Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Zelda baya iyidi herkes övüyordu güzelde puan aldı ama nintendo switch kullanan sayısı az bence zelda elendi gibi şimdi baldurs gate 3'ü çok övüyorlar her yerde övüyorlar ama benim oyum spiderman 2'ye gidecek hem hikayeli oyun seviyorum hemde en sevdiğim karakterlerden biri spiderman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım spiderman 2 hikayesi çok iyi olur insanların ağzı açık kalır.
Marvel's Spider-Man 2 ilk defa yaş derecesi yüksek olacak oyun kan şiddet küfür falan içeriyormuş T derecelendirmesi aldı bu yüzden ilk oyuna göre karanlık olacak.
Marvel's Spider-Man 2 resmi olarak Kan, Uyuşturucu Referansı, Hafif Dil, Şiddet için Gençler için T olarak derecelendirilmiştir:
- Kesit sahnelerde başka şiddet/kan örnekleri de gösterilmektedir: boğularak öldürülen bir karakter; ters çevrilmiş bir ceset; bir yaprağa düşen kan damlaları. Bazı suç görevlerinde, karakterler silah karşılığında isimsiz uyuşturucu ticareti yaparken görülebilir; uyuşturucu paketleri bir araba bagajında görülebilir.
- Oyunda "pr*ck" ve "a*s" kelimeleri geçmektedir.
- Karakterler dövüşler sırasında çoğunlukla birbirlerini yumruklar, tekmeler ve fırlatır
- Merkezi karakterler düşmanlara karşı özel simbiyot tabanlı ve elektrik tabanlı saldırılar kullanabilir.
- Bazı düşmanlar savaş sırasında tabanca ve/veya makineli tüfek kullanır; silah atışları bazen küçük kan sıçramalarına neden olur.
- Oyun içi satın alımlar vardır

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Marvel's Spider-Man 2 ilk defa yaş derecesi yüksek olacak oyun kan şiddet küfür falan içeriyormuş T derecelendirmesi aldı bu yüzden ilk oyuna göre karanlık olacak.
Marvel's Spider-Man 2 resmi olarak Kan, Uyuşturucu Referansı, Hafif Dil, Şiddet için Gençler için T olarak derecelendirilmiştir:
- Kesit sahnelerde başka şiddet/kan örnekleri de gösterilmektedir: boğularak öldürülen bir karakter; ters çevrilmiş bir ceset; bir yaprağa düşen kan damlaları. Bazı suç görevlerinde, karakterler silah karşılığında isimsiz uyuşturucu ticareti yaparken görülebilir; uyuşturucu paketleri bir araba bagajında görülebilir.
- Oyunda "pr*ck" ve "a*s" kelimeleri geçmektedir.
- Karakterler dövüşler sırasında çoğunlukla birbirlerini yumruklar, tekmeler ve fırlatır
- Merkezi karakterler düşmanlara karşı özel simbiyot tabanlı ve elektrik tabanlı saldırılar kullanabilir.
- Bazı düşmanlar savaş sırasında tabanca ve/veya makineli tüfek kullanır; silah atışları bazen küçük kan sıçramalarına neden olur.
- Oyun içi satın alımlar vardır
Ben venom'u çok merak ediyorum ya.

Jacket

80+ Silver
F44Ag9lXAAA3Wrr

372259201_309691108400146_2195976838049718330_n.png
Adsız.jpg

F436xlAWwAATAOt

Şu rezalete bak oyunu nasıl çalıştırmışlar Series X'de 720p Series S'de 400p inanılmaz bir de oyun 30FPS kitledikleri halde böyle çalışıyor Series S'de 24-26 FPS'ye düştüğü yerler de var 0 FPS düştüğü yerlerde.

Oyundaki bugların da haddi hesabı yok

Ben bazı Xbot arkadaşlar görüyorum oyuna IGN sadece 7 vermiş gibi davranıyorlar akıl sağlıkları için doktora görünmeleri şart o arkadaşları daha bir de 6 eylül de Xbox'ın kara listeye aldığı basın incelemeleri de yayınlanacak yani 87 değil oyunun puanı çok daha düşük biraz gerçekleri kabullenip önlerine bakarlarsa iyi olacak onlar için.

F46SGopWsAArgjX

Asıl sorun Xbox basın mecrası olan tüm basınlar oyuna hak ettiğinden daha fazla puan verdiğinden böyle saçma bir durum oldu oyunun puanını ancak bu kadar şişirebildiler.

Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
F44Ag9lXAAA3Wrr

F436xlAWwAATAOt

Şu rezalete bak oyunu nasıl çalıştırmışlar Series X'de 720p Series S de 400p inanılmaz bir de oyun 30FPS Series S de 26 FPS düştüğü yerler de var 0 FPS düştüğü yerlerde.

Ben bazı Xbot arkadaşlar görüyorum oyuna IGN sadece 7 vermiş gibi davranıyorlar akıl sağlıkları için doktora görünmeleri şart o arkadaşları daha bir de 6 eylül de Xbox'ın kara listeye aldığı basın incelemeleri de yayınlanacak yani 87 değil oyunun puanı çok daha düşük biraz gerçekleri kabullenip önlerine bakarlarsa iyi olacak onlar için.

F46SGopWsAArgjX

Asıl sorun Xbox basın mecrası olan tüm basınlar oyuna hak ettiğinden daha fazla puan verdiğinden böyle saçma bir durum oldu oyunun puanını ancak bu kadar şişirebildiler.
Oyundaki insan grafikleri Tetris'le yarışır. CAPCOM bundan çok daha iyisini 15 sene önce yapıyordu.

TheworstD32132

80+ Bronze
Evet maalesef cahil insan çok fazla ona yapabileceğimiz bir şey yok biz elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Starfield konusuna geri dönersek evet maalesef oyun tamamen bir balon dan öteye gidemedi grafikler rezalet mekanikler kötü istediği sistem gereksinimleri saçama gezegenler görüntüden ibaret her yerden elde kalıyor No Man Sky'ın yaptığı hiç bir şeyi yapamıyor.

Oyunda hiç bir gezegene fiziksel bir şekilde inemezsiniz görüntüden ibaretler her gezegende 4 bölge var bu 4 bölge birbiri ile bağlantısı yok hangi bölgeye inerseniz inin bir önceki indiğiniz bölge siliniyor kısaca gezgen görünümlü haritalarda yürüyorsunuz ve gezegende hiç bir araç gereç kullanamazsınız sadece yürüyorsunuz.
Hocam bu oyun bir de bana kampanyadan bedava geldi,keyi de satmak istiyorum. Rredfall neyse bu da bu; fizik kalitesi desen yok,efektler rezalet,grafikler ps3 grafikleri olmasına rağmen istediği yüksek sistem gereksinimleri, aksiyon desen hazır assetsler ile yapılmış.

Oyundaki insan grafikleri Tetris'le yarışır. CAPCOM bundan çok daha iyisini 15 sene önce yapıyordu.
2010'da çıkan gow3 bundan kat kat daha iyi be hocam en azından vuruş hissi vardı bunda boncuklu tabanca sıkıyoruz resmen.

F44Ag9lXAAA3Wrr

F436xlAWwAATAOt

Şu rezalete bak oyunu nasıl çalıştırmışlar Series X'de 720p Series S de 400p inanılmaz bir de oyun 30FPS Series S de 26 FPS düştüğü yerler de var 0 FPS düştüğü yerlerde.

F46SGopWsAArgjX

Bu sadece starfield e özgün değil her trash oyuna bu kadar yüksek puan basıyorlar,derdine derman spiderman 2 gelince hapı nasıl yutacak bunlar göreceğiz.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam bu oyun bir de bana kampanyadan bedava geldi,keyi de satmak istiyorum. Rredfall neyse bu da bu; fizik kalitesi desen yok,efektler rezalet,grafikler ps3 grafikleri olmasına rağmen istediği yüksek sistem gereksinimleri, aksiyon desen hazır assetsler ile yapılmış.

2010'da çıkan gow3 bundan kat kat daha iyi be hocam en azından vuruş hissi vardı bunda boncuklu tabanca sıkıyoruz resmen.

Bu sadece starfield e özgün değil her trash oyuna bu kadar yüksek puan basıyorlar,derdine derman spiderman 2 gelince hapı nasıl yutacak bunlar göreceğiz.
Ben bu oyun için Starfield hediyeli RX 7600 alacaktım. 8300 TL fiyatı vardı. Son anda vazgeçtim.

Jacket

80+ Silver
Ya bu nedir bir de bu çöp oyunu hereksin yerden yere vurmasına Xbot fanatikleri ağlıyorlar oyunu neden yerden yere vuruyorsunuz diye 2023 de sen böyle oyun yaparsan rezil olursun yapay zeka çöp grafikler rezalet mekanikler çöp yüz animasyonları PS2 döneminde bile çok daha iyiydi ve neyi seçersen seç aynı sonuca ulaştığın tembel RPG mekanikleri PNG gezegenleri de unutmamak lazım görüntüden ibaretler ve indiğiniz her bölge bir biri ile bağlantısı olmayan 10DK yürüyebildiğin bomboş çorak haritalardan oluşuyor gezegen de araç gereç bile süremiyorsun ve en son rezalet optimizasyonlarına gelirsek PC de çok kötü çalışıyor RTX 3080 bile sürünüyor çöp konsollarında ise oyunu 30FPS'e kilitledikleri halde Series X'de 720p Series S'de 400p kadar düşüyor adamların vaat etikleri her şey yalan No Man's Sky bu oyunun yanında teknik anlamda bir şaheser gibi duruyor Starfield'i gördükçe Cyberpunk 2077 bile iyi gelmeye başladı gözüme.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom