Neler Yeni

Bu Ayki PlayStation Plus Oyunları

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Bir alamadık şu PS5'i ya :(

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Bir alamadık şu PS5'i ya :(
Aynı sistem PS4 de var zaten PS5 gerek yok PS Plus oyunlarını oynamak için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama bu PS Plus deluxe veya extradan satın alıp 2 konsoldan oynayabilir miyiz? Arkadaşımla alacağız da, oyun kardeşliği gibi olabiliyor mu bu sistem?
Konuyu hortlatmadınız her ay zaten eklenen oyunları atıyorum o yüzden açtım bu konuyu arşiv gibi 1 yıl içinde ne kadar geliştiğini PS Plus'ın hızlıca takip etmek için de kısaca.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Aynı sistem PS4 de var zaten PS5 gerek yok PS Plus oyunlarını oynamak için.

Konuyu hortlatmadınız her ay zaten eklenen oyunları atıyorum o yüzden açtım bu konuyu arşiv gibi 1 yıl içinde ne kadar geliştiğini PS Plus'ın hızlıca takip etmek için de kısaca.
PS4 de alamadık :D

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
PS4 de alamadık :D
O zaman bir ana önce umarım ülke toparlar da herkesin alım gücü eskisi gibi teknolojik ürünleri alabilecek seviyeye gelir ne kadar ütopik gelse de dediklerim dolar o kadar uçtu ki artık kimsenin bir teknolojik ürün alacağı kalmadı kolay kolay neyse umarım toparlar ülke bir ihtimal seçimlerden sonra.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet
O zaman bir ana önce umarım ülke toparlar da herkesin alım gücü eskisi gibi teknolojik ürünleri alabilecek seviyeye gelir ne kadar ütopik gelse de dediklerim dolar o kadar uçtu ki artık kimsenin bir teknolojik ürün alacağı kalmadı kolay kolay neyse umarım toparlar ülke bir ihtimal seçimlerden sonra.
Kardeşim bilmediğim için soruyorum tamamen, ps4 pro alma, düşüncem var. Aslında ps4 kırdırılmış sürümünü alacaktım, sonraa ps plus görünce vazgeçtim, kafamda bir kaç soru var sormak istediğim cevaplayabilirsen bu konuda çok sevinirim.

1. PS PLUS yıllık planını aldım diyelim, oyunlara para veriyor muyum ?
2. Aylık olarak değişen oyunlar var, diğer aya geçince eski oyunumuz gidiyor mu.?
3. Belli başlı oyunlarımız var mesela, pes, fifa, god of war ve online oyunlar bu oyunları sürekli oynamak için ekstra bunlara para ödüyor muyuz.

Şimdiden teşekkür ederim

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşim bilmediğim için soruyorum tamamen, ps4 pro alma, düşüncem var. Aslında ps4 kırdırılmış sürümünü alacaktım, sonraa ps plus görünce vazgeçtim, kafamda bir kaç soru var sormak istediğim cevaplayabilirsen bu konuda çok sevinirim.

2. Aylık olarak değişen oyunlar var, diğer aya geçince eski oyunumuz gidiyor mu.?
3. Belli başlı oyunlarımız var mesela, pes, fifa, god of war ve online oyunlar bu oyunları sürekli oynamak için ekstra bunlara para ödüyor muyuz.

Şimdiden teşekkür ederim
Hayır vermiyorsun PS Plus Deluxe 1 yıllık alın bütün kütüphanedeki oyunları tıkla indir mantığında 1 yıl boyunca oynuyorsun üyeliğin bitene kadar tabi mağazadan da oyun satın alabilirsin eğer onu kast ettiyseniz içerisinde 600 oyuna yaklaştı PS Plus kütüphanesi her ay 17 oyun geliyor 1 oyun bilemedin 2 oyun kalkıyor PS Plus kütüphanesinin içerisinde çok iyi oyunlar var iyi olan kötü oyun sayısı çok az.
Bu video eski tabi çok oyun geldi ama nasıl olduğunu daha detaylı görmeniz için bu videoyu da izleyebilirsiniz.

Hayır gitmiyor hemen her oyunun süresi var özel oyunlar kalkmıyor zaten RDR 2 geldi 4 ay kaldı mesela ama mantık şu şekilde 17 oyun geliyor 1 2 oyun kalkıyor maximum her ay şu an PS Plus kütüphanesinde bu çok iyi bir şey Game Pass ile kıyaslayınca o tarafa oyun geliyor ama bir o gelen kadar da oyun kalkıyor zaten PS Plus ile Game Pass de karşılaştırabilirsiniz kalite olarak şu an tartışmasız kim ne derse desin PS Plus çok iyi bir sistem.

Hayır zaten PS Plus Deluxe üyesi olduğunuz için en yüksek kademedesiniz her özellikten yararlanıyorsun aylık 3 oyun ve online da dahil para ödemiyorsunuz.

Bu arada PS4 kararında çok iyi yapmışsınız her oyun zaten PS4 e de geliyor PS5 Slim çıkacak 2023 ün ortasına doğru RDNA 3 mimarili 1TB SSD li falan PS4 PRO 2025 sonuna kadar rahat götürür sizi mükemmel bir cihaz.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet
Hayır vermiyorsun PS Plus Deluxe 1 yıllık alın bütün kütüphanedeki oyunları tıkla indir mantığında 1 yıl boyunca oynuyorsun üyeliğin bitene kadar tabi mağazadan da oyun satın alabilirsin eğer onu kast ettiyseniz içerisinde 600 oyuna yaklaştı PS Plus kütüphanesi her ay 17 oyun geliyor 1 oyun bilemedin 2 oyun kalkıyor bu da çok iyi içerisinde çok iyi oyunlar var iyi olan kötü oyun sayısı çok az.
Bu video eski tabi çok oyun geldi ama nasıl olduğunu daha detaylı görmeniz için bu videoyu da izleyebilirsiniz.

Hayır gitmiyor hemen her oyunun süresi var özel oyunlar kalkmıyor zaten RDR 2 geldi 4 ay kaldı mesela ama mantık şu şekilde 17 oyun geliyor 1 2 oyun kalkıyor maximum her ay şu an PS Plus kütüphanesinde bu çok iyi bir şey Game Pass ile kıyaslayınca o tarafa oyun geliyor ama bir o gelen kadar da oyun kalkıyor zaten PS Plus ile Game Pass de karşılaştırabilirsiniz kalite olarak şu an tartışmasız kim ne derse desin PS Plus çok iyi bir sistem.

Hayır zaten PS Plus Deluxe üyesi olduğunuz için en yüksek kademedesiniz her özellikten yararlanıyorsun aylık 3 oyun ve online da dahil para ödemiyorsunuz.

Bu arada PS4 kararında çok iyi yapmışsınız her oyun zaten PS4 e de geliyor PS5 Slim çıkacak 2023 ün ortasına doğru RDNA 3 mimarili 1TB SSD li falan PS4 PRO 2025 sonuna kadar rahat götürür sizi mükemmel bir cihaz.
Dostum konsollar konu bölümünde saygı duyduğum insanların başında yer almaya devam edeceksin, her soruya bu kadar detaylı yaklaşıp bu kadar güzel açıklaman beni çok mutlu etti, yüreğine sağlık diyorum sadece, çok teşekkür ederim

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Dostum konsollar konu bölümünde saygı duyduğum insanların başında yer almaya devam edeceksin, her soruya bu kadar detaylı yaklaşıp bu kadar güzel açıklaman beni çok mutlu etti, yüreğine sağlık diyorum sadece, çok teşekkür ederim
Bende sizden güzel yorumunuz için teşekkür ederim aklınıza takılan soru olursa yazarsanız elimden geldiğince cevaplarım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet
Bende sizden güzel yorumunuz için teşekkür ederim aklınıza takılan soru olursa yazarsanız elimden geldiğince cevaplarım.
Çok teşekkür ederim tekrardan sadece şeyi sorabilirim, şimdi aldım diyelim. Fifa2022, 23 yada pes 22 23 vb temel oyunları oynayabilir miyim? Kütüphane de var mıdır

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

Çok teşekkür ederim tekrardan sadece şeyi sorabilirim, şimdi aldım diyelim. Fifa2022, 23 yada pes 22 23 vb temel oyunları oynayabilir miyim? Kütüphane de var mıdır
eFootballl 2023 oldu zaten PES serisinin adı ve ücretsiz sadece online için PS Plus istiyor zaten sizde Plus aldığınız için oynayabilirsiniz Fifa oynayacaksanız PS Plus kütüphanesinde yok ama EA Play alırsanız ek olarak oynayabilirsiniz Fifa da tabi sadece Fifa ile sınırlı kalmıyor diğer EA oyunlarını da oynarsınız.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,407
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
60011219189d6c3f97287392c5ff8a160f68ee05.jpg

Ekim 2022 Ayının PlayStation Plus Essential Aylık Oyunları:
- Hot Wheels Unleashed