Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
şuan metacritic'de 89
Bende 87 gözüküyor sizde daha güncellenmemiştir daha yeni açıldığı için yavaş yavaş geliyor.
Adsız.jpg

Daha da düşecek bazı basın mecralarını da sansürlediler şu an oyunun incelemeleri de hala devam ediyor IGN bile 7 vermiş durumun vahimliğini siz düşünün 6 Eylül de tam puanı görürsünüz..

Son düzenleme:

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Bende 87 gözüküyor sizde daha güncellenmemiştir daha yeni açıldığı için yavaş yavaş geliyor.
Alıntıyı görüntüle
Daha da düşecek bazı basın mecralarını da sansürlediler şu an oyunun incelemeleri de hala devam ediyor IGN bile 7 vermiş durumun vahimliğini siz düşünün 6 Eylül de tam puanı görürsünüz..
Şuan pc için 88 xbox için 87 ve evet 6 eylülde daha da düşer gibi geliyor.

Jacket

80+ Silver

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
@Yunus274 ben daha çok spiderman 2'yi bekliyorum umarım iyi bir oyun olur bence 92'yi geçer diye tahmin ediyorum.

Jacket

80+ Silver
Sence goty olur mu zelda ve baldurs gate 3 varken??
Oyun oylanıyor oylandığı için çok yüksek olma ihtimali sonuç da nerdeyse 50 milyon PS5 kullanıcısı var bu kitlenin hepsi oyunu gidip Marvel's Spider-Man 2 den yana kullanacak zaten benim de GOTY oyunum ben olacağını düşünüyorum.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Oyun oylanıyor oylandığı için çok yüksek olma ihtimali sonuç da nerdeyse 50 milyon PS5 kullanıcısı var bu kitlenin hepsi oyunu gidip Marvel's Spider-Man 2 den yana kullanacak benim GOTY oyunum zaten ben olacağını düşünüyorum.
Zelda baya iyidi herkes övüyordu güzelde puan aldı ama nintendo switch kullanan sayısı az bence zelda elendi gibi şimdi baldurs gate 3'ü çok övüyorlar her yerde övüyorlar ama benim oyum spiderman 2'ye gidecek hem hikayeli oyun seviyorum hemde en sevdiğim karakterlerden biri spiderman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım spiderman 2 hikayesi çok iyi olur insanların ağzı açık kalır.

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tsunade m
baya baya fanboyluk yapmıssın xbox ı o kadar hor görme xbox ın game pass ı fiyat performans hem konsol hem pc de fazlasıyla yeterli oyunu var xbox konsollarından ayrıca ps1-2-3 oyunlarını oynayabiliyorsun onu geçtim atari nintendo oyunları dahi oynanıyor microsoft bir çok oyun şirketini satın alarak bünyesine katıyor ayrıca psplus tr desteği yokken game pass vardı 1k verip aldığın oyunu xbox da 29tl verip oynayabiliyordun xbox ın ps den çok çok fazla sayamayacağım kadar fazla atsı var da gerek yok anakörlük yapma
hocam bence siz baya fanboyluk yapmışısınız ama neyse kabul edin ps kütüphanesi xboxdan daha iyi evet xbox game pass vs daha ucuz olabilir ama ps kütüphanesi daha iyi oyun kalitesi olarak vs. (ps cihazım yok )

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom