Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
bg3 açamiyor daha trashbox diyenler patladı ama :D
Ben xbox'ı seviyorum ama ps'yi ayrı seviyorum en büyük nedeni özel oyunlarının çok güzel olması ama eskiden xbox'ta game pass vardı ve game pass yüzünden xbox satışı arttı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

series s'de güzel lafım yok gerçekten kısıtlı bütçede en iyi alternatif.

Aspect115

80+
Ben xbox'ı seviyorum ama ps'yi ayrı seviyorum en büyük nedeni özel oyunlarının çok güzel olması ama eskiden xbox'ta game pass vardı ve game pass yüzünden xbox satışı arttı.
Haklısın sevindiğim nokta benim burada XSS'in kendisini kanıtlamış olması oldu XSS abartıldığı kadar güçsüz değil ve bg3'ü rahat açar oyunda optimizasyon yok 1080p 40 fps diyorum ama 1080p de dinamik 900p ye kadar düşüyordur yani rezalet'inde ötesi bir optimizasyonu var ps5 2k 60 rahat açardı bu oyunu zorlanmazdı bile.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Zaten bu nesil kötü geçti nerdeyse 3 yıl geçti hala güzel oyun yok be piyasada ps5'e özel god of war ragnarok çıktı ama ps4'de geldi

Aspect115

80+
Evet ama XSS yeni nesil oyunlara dayanır mı ki?
Hocam çok rahat dayanır her zaman diyorum olay optimizasyonda biter series s'in güçsüz olayları bir tek bg3'de oldu bg3 ünde ps5 performansı ve berbat optimizasyonu ortada dinamik 1080p 40 fps nasıl bir rezalet ya birde dinamik 900p'ye kadar düşüyordur.

@Yunus274 Senin fikirlerinide merak ediyorum umarım birbirimizle kavga etmeden doğru düzgün konuşuruz. :D

Jacket

80+ Silver
Hocam çok rahat dayanır her zaman diyorum olay optimizasyonda biter series s'in güçsüz olayları bir tek bg3'de oldu bg3 ünde ps5 performansı ve berbat optimizasyonu ortada dinamik 1080p 40 fps nasıl bir rezalet ya birde dinamik 900p'ye kadar düşüyordur.

@Yunus274 Senin fikirlerinide merak ediyorum umarım birbirimizle kavga etmeden doğru düzgün konuşuruz. :D
Baldur's Gate 3 PS5 de 60 FPS mod da 1080p'nin altına düşmez 1080p den 4K ya yükseltme yapar tek bir kanala bakıp çok kötü çalışıyor demek ancak senin gibi cahil bir Xbot palyaçosunun yapacağı iş çünkü PS5'de Baldur's Gate 3 FPS'si gayet stabil durumda çalışıyor neyse bunu geçersek kendince eğlenebilirsin palyaço ben 6 eylül de foruma ara vereceğim ne yazarsan yaz o patates rezil Xbox konsollarını kimse almayacak ağlasan da zırlasan da bu gerçek değişmeyecek sana son olarak diyeceğim ise geliştiricilerin bile oyun yapmadığı rezil konsol Xbox Series S patatesi ile mutluluklar dilerim bu konuyu da artık sal palyaço yeter.

Digital Foundry'nin Baldur's Gate 3 PS5 hakkındaki sonucu

- PC'nin Ultra Ayarlarında Çalışır
- PC'deki gibi 3. Perdede Çerçeveleri Düşürür
- Diğer her yerde sabit 60FPS'de çalışır
- Minimum ödünle bölünmüş ekran

BG3 PC den oynayan bir kullanıcının PS5 performansına yorumu bu da.
Geçen ay BG3 oynamış bir PC oyuncusu olarak bu videoya inanamadım, şehirde bu kadar iyi performans göstermesi delilik. Elbette 60 fps'ye kilitlenmiyor ama şehir R5 3600 3060ti'mi bazı sokaklarda 24 fps'ye kadar parçalıyor, Larian bir nat 20 yuvarladı

Son düzenleme:

Aspect115

80+
Open surprise çok daha güvenilir bir kaynak sizin baktığınız kaynağın doğruluğu ne malum :D

ps5 övcem diye yanlış kaynağada bakmazsın be kanka.

Jacket

80+ Silver
Bu zamana kadar kime faydam olduysa ne mutlu bana onlar fanboy olmayan objektif zannettiği yayıncıların hepsi para alıp inceleme yapıyorlar bu yalan söyleyen insanlara inanmaya devam etsinler şu foruma girdim gireli hep insanları en doğru yola yönlendirmeye çalıştım sonuna kadar da öyle yaptım ama artık yeter neye inanmak istiyorlarsa ona inansınlar 20 yıldır ülkenin başındaki adam insanları yalanlar ile kandırarak iktidarda ve hala inanıyorlar durum basit cahillik bu ülkenin kaderi cahillikleri ile baş başa kalsınlar.

Aspect115

80+
Bu zamana kadar kime faydam olduysa ne mutlu bana onlar fanboy olmayan objektif zannettiği yayıncıların hepsi para alıp inceleme yapıyorlar bu yalan söyleyen insanlara inanmaya devam etsinler şu foruma girdim gireli hep insanları en doğru yola yönlendirmeye çalıştım sonuna kadar da öyle yaptım ama artık yeter neye inanmak istiyorlarsa ona inansınlar 20 yıldır ülkenin başındaki adam insanları yalanlar ile kandırarak iktidarda ve hala inanıyorlar durum basit cahillik bu ülkenin kaderi cahillikleri ile baş başa kalsınlar.
helal çok boş yapmışsın millete xbox aldırmicam diye atmadığın yalan kalmadı burda ben objektifim fanboy değilim diyorsun.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,715
Üyeler
154,792
Son üye
wersq147