elimde RX 6700XT 32 GB RAM 1TB SSD + i7 8700 işlemci ile ben bile bunu iddia etmiyorum çünkü 3070 dediğin kart 8GB Vram e sahip nasıl oynayacağını düşünüyorsun 4K oyun abi bu kadar teknoloji cahili de olunmaz ki şu an çoğu oyunu 4K oynatamaz 3070 8GB Vram ile siz neyden bahsediyorsunuz.

Son düzenleme:

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Zaten yazının özeti PS5 ile PC kıyaslamak saçmalıktı anlamamışsın PS5 de 10 yıl sonra da oyun oynayacaksın nasıl kıyaslayacaksın zaten konsolu kart ile ayrıca 1 yıl sonra oyna bakim 3070 ile 4K oyun da göster bize benim elimde RX 6700XT 32 GB RAM 1TB SSD + i7 8700 işlemci ile ben bunu iddia bile etmiyorum çünkü 3070 dediğin kart 8GB Vram e sahip nasıl oynayacağını düşünüyorsun 4K oyun abi bu kadar teknoloji cahili de olunmaz ki şu an çoğu oyunu 4K oynatamaz 3070 8GB Vram ile siz neyden bahsediyorsunuz.
Kardeşim fanboyluğu kes kızdırma beni sana diyorum ki optimizasyon olsa 3070lede 4k oynarsin anlama sorunlarin var galiba butun forumlarin boyle senin böyle

Zaten yazının özeti PS5 ile PC kıyaslamak saçmalıktı anlamamışsın PS5 de 10 yıl sonra da oyun oynayacaksın nasıl kıyaslayacaksın zaten konsolu kart ile ayrıca 1 yıl sonra oyna bakim 3070 ile 4K oyun da göster bize benim elimde RX 6700XT 32 GB RAM 1TB SSD + i7 8700 işlemci ile ben bile bunu iddia etmiyorum çünkü 3070 dediğin kart 8GB Vram e sahip nasıl oynayacağını düşünüyorsun 4K oyun abi bu kadar teknoloji cahili de olunmaz ki şu an çoğu oyunu 4K oynatamaz 3070 8GB Vram ile siz neyden bahsediyorsunuz.
Çünkü optimize ediliyor diye 10yıl sonrada oynayabiliyorsun ps4 örneği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,734
Üyeler
150,748
Son üye
MertSalih