Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Her ne kadar PS ve PC kullanıcısı olsamda Gamepass ile PS Plus arasında bir seçim yapmam gerektiğinde Gamepass'i seçerim.

Fikirlerinizi objektif bir dille belirttiğinizi söylemek de açıkçası zor. Sony ödeme yapsa anca bu denli bir iş çıkardı. Bu savunmayı ücretsiz yaptığınız için size teşekkür maili vs atmalılar.
Bir inceleyin PS Plus Deluxe paketini verdiği oyunlara bir bakın yorum yapmadan önce Game Pass i geçeli çok oldu Game Pass PS Plus a göre çok kötü bunu görmek çok zor değil atığım konudan aylık verdiği oyunların kalitesine bir bakın.

Son düzenleme:

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Barış Kızılkoca
İnsanların fikirlerini değiştirmeye çalışmak gibi hobilerim maalesef yok. Objektif yorum yapabilecek duruma geldiğinizde umarım tartışma imkanımız olur. O zamana kadar peki, haklısınız!
Bir inceleyin PS Plus Deluxe Game Pass i geçeli çok oldu Game Pass PS Plus a göre çok kötü bunu görmek çok zor değil.

Jacket

80+ Silver
İnsanların fikirlerini değiştirmeye çalışmak gibi hobilerim maalesef yok. Objektif yorum yapabilecek duruma geldiğinizde umarım tartışma imkanımız olur. O zamana kadar peki, haklısınız!
Ben objektif yorum yaptığımı ve hiç bir gelir elde etmediğimi insanların hangi cihazı alırlarsa en iyi deneyimi yaşayacağını yazıyorum zamanı geldiğinde anlayacaksınız o gün güzel bir muhabbet yaparız.

Jacket

80+ Silver
362258187_251455894334516_5619244447431154002_n.png
362175673_1442916869881755_1436137386281000613_n.png

Oyun geliştiricilerine yalancı diyen Xbotlar daha ne kadar rezil olacaklar bilemiyorum tam bir rezillik.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Oyun geliştiricilerine yalancı diyen Xbotlar daha ne kadar rezil olacaklar bilemiyorum tam bir rezillik.
Tekrar merhaba konuya sonradan dahil oluyorum ancak şunu demek istiyorum dün sizden yardım almistim evet hala tarafim ps plus ve ps4 almak ancak tabikide objektif olmak nedeniyle ve tam arastirmak nedeniyle iki rakip firmayida baktim gamepassteki oyunlar bi bakima genel olarak bana daha cok hitap ediyor tabikide ps plustakiler hitap ediyor fakat gamepassteki bana hitap eden oyun sayısı daha fazla heleki gta5 olması gerçekten şaşırtıcı ve harika gamepasste ancak fiyat bakımından ps plus çok daha ucuz anladığım kadarıyla gamepass ultimate yani en üst verisyonu aylik 120tl yillik 1200ediyor
Ps plus deluxe ise 460tl gamepassi normal konsol versiyonu ise 80tl aylik yillik 960 ediyor kendi fikrimce ps plus bu durumda öndedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar merhaba konuya sonradan dahil oluyorum ancak şunu demek istiyorum dün sizden yardım almistim evet hala tarafim ps plus ve ps4 almak ancak tabikide objektif olmak nedeniyle ve tam arastirmak nedeniyle iki rakip firmayida baktim gamepassteki oyunlar bi bakima genel olarak bana daha cok hitap ediyor tabikide ps plustakiler hitap ediyor fakat gamepassteki bana hitap eden oyun sayısı daha fazla heleki gta5 olması gerçekten şaşırtıcı ve harika gamepasste ancak fiyat bakımından ps plus çok daha ucuz anladığım kadarıyla gamepass ultimate yani en üst verisyonu aylik 120tl yillik 1200ediyor
Ps plus deluxe ise 460tl gamepassi normal konsol versiyonu ise 80tl aylik yillik 960 ediyor kendi fikrimce ps plus bu durumda öndedir
Ancak ps4 ve xbox series s sadece konsol karşılaştırması yapacak olursam izlediğim kadarıyla sanırım xbox kazanıyor ancak dediğim gibi oyunları satın almak yerine firmaların paketlerini kullanacağım için ps plus daha mantıklı geliyor

Jacket

80+ Silver

Ancak ps4 ve xbox series s sadece konsol karşılaştırması yapacak olursam izlediğim kadarıyla sanırım xbox kazanıyor ancak dediğim gibi oyunları satın almak yerine firmaların paketlerini kullanacağım için ps plus daha mantıklı geliyor
PS Plus da ki oyunlar Game Pass den çok daha iyi siz alta atacağım videoyu izleyin ondan sonra tekrardan bir fikrinizi alayım sizin bu konuyu da baştan sona bir okumaya çalışın GTA V de zaten çok ucuz 219 TL ye PS5 versiyonunu almıştım 1 ay önce PS Plus ilk çıktığında RDR 2 falan da vardı oyunlar süreli duruyor zaten Game Pass de GTA V şu an var yarın yok gibi de düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
PS Plus da ki oyunlar Game Pass den çok daha iyi siz alta atacağım videoyu izleyin ondan sonra tekrardan bir fikrinizi alayım sizin bu konuyu da baştan sona bir okumaya çalışın GTA V de zaten çok ucuz 219 TL ye PS5 versiyonunu almıştım 1 ay önce PS Plus ilk çıktığında RDR 2 falan da vardı oyunlar süreli duruyor zaten Game Pass de GTA V şu an var yarın yok gibi de düşünebilirsiniz.
Ah ne tesadüf daha sabah bu videoyu izlemiştim

Farklı bi konunuzu okuyordum o yüzden geç cevap verdim ps4pro vs xbox s konuyu baştan sana tüm sayfaları okudum ps4 kesin olarak 2025e kadar destek verecek anladığım kadarıyla

Farklı bi konunuzu okuyordum o yüzden geç cevap verdim ps4pro vs xbox s konuyu baştan sana tüm sayfaları okudum ps4 kesin olarak 2025e kadar destek verecek anladığım kadarıyla
Ancak sanırım spiderman 2 gelmiyor ps4

Jacket

80+ Silver

Ancak sanırım spiderman 2 gelmiyor ps4
Evet özel oyunlar gelmiyor artık ama sorun değil sizin PS4 de çıkan özel oyunları bitirene kadar bu nesil biter PS6 çıkar 😂😂😂

Jacket

80+ Silver

Son düzenleme:

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
ismail
Bu konudaki tartışma neden ara ara alevleniyor :(

Status