Neler Yeni

Bu Ayki PlayStation Plus Oyunları

Jacket

80+ Silver
FymAFnjWcAAl20Y

PS Plus yeni üyelik sistemi 1. yılını doldurdu ve bu 1 yıl içindeki oyunlar cidden çok iyiydi ilk yılına göre baya başarılı oldu Xbox Game Pass 1 haziran 2017 den beri bu işi yapıyor olsa da Sony ilk yılında Game Pass'i tokatlayıp öne geçti PS Plus bu başarısını diğer yıllar da devam ettirir umarım.

Jacket

80+ Silver
54c335c19622a56343cd487790a3886b09815dc4.jpg

Temmuz 2023 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
- Call of Duty: Black Ops Cold War Cross-Gen Bundle | PS4, PS5
- Alan Wake Remastered | PS4, PS5
- Endling – Extinction is Forever | PS4, PS5

7045ee59c40f278488bec52220f3f5de43312eca.jpg

Temmuz 2023 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
- It Takes Two | PS4, PS5
- Sniper Elite 5 | PS4, PS5
- Snowrunner | PS4, PS5
- World War Z | PS4, PS5
- The Ascent | PS4, PS5
- Undertale | PS4
- SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated | PS4
- Melty Blood: Type Lumina | PS4
- Dysmantle | PS4, PS5
- Circus Electrique | PS4
- Dynasty Warriors 9 | PS4
- Samurai Warriors 5 | PS4
- My Little Pony: A Maretime Bay Adventure | PS4, PS5
- Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R | PS4, PS5
- Monster Jam Steel Titans | PS4

PlayStation Deluxe | Klasikler
- Gravity Crash Portable | PS4, PS5
- Twisted Metal | PS4, PS5
- Twisted Metal 2 | PS4, PS5

Son düzenleme:

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
54c335c19622a56343cd487790a3886b09815dc4.jpg

Temmuz 2023 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
-Call of Duty: Black Ops Cold War Cross-Gen Bundle | PS4, PS5
-Alan Wake Remastered | PS4, PS5
-Endling – Extinction is Forever | PS4, PS5

7045ee59c40f278488bec52220f3f5de43312eca.jpg

Temmuz 2023 Ayının PlayStation Plus Extra Aylık Oyunları:
-It Takes Two | PS4, PS5
-Sniper Elite 5 | PS4, PS5
-Snowrunner | PS4, PS5
-World War Z | PS4, PS5
-The Ascent | PS4, PS5
-Undertale | PS4
-SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated | PS4
-Melty Blood: Type Lumina | PS4
-Dysmantle | PS4, PS5
-Circus Electrique | PS4
-Dynasty Warriors 9 | PS4
-Samurai Warriors 5 | PS4
-My Little Pony: A Maretime Bay Adventure | PS4, PS5
-Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R | PS4, PS5
-Monster Jam Steel Titans | PS4

PlayStation Deluxe | Klasikler
-Gravity Crash Portable | PS4, PS5
-Twisted Metal | PS4, PS5
-Twisted Metal 2 | PS4, PS5
Merhabalar yusuf hocam

Ps hakkında baya bilginiz var sanırım yaşınızı bilmediğim için abi diyemem hocam derim hitap şeklim budur kusura bakmayın 18yasindayim ben

Soruma gelmek istiyorum hocam Ağustos ayinin bitimine doğru elimde 7500tl gibi bi butcem olacak baktigim ve anladığım kadarıyla bu fiyatlarda adam akıllı pc yok o yüzden konsol yönelmek mantıklı geldi oyun tutkunuyum daha önce herhangi bi pc yada konsolum olmadı ne almamı onerirsiniz ikinci el ps yada ikinci el xbox series s arasında kaldim bu bütçede ps4pro yok onun yerine slim var saygılar ve nedenleri ile açıklarsanız hangisini almamı önerdiğinizi daha memnun olurum iyi günler

Jacket

80+ Silver
Merhabalar yusuf hocam

Ps hakkında baya bilginiz var sanırım yaşınızı bilmediğim için abi diyemem hocam derim hitap şeklim budur kusura bakmayın 18yasindayim ben

Soruma gelmek istiyorum hocam Ağustos ayinin bitimine doğru elimde 7500tl gibi bi butcem olacak baktigim ve anladığım kadarıyla bu fiyatlarda adam akıllı pc yok o yüzden konsol yönelmek mantıklı geldi oyun tutkunuyum daha önce herhangi bi pc yada konsolum olmadı ne almamı onerirsiniz ikinci el ps yada ikinci el xbox series s arasında kaldim bu bütçede ps4pro yok onun yerine slim var saygılar ve nedenleri ile açıklarsanız hangisini almamı önerdiğinizi daha memnun olurum iyi günler
Adım Yunus ama sorun değil olur öyle şeyler. Benim size önerim PS4 Slim almanız olur Xbox Series X|S almaktan çok daha mantıklı hem PS ekosistemine giriş konsolu PS Plus Deluxe var yüzlerce kaliteli oyunlar oynuyorsun + her ay üç tane gelen oyun da cabası ve PS5'e geçince de kütüphanen kupaların kayıt dosyaların kısaca her şeyin ile kaldığın yerden devam ediyorsun.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Adım Yunus ama sorun değil olur öyle şeyler. Benim size önerim PS4 Slim almanız olur Xbox Series X|S almaktan çok daha mantıklı hem PS ekosistemine giriş konsolu PS Plus Deluxe var yüzlerce kaliteli oyunlar oynuyorsun + her ay üç tane gelen oyun da cabası ve PS5'e geçince de kütüphanen kupaların kayıt dosyaların kısaca her şeyin ile kaldığın yerden devam ediyorsun.
Aa pardon hocam yusuf diye görmüşüm anlık ps5 geçmem biraz zor olabilir 1-2yil icinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ps aldığımda en mantıklı eklenti benzeri seyler ne olur sizce bide yaşadığım yer kocaeli izmit burdaki ilanlardan en mantıklısı hangisi acaba bakabilirmisiniz sarı siteden

Jacket

80+ Silver
Aa pardon hocam yusuf diye görmüşüm anlık ps5 geçmem biraz zor olabilir 1-2yil icinde
Sorun değil. PS5 alacaksanız ileride zaten kesinlikle PS4 almalısınız hem yaptığınız kütüphaneyi PS5 de kullanırsınız paranız çöp olmaz ilerlemeleriniz kupalarınız save dosyalarınız da var oyun falan satın alırsanız PS4 de PS5 de oynayabilirsiniz.

Bide ps aldığımda en mantıklı eklenti benzeri seyler ne olur sizce bide yaşadığım yer kocaeli izmit burdaki ilanlardan en mantıklısı hangisi acaba bakabilirmisiniz sarı siteden
2 kol tek kol ile daha uygun fiyata alabilirsiniz genellikle böyle konsol mağazalarından alın başınız ağrımaz sizin oturduğunuz bölgede bu atığım ilanlar ve çok güvenilir.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Sorun değil. PS5 alacaksanız ileride zaten kesinlikle PS4 almalısınız hem yaptığınız kütüphaneyi PS5 de kullanırsınız paranız çöp olmaz ilerlemeleriniz kupalarınız save dosyalarınız da var oyun falan satın alırsanız PS4 de PS5 de oynayabilirsiniz.
Şöyleki hocam oyun satın almayı düşünmüyorum onun yerine bu deluxe paketi alacagim plus servisinde

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
1 yıllık PS Plus Deluxe paket 460 TL şu an baya uygun verdiği oyunlar da zaten çok iyi sizi baya tatmin edecektir.
Şimdi şey sormak istiyorum az önce konunuzun tüm sayfalarına baktim siz ay ay paylasmissiniz bu deluxe cikan oyunları o oyunlar hala duruyormu yoksa sadece o aya özel mi oynayabiliyorum

2 kol tek kol ile daha uygun fiyata alabilirsiniz genellikle böyle konsol mağazalarından alın başınız ağrımaz sizin oturduğunuz bölgede bu atığım ilanlar ve çok güvenilir.
Baktım ilana para gelsin almayı düşünüyorum eğer artmazsa tabi malum tr

Jacket

80+ Silver
Şimdi şey sormak istiyorum az önce konunuzun tüm sayfalarına baktim siz ay ay paylasmissiniz bu deluxe cikan oyunları o oyunlar hala duruyormu yoksa sadece o aya özel mi oynayabiliyorum

Baktım ilana para gelsin almayı düşünüyorum eğer artmazsa tabi malum tr
Üç tane verdiği oyunlar o aya özel onlar gidiyor maalesef ama alırsanız ömür boyu sizin oyunlarınız oluyor gitmiyorlar o diğer gelen oyunlardan ise bazıları kalktı bazıları hala duruyor ama genel anlamda toplam 579 tane oyun var PS Plus Deluxe de hiç bir üyelik servisinde bu kadar fazla oyun yok ve bu oyunlar kaliteli ve büyük yapımlar inde oyun sayısı çok az PS Plus da.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Üç tane verdiği oyunlar o aya özel onlar gidiyor maalesef ama alırsanız ömür boyu sizin oyunlarınız o diğer gelen oyunlardan ise bazıları kalktı bazıları hala duruyor ama genel anlamda toplam 579 tane oyun var PS Plus Deluxe de hiç bir üyelik servisinde bu kadar fazla oyun yok ve bu oyunlar kaliteli ve büyük yapımlar inde oyun sayısı çok az PS Plus da.
İnde dediğiniz japon çinlilerin oynadığı oyunlar sanırım onların az olması güzel

Üç tane verdiği oyunlar o aya özel onlar gidiyor maalesef ama alırsanız ömür boyu sizin oyunlarınız oluyor gitmiyorlar o diğer gelen oyunlardan ise bazıları kalktı bazıları hala duruyor ama genel anlamda toplam 579 tane oyun var PS Plus Deluxe de hiç bir üyelik servisinde bu kadar fazla oyun yok ve bu oyunlar kaliteli ve büyük yapımlar inde oyun sayısı çok az PS Plus da.
Son olarak başınızı çok ağrıtmayayım son bi soru soracağım

İnde dediğiniz japon çinlilerin oynadığı oyunlar sanırım onların az olması güzel

Bu uzaktan oynama vardı xboxta yani konsol uyku modunda ama ben başka bi yerde internete bağlıyken kolu telefonuma bağlayıp uygulamadan oynayabiliyorum gibi bir olay vardı bi ps4te varmı acaba? Ve nasıl çalışıyor ps in mobil uygulaması varmı

Jacket

80+ Silver

Bu uzaktan oynama vardı xboxta yani konsol uyku modunda ama ben başka bi yerde internete bağlıyken kolu telefonuma bağlayıp uygulamadan oynayabiliyorum gibi bir olay vardı bi ps4te varmı acaba? Ve nasıl çalışıyor ps in mobil uygulaması varmı
Evet PS Remote Play PC Android veya İOS cihazınıza indirip oynayabilirsiniz uzaktan.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Evet PS Remote Play PC Android veya İOS cihazınıza indirip oynayabilirsiniz uzaktan.
Vay güzelmiş hocam tekrardan teşekkürler eğer alırsam konsolu konu açarım etiketlerim sizi 1ay sonra en erken ama olsun geç olsun güç olmasın iyi bakın kendinize hayırlı günler

Top Bottom