Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Kardeşim fanboyluğu kes kızdırma beni sana diyorum ki optimizasyon olsa 3070lede 4k oynarsin anlama sorunlarin var galiba butun forumlarin boyle senin böyle
PC ye ne zaman konsol gibi optimizasyon oldu güzel kardeşim ben de onu diyorum işte dediğiniz şey yapılabilir bir şey değil PC de kaç tane kart var hangi birine özel yapsınlar optimizasyonu bir de bunun nasıl fanboyu oldum onu da anlamadım ben :kekw: :kekw: :kekw:.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü optimize ediliyor diye 10yıl sonrada oynayabiliyorsun ps4 örneği
Bende zaten onu diyorum asında aynı şeyi diyoruz da işte anlamadınız herhalde beni.

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
PC ye ne zaman konsol gibi optimizasyon oldu güzel kardeşim ben de onu diyorum işte dediğiniz şey yapılabilir bir şey değil PC de kaç tane kart var hangi birine özel yapsınlar optimizasyonu bir de bunun nasıl fanboyu oldum onu da anlamadım ben :kekw: :kekw: :kekw:.
Hayır işte abicim bende bunu diyorum olsa ps5ler gibi 10yilda calisir 15yilda sen şey gibi demişsin sanki pcler güçsüz gibi

The Semih

80+ Silver
Yunus bayadır meydanda yoktu en son benimde tepemi attırmıştı aylar önce. XBOX da kullandım PS5 de. Konsolu oyun oynamak için aldığımız için PS5 oyun tatminini fazlasıyla veriyor. XBOX Call of duty firmasını alsada ben XBOX tarafına yönelmem PC den oynuyorum zaten Call of Duty oyunlarını ve benzerlerini.

PC portlarını sağlam yapsalar 2 konsol firmasıda satışları düşceği için piyasayı onlar yönetiyor arkadaşlar.

Jacket

80+ Silver
Hayır işte abicim bende bunu diyorum olsa ps5ler gibi 10yilda calisir 15yilda sen şey gibi demişsin sanki pcler güçsüz gibi
Yok PC güçsüz değil nasıl bunu çıkardınız oradan anlamıyorum demek isteiğimin özeti PS5 tek platform ve oyunlar ona geliştirildiği için çok iyi çalışıyor olay bu PC ye de her karta özel optimize edilse PC de iyi çalışır ama bu teknik olarak imkansızdır ve PS5 oyunların bu kadar iyi çalışmasının ikinci faktörü işletim sistemi olarak da çok iyi PS5 bu yüzden de oyunların iyi çalışmasının sebebi de var tabi onu da The Road to PS5 videosunu izleyerek anlayabilirsiniz.

Yunus bayadır meydanda yoktu en son benimde tepemi attırmıştı aylar önce. XBOX da kullandım PS5 de. Konsolu oyun oynamak için aldığımız için PS5 oyun tatminini fazlasıyla veriyor. XBOX Call of duty firmasını alsada ben XBOX tarafına yönelmem PC den oynuyorum zaten Call of Duty oyunlarını ve benzerlerini.

PC portlarını sağlam yapsalar 2 konsol firmasıda satışları düşceği için piyasayı onlar yönetiyor arkadaşlar.
Hatırlamıyorum ne oldu sizin ile sorunumuz neydi.

Tilsch

80+ Bronze
4k oynamak 4k 60fps oynamak anlamına gelmiyor ki o cihazın o gücü bile yok RTX 2070 gücünde o cihazdan bu beklenmez.Kaldı ki o ovdugun konsol exc çıkmasına rağmen 2k 60 fpssabit bile vermiyordu.

Ayrıca cod un xbox sunucularının açılmış olmasıyla eş zamanlı oynayan kişi sayısını görmüşsündür ve bu xbox konsol satışlarını bu etkilemiştir ve de muhtemelen doğrudur.Her şeye xbox aleyhine atlamaya meyillisin.

Ayrıca günümüzde ps2 den xbox 360 dna oyun oynayamiyor musun oynuyorsun.Sanki sadece ps5 veya ps4 oynayabilecekmiş gibi konuşmanın mantığı ne?Pc de oynatacak ama 20 sene sonra çıkacak oyunları değil kendi gücüne göre olacak oyunları oynatacak.

Jacket

80+ Silver
4k oynamak 4k 60fps oynamak anlamına gelmiyor ki o cihazın o gücü bile yok RTX 2070 gücünde o cihazdan bu beklenmez.Kaldı ki o ovdugun konsol exc çıkmasına rağmen 2k 60 fpssabit bile vermiyordu.

Ayrıca cod un xbox sunucularının açılmış olmasıyla eş zamanlı oynayan kişi sayısını görmüşsündür ve bu xbox konsol satışlarını bu etkilemiştir ve de muhtemelen doğrudur.Her şeye xbox aleyhine atlamaya meyillisin.

Ayrıca günümüzde ps2 den xbox 360 dna oyun oynayamiyor musun oynuyorsun.Sanki sadece ps5 veya ps4 oynayabilecekmiş gibi konuşmanın mantığı ne?Pc de oynatacak ama 20 sene sonra çıkacak oyunları değil kendi gücüne göre olacak oyunları oynatacak.
Ben sana cevap vermiyorum sen kendince eğlen böyle Xbot seni kimse ciddiye almıyor yazıyorsun iki şey sonra cevabını alıp köşene kabuğuna çekiliyorsun o yüzden kendi kendine çalıp oynamaya devam et yazdığı argümanlara bak bu nasıl bir cahilliktir RTX 2070 gücünde dediğinden sonra okuyasım bile gelmedi sen cidden kendin o yazdıklarına inanıyor musun acaba.

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
Bu yunusun yaşını baya merak ediyorum.
Sen konuyu değiştirme de Amazon satışlarının doğrusunu sana attım ona cevap ver tabi doğru veri paylaşan bu adama inanmaya devamda edebilirsin...
screenshot-png.556415

:kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:
screenshot-png.556416

screenshot-png.556417

screenshot-png.556419

screenshot-png.556420

Tilsch

80+ Bronze
Ben sana cevap vermiyorum sen kendince eğlen böyle Xbot seni kimse ciddiye almıyor yazıyorsun iki şey sonra cevabını alıp köşene kabuğuna çekiliyorsun o yüzden kendi kendine çalıp oynamaya devam et yazdığı argümanlara bak bu nasıl bir cahilliktir sen kendin o yazdıklarına inanıyor musun acaba.
Ben xbox kullanıcısı falan değilim ama senin yazdıkların başkalarına xbot demekten ileri gidemiyor.Sundugun ve attığın şeyler aynı şeyler kendince çalıyorsun başka bir şey değil.Ben harici sana ne kadar insan yazsa da ya xbot damgası bastin ki boş bir fandan başka bir şey değilsin.Hala aynı şeyleri yapiyorsun ve de akıllanmıyorsun cahillik falan diyor bir de senden tanımadığın adama boule laf falan atıyorsun klavye delikanlısı seni.Sen ürünü satın almamışsın ürün seni satın almış şimdi yazmaya devam et seni görgüsüz laftan anlamaz ukala.

Bu yunusun yaşını baya merak ediyorum.
Yazdigi şeylerin mantığı bile yok bir fan bir şey paylaşıyor gidiyor onu atıyor.

Jacket

80+ Silver
Ben xbox kullanıcısı falan değilim ama senin yazdıkların başkalarına xbot demekten ileri gidemiyor.Sundugun ve attığın şeyler aynı şeyler kendince çalıyorsun başka bir şey değil.Ben harici sana ne kadar insan yazsa da ya xbot damgası bastin ki boş bir fandan başka bir şey değilsin.Hala aynı şeyleri yapiyorsun ve de akıllanmıyorsun cahillik falan diyor bir de senden tanımadığın adama boule laf falan atıyorsun klavye delikanlısı seni.Sen ürünü satın almamışsın ürün seni satın almış şimdi yazmaya devam et seni görgüsüz laftan anlamaz ukala.

Yazdigi şeylerin mantığı bile yok bir fan bir şey paylaşıyor gidiyor onu atıyor.
Ben sizin fikirlerinizin değişeceğine eminim bir yıl sonra aynı fikirde olacağız bunu da buraya yazıyorum.
Ben hiç bir şeyin fanı falan değilim olmam da zaten ne iyiyse onu sunarım.

Jacket

80+ Silver
Aksine ben de senin fikirlerinin benim dediğim gibi olacağını düşünüyorum geçtiğimiz Ps showcase inden sonra.
TM ben kimseyle konsol için tartışamam vaktim değerli bunlar zaten benim fikirlerim bir daha yazıyorum benim sizin ile bir derdim yok ve yazdıklarım samimi sizin de bir tarafsız bakmanızı istiyorum göreceksiniz ayrıca bir yıl sonra yine konuşuruz bu meseleleri ama Xbox hiç bir zaman kullanıcı dostu bir firma değil olmadı olmayacak bunu bilin kendi kullanıcılarına nesiller boyu yalan söyleyen hiç bir sözünü tutmaya bir firma bunu zamanla herkes anlayacak siz de anlayacaksınız lütfen şu firmaları artık şahsi kimliğinize büründürmeyin bu firmalar multimilyoner şirketler ben bir daha tekrarlıyorum son olarak sizin ile ya da başka Xbot dediğim kişiler ile bir sorunum yok zamanla benle aynı fikirde olacaksınız sadece sizden bu yazdıklarımı bir tarafı pofpoflamak olamadığını samimi ve kullanıcıların hangi konsolu alırlarsa en iyi deneyim yaşayacağını anlattığım bir konu olduğunu anlamanız.

Son düzenleme:

donanimci98

80+ Bronze
Sen konuyu değiştirme de Amazon satışlarının doğrusunu sana attım ona cevap ver tabi doğru veri paylaşan bu adama inanmaya devamda edebilirsin...
screenshot-png.556415

:kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:
screenshot-png.556416

screenshot-png.556417

screenshot-png.556419

screenshot-png.556420
Kardeş anlama sorunun mu var. Attığın görüntüde past month yazıyor. Cod sunucuları yeni açıldı zaten :D PS5 satmıyor diyen de yok, xbox daha çok satıyor diyen de yok. Xbox satışları arttı diyoruz sadece. Kimse ps5 e sallamıyor. Sen xbox a sallıyorsun sürekli.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom