Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aspect115

80+
Dostum series s yüzünden xbox'a geç gelecek oyun çünkü iki arkadaşınla oynama özelliğini series s kaldıramıyordu şuan konsola laf atmıyorum gerçekten iyi konsol fiyatıda iyi.
Hocam dediğim gibi olay kaldıramiyordu değil adamlar optimizasyon yapamiyor sence ps5 bu oyunu 2k 60 kaldıramiyormuydu? çok rahat kaldırırdı ama neden çalışmıyor 2k 60? çünkü optimizasyon yok.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
KEKW ps5 gibi 10 trefalops güçlü bir konsolda 1080p 40 fps ve yapımcılara suç atmiyacağım başka arzunuz paşam? bildiğin adamlar optimizasyon yapmamış 1080p 40 fps ne birader oyunun güzelliğiyle alakası yok durumun adamlar optimizasyon yapamamış ben starfield'ın optimizasyonunada laf ederim ve oda rezalet sizin gibi xbox'u gömmek için gözümü kapatmiyorum olayı xbox'a çekmeye çalışmada doğrulara bak.
Tamam kanka yapımcılar çok kötü yapmışlar anladık.

Aspect115

80+
Xbox'a laf etmeye çalışmadan objektif bak ben ps5'e değil bg3'E laf ediyorum burada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kanka yapımcılar çok kötü yapmışlar anladık.
Anlatmaya çalıştığım şey XSS'in hiçbir sucu yok oyun ps5'de 1080p 40 fps series s bile 1080p 60 kaldırır split screen'ide kaldırır optimizasyon yok oyunda.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Xbox'a laf etmeye çalışmadan objektif bak ben ps5'e değil bg3'E laf ediyorum burada.
Yav anladık yapımcılara kızıyorsun ama xbox series x olanlar belkide baldurs gate 3'ü bekliyordu sene sonu oynayacaklar ama ps5'e 6 eylülde çıkacak oyun.

Aspect115

80+
Yav anladık yapımcılara kızıyorsun ama xbox series x olanlar belkide baldurs gate 3'ü bekliyordu sene sonu oynayacaklar ama ps5'e 6 eylülde çıkacak oyun.
PS5'e 6 eylülde çıkacakda 1080p 40 fps çıkacak böyle oynamak yerine adam gibi düzeleceği vakti beklerim düzelmeside xbox'a çıkış tarihine kadar anca xbox'a gömmeye çalışıyorsun hala yapma diyorum objektif bak olaya bir.

Tamam en iyisi ps5 kardeşim sen boşver konsol savaşını objektif bak olaya.

Aspect115

80+
Knk konsola laf atmıyorum sadece microsoft neden böyle bir hamle yaptı onu anlamıyorum.
Herkes tryhard oyuncu değil adam işinden evine gelir fifa atar onada okadar para vermek istemez bu yüzden yaptılar gayette iyi satış başarısı elde etti 13 milyon gibi bir satış rakamı var XSX'den fazla sattı.

Zaten XSS olmasaydı xbox'un satışları yerlerde olurdu XSS taşiyor ucuz olduğundan satışları.

Aspect115

80+
Konsol savaşı mı hahahahhahhhahha phil spencer bile konsol savaşını kaybettik demişti.
Tamam zaten bende diyorum kaybettiler bak hala konsol savaşına cekiyorsun boşver bunu BG3'e bak ben diyorum oyunda optimizasyon yok sen diyorsun yapımcıya kızma kime kızayım ps5'emi kızayım başkası olsa 1080p 40 fps çalışıyor trashstation yazardı ben yapımcıya laf ediyorum objektif bakiyorum ps5 2k 60 xss 1080p 60 + split screen'i aşır rahat açardı.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Ve ps5 toplamda 40 milyondan fazla satış yaptı ama microsoft'un iki tane konsolu olmasına rağmen 21 milyondan fazla satış yaptı yani kim kazanıyor satış sayılarından belli oluyor.

Aspect115

80+
Ve ps5 toplamda 40 milyondan fazla satış yaptı ama microsoft'un iki tane konsolu olmasına rağmen 21 milyondan fazla satış yaptı yani kim kazanıyor satış sayılarından belli oluyor.
Ben konsol savaşına cekme diyorum ona cekiyorsun yukarıda bende dedim adamlar zaten konsol savaşını kaybetti ve XSS olmasaydı satışları yerde olurdu sen hala ps5 övmeye çalışıyorsun anladık birader en iyisi ps5 objektiflik diye bir kelimeyi bulamadın sen daha galiba.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Tamam zaten bende diyorum kaybettiler bak hala konsol savaşına cekiyorsun boşver bunu BG3'e bak ben diyorum oyunda optimizasyon yok sen diyorsun yapımcıya kızma kime kızayım ps5'emi kızayım başkası olsa 1080p 40 fps çalışıyor trashstation yazardı ben yapımcıya laf ediyorum objektif bakiyorum ps5 2k 60 xss 1080p 60 + split screen'i aşır rahat açardı.
Evet sana laf atmadım zaten birazz yapımcılar sıkıntı çıkartıyor starfield bile pc'de düzgün çalışamıyordu ve the last of us part 1'de öyle :)

Aspect115

80+
Evet sana laf atmadım zaten birazz yapımcılar sıkıntı çıkartıyor starfield bile pc'de düzgün çalışamıyordu ve the last of us part 1'de öyle :)
Heh be objektiflik ne güzel :D benim bu noktada sevindiğim haklı cıkmak oldu :D XSS çok rahat açardı bu oyunu ama oyunda optimizasyonun o su yok.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom