Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Xbox Series X|S de nesil sonuna kadar oyun bekleyin siz bir de oyunu yok diyor PS5'e sanki PS4 deki oyunları oynamıyor konsol düşük IQ'lü Sony her yıl 3-4 tane özel oyun yapıyor sen ne zırvalıyorsun şu oyuna bakıp bakıp ağla sen Xbot.

Son düzenleme:

donanimci98

80+ Bronze
Oyun bekleyin siz nesil sonu diyor bir de Sony her yıl 3-4 tane özel oyun yapıyor şu oyuna bakıp bakıp ağla sen.
2020 sonunda çıktı. 7-8 oyun olması lazım gow, last of us ayarında. hani nerede. state of play de boş oyunları gösterdiler izlemedik sanki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun bekleyin siz nesil sonu diyor bir de Sony her yıl 3-4 tane özel oyun yapıyor şu oyuna bakıp bakıp ağla sen.
param var, oyunlar çıksın, gider alırım. senin gibi fanboy değilim.

bu velet kaç yaşında acaba

Jacket

80+ Silver
2020 sonunda çıktı. 7-8 oyun olması lazım gow, last of us ayarında. hani nerede. state of play de boş oyunları gösterdiler izlemedik sanki

param var, oyunlar çıksın, gider alırım. senin gibi fanboy değilim.

bu velet kaç yaşında acaba
FuQur1BX0BA9B_d

Bunlar yeter mi düşük IQ'lü Xbot.
Bir de velet diyor keşke yaş kısıtlaması olsa şu forumda senin gibi cahil düşük IQ'lü insanlarla uğraşmasak okuduğunu anlamıyorsun hatta okumuyorsun bile kendin yazdın zaten.
Screenshot.png

Son düzenleme:

donanimci98

80+ Bronze
o oyunların bi kısmı pc de ya da xbox ta zaten var, bir kısmı da ps4'te çıktı, ps5 e gelenler remastered sürümleri. last of us 1 falan var :D adamlar iteledi aynı oyunu bir daha sattı utanmadan listeye koymuşlar :D listede uncharted var :D :D ps5 grafikli mi o oyunlar 1-2-3 özellikle :D

Jacket

80+ Silver
Son düzenleme:

The Semih

80+ Silver
Daha oyun çıkmadı ama fragman geldi karşılaştırma yapılmış inceleyebilirsiniz ben beğendim sizin fikrinizi de merak ediyorum.
Oyun içi görüntü de değil fragman dan alınan video ile karşılaştırma yapıldığı için oyun çıktığında daha da iyi olacaktır.
Şuan gördüğüm kadarıyla karakter modellerini güzelleştirmişler, sinamatik sahne odaklı trailer olmuş onun dışında 5 sene grafikler benzer çıkacak yorumum tutuyor gibi devasa bir fark yok 2018 - 2023

1689931471278.png

XBOX almamak için bir sebebim daha oldu :D

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
Şuan gördüğüm kadarıyla karakter modellerini güzelleştirmişler, sinamatik sahne odaklı trailer olmuş onun dışında 5 sene grafikler benzer çıkacak yorumum tutuyor gibi devasa bir fark yok 2018 - 2023

Alıntıyı görüntüle

XBOX almamak için bir sebebim daha oldu :D
Evet çünkü adamalar PS4 de o kadar iyi grafikli oyunlar yaptı ki şu an için güzel geliştirme yapsalar da devasa fark olmuyor katılıyorum.
bende çok beğendim Marvel Spider-Man 2 Limited Edition sürümünü.

PS5'e sahip olanlar komple konsol almalarına gerek yok isterlerse kapak ve kolu da alıp aynı sürüme sahip olabilirler ama o kadar takıntılı insanlar var ki sırf kutusu için bile komple konsolu alacak olan vardır eminim.
e99720620e8fb8c03d71c8312b63c505fff3668b-scaled.jpg

Ilar

80+ Bronze
Evet çünkü adamalar PS4 de o kadar iyi grafikli oyunlar yaptı ki şu an için güzel geliştirme yapsalar da devasa fark olmuyor katılıyorum.
bende çok beğendim Marvel Spider-Man 2 Limited Edition sürümünü.

PS5'e sahip olanlar komple konsol almalarına gerek yok isterlerse kapak ve kolu da alıp aynı sürüme sahip olabilirler ama o kadar takıntılı insanlar var ki sırf kutusu için bile komple konsolu alacak olan vardır eminim.
e99720620e8fb8c03d71c8312b63c505fff3668b-scaled.jpg
Benim ps5 alma sebebimdir ms2 zamanın da ps4ü de ms için almıştım. Kapağı ve dualsenseyi alsam için rahat

Jacket

80+ Silver
Benim ps5 alma sebebimdir ms2 zamanın da ps4ü de ms için almıştım. Kapağı ve dualsenseyi alsam için rahat
F1hBBeyWYAIZYHL

Benimde PS5'i alma sebebim Marvel Spider-Man 2 di ve grafikleri de mükemmel olmuş CGI gibi bu görüntülerin YouTube den alındığını düşününce de oyun çıktığında nasıl olur hayal bile edemiyorum oyunun hikayesi de bu zamana kadar çıkan tüm Spider-Man filmlerinden çok daha iyi olacağı fragmandan belli zaten.
Fragmanın YouTube ye atılalı 11 saat oldu 3 milyonu geçti görüntülenme.

Son düzenleme:

Ilar

80+ Bronze
F1hBBeyWYAIZYHL

Benimde PS5'i alma sebebim Marvel Spider-Man 2 di ve grafikleri de mükemmel olmuş CGI gibi bu görüntülerin YouTube den alındığını düşününce de oyun çıktığında nasıl olur hayal bile edemiyorum oyunun hikayesi de bu zamana kadar çıkan tüm Spider-Man filmlerinden çok daha iyi olacağı fragmandan belli zaten.
Fragmanın YouTube ye atılalı 11 saat oldu 3 milyonu geçti görüntülenme.
Hikaye kısmın da abartmışsın. İn to the spider verse hikaye olarak hepsine taş çıkartır.

Jacket

80+ Silver
Hikaye kısmın da abartmışsın. İn to the spider verse hikaye olarak hepsine taş çıkartır.
Evet o da çok iyi ama o normal film olmadığı animasyon olduğu için zaten eklemedim onu.

Son düzenleme:

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Barış Kızılkoca
Her ne kadar PS ve PC kullanıcısı olsamda Gamepass ile PS Plus arasında bir seçim yapmam gerektiğinde Gamepass'i seçerim.

Fikirlerinizi objektif bir dille belirttiğinizi söylemek de açıkçası zor. Sony ödeme yapsa anca bu denli bir iş çıkardı. Bu savunmayı ücretsiz yaptığınız için size teşekkür maili vs atmalılar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom