Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

asko56

80+ Bronze
Şuan PS5’te God of war’ın ilk iki oyununu oynayamazsınız. Benim için güzel bir haber oldu. Bana göre remake yapılsa daha iyi di ama remastered bile olur.
Dostum ps5 nesli komple remaster remake ilemi geçicek bıktık artık yeni oyun yapsın sony konsol çıktıgından belli harbi next gen diyecegin tek oyun spiderman 2

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
Dostum ps5 nesli komple remaster remake ilemi geçicek bıktık artık yeni oyun yapsın sony konsol çıktıgından belli harbi next gen diyecegin tek oyun spiderman 2
Hocam biz sizle bu konuyu konuşmuştuk zaten ve oyunları sayınca susmuştunuz. Yine sayıyım. Çıkan ve çıkacak oyunları sıralayacağım.
-Venom oyunu
- Marvel's Wolverine
-Silent Hill 2 Remake
-Spiderman 2
-Returnal
-Ratchet and clank ayrı dünyalar
-Death stranding 2
-Demon's souls
- Rise of the ronin
-Final fantasy 7 rebirth
- GOW 1,2 ve 3 Remastered
-Final fantasy 16
-The last ronin

Daha fazla var ama aklıma bunlar geldi hala siz alışmışsınız oyun yok demeye.

asko56

80+ Bronze
Hocam biz sizle bu konuyu konuşmuştuk zaten ve oyunları sayınca susmuştunuz. Yine sayıyım. Çıkan ve çıkacak oyunları sıralayacağım.
-Venom oyunu
- Marvel's Wolverine
-Silent Hill 2 Remake
-Spiderman 2
-Returnal
-Death stranding 2
-Demon's souls
- Rise of the ronin
-Final fantasy 7 rebirth
-Final fantasy 16
-The last ronin

bu oyunlar bana hitap etmiyor bana göre spiderman 2 nin haricinde oyun yok her insan bu oyunları sevicek diye bir kaide yok bunu anlamak önemli olan

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
bu oyunlar bana hitap etmiyor bana göre spiderman 2 nin haricinde oyun yok her insan bu oyunları sevicek diye bir kaide yok bunu anlamak önemli olan
Bu oyunlar bana hitap etmiyor da ne demek şimdi? Sen dedin ki spiderman 2 dışında oyun yok abi dedin bende sana gereken cevabı verdim. Senin verdiğin cevap çok saçma ve PS4'e özel olarak çıkmış oyunlarıda söylemedimn çünkü nex-gen dedin. Herkes alışmış oyun yok demeye aslında playstation oyun üretiyor. Xbox'a bakınca forza'dan başka bir şey yok.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
-Venom oyunu
- Marvel's Wolverine
-Silent Hill 2 Remake
-Spiderman 2
-Returnal
-Death stranding 2
-Demon's souls
- Rise of the ronin
-Final fantasy 7 rebirth
-Final fantasy 16
-The last ronin

Noughty dog yeni oyunlar üzerinde çalıştığınıda belirtti onlarda var var hocam bi unchrated gelirse yer yerinden oynarr

asko56

80+ Bronze
Bu oyunlar bana hitap etmiyor da ne demek şimdi? Sen dedin ki spiderman 2 dışında oyun yok abi dedin bende sana gereken cevabı verdim. Senin verdiğin cevap çok saçma ve PS4'e özel olarak çıkmış oyunlarıda söylemedimn çünkü nex-gen dedin. Herkes alışmış oyun yok demeye aslında playstation oyun üretiyor. Xbox'a bakınca forza'dan başka bir şey yok.
hayal dünyasından kelime üretmeye de başladın ne abisi bana göre ne xbox da ne sony de adam gibi oyun yok 2020 den belli tek çıkan oyun spiderman 2 üstüne remaster cilası oyunlar ve insanları sögüşleme.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
playstation-exclusive-games-coming-in-2024-and-onwards-v0-6jgxuuelob1c1.jpg

F_OVSDgWUAAt5XZ

The Last of Us Part II Remastered
Final Fantasy 7: Rebirth
Rise of the Ronin
Silent Hill 2
HELLDIVERS™ 2
Lost Soul Aside
Stellar Blade
Granblue Fantasy: Relink
Pacific Drive
Foamstars
Marvel’s Wolverine 2024 en kötü ihtimal 2025 başı deniyor
Death Stranding 2 kesin bir tarihi yok 2024 veya 2025 deniyor
@asko56 Zaten burda Yunus hocam Playstation hangi oyunları çıkartacak yazıyor. Üstüne benim dediğim oyunlarda eklenince devasa oyun kütüphanesi oluşuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayal dünyasından kelime üretmeye de başladın ne abisi bana göre ne xbox da ne sony de adam gibi oyun yok 2020 den belli tek çıkan oyun spiderman 2 üstüne remaster cilası oyunlar ve insanları sögüşleme.
Tamam knk sen böyle kafayla git adama oyun kütüphanesi söylüyorum adam bana bu oyunlar hitap etmiyor diyor.

asko56

80+ Bronze
@asko56 Zaten burda Yunus hocam Playstation hangi oyunları çıkartacak yazıyor. Üstüne benim dediğim oyunlarda eklenince devasa oyun kütüphanesi oluşuyor.
devasa denilen tütüpane zaten remaster oyunlar ve türk insanlarının oynamacagı seriler.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
Noughty dog yeni oyunlar üzerinde çalıştığınıda belirtti onlarda var var hocam bi unchrated gelirse yer yerinden oynarr
Evet hocam haklısınız naughty dog ve bend stüdyo bir tane oyun geliştiriyor ama hangi oyun bilmiyoruz yakında kokusu çıkar.

devasa denilen tütüpane zaten remaster oyunlar ve türk insanlarının oynamacagı seriler.
Playstation sadece türklere mi oyun yapıyor dostum? Biraz düşün. Hala remastered diyorsan bir şey diyemem sana zaten sen kabul etmişsin. Senin fikrini değiştiremem. Ama o oyunlar arasında sadece tlou part 2 remastered var o kadar bir de gow.

asko56

80+ Bronze

Tamam knk sen böyle kafayla git adama oyun kütüphanesi söylüyorum adam bana bu oyunlar hitap etmiyor diyor.
dostum attıgın oyunlardan hanigisi türkiyede satılıcak tek rise of the ronin satar ve wolwerine ve silent hill 2 toplam 3 oyun 3 oyun için bu kadar tantana yapmaya gerek yok üstüne sony ps5 alanları enayi yerine koyup ps5 pro çıkardıgında ozaman işlerin rengi nasıl olucak görücegiz

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
dostum attıgın oyunlardan hanigisi türkiyede satılıcak tek rise of the ronin satar ve wolwerine ve silent hill 2 toplam 3 oyun 3 oyun için bu kadar tantana yapmaya gerek yok üstüne sony ps5 alanları enayi yerine koyup ps5 pro çıkardıgında ozaman işlerin rengi nasıl olucak görücegiz
Hala Türkiye diyor kafayı yiyeceğim. Dostum bak bu oyunları sadece türkler oynamayacak veya sadece türkler satın almayacak. Küresele bakman gerek. Playstation tonlarca oyun çıkartıyor hala oyun yok diyorsunuz tebrik ederim. PS5 Pro 2024 sonunda veya 2025'in başında gelecek. Normal PS5 2030'a kadar rahat götürür sen hiç merak etme.

asko56

80+ Bronze
Evet hocam haklısınız naughty dog ve bend stüdyo bir tane oyun geliştiriyor ama hangi oyun bilmiyoruz yakında kokusu çıkar.

Playstation sadece türklere mi oyun yapıyor dostum? Biraz düşün. Hala remastered diyorsan bir şey diyemem sana zaten sen kabul etmişsin. Senin fikrini değiştiremem. Ama o oyunlar arasında sadece tlou part 2 remastered var o kadar bir de gow.

Yahu ne zaman ülkemizi yabancıya teslim ettik türkiyede yaşıyorum türk olarak durum bu beni global baglamaz sonuçta ben psn store u açtıgımda remasterdan hallice oyunlar 1000-2000 TL görecegim

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
Yahu ne zaman ülkemizi yabancıya teslim ettik türkiyede yaşıyorum türk olarak durum bu beni global baglamaz sonuçta ben psn store u açtıgımda remasterdan hallice oyunlar 1000-2000 TL görecegim

Ülkenin durumu ile Playstation oyunlarını nasıl bağladın be dostum. Ben diyorum ki Playstation'da tonlarca oyun var sen bir remastered oyun 1000 TL olmuş diyorsun. Hala anlamıyorsun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom