Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Benimi etiketlemeye çalıştın kanki :D gowdan ben bahsediyordum çünkü ayrıca ben oyuna kötü demiyorum rdr daha iyi diyorum sadece genel yapı anlamında ragnarökte çok güzeldi ancak souls oyunlarında yeni bir şey denenen ilklerdendi elden ring (+ gene çıkış zamanı faktörü devreye girdi 2022 game awardstada)
yok god of war daha iyi kimseye laf atmadım D

99723

80+ Silver
yok god of war tloudanda iyi
Tabi ki herkese göre değişir buna hiç bir şey diyemem ama bana göre iki oyunda başyapıt ben bu oyunlardan birine diğerinden iyi diyemem haksızlık olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimi etiketlemeye çalıştın kanki :D gowdan ben bahsediyordum çünkü ayrıca ben oyuna kötü demiyorum rdr daha iyi diyorum sadece genel yapı anlamında ragnarökte çok güzeldi ancak souls oyunlarında yeni bir şey denenen ilklerdendi elden ring (+ gene çıkış zamanı faktörü devreye girdi 2022 game awardstada)
God of War: Ragnarök yılın oyunu hariç zaten tüm ödülleri aldı :kekw: :kekw: :kekw: yılın oyununu da alırdı da aynı markaya üst üste iki defa ödül vermek istemediler kısaca.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Tabi ki herkese göre değişir buna hiç bir şey diyemem ama bana göre iki oyunda başyapıt ben bu oyunlardan birine diğerinden iyi diyemem haksızlık olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

God of War: Ragnarök yılın oyunu hariç zaten tüm ödülleri aldı :kekw: :kekw: :kekw: yılın oyununu da alırdı da aynı markaya üst üste iki defa ödül vermek istemediler kısaca.
bu sene kim alcak

99723

80+ Silver
bu sene kim alcak
2024'te eğer Wolverine oyunu gelirse alma ihtimali çok yüksek puanı da en az 90 dan açılır.
4m0rcaqnd6yb1.jpg

Son düzenleme:

99723

80+ Silver
2024 te hangi ps özel oyunları gelir pc ye
Şu an bildiğimiz bir tek Horizon Forbidden West geliyor 2024'te PS CEO'su değiştiği için ileride PC tarafına oyun gelme olasılığı nasıl olacak bilmiyoruz.

Bu grafiklerde bir oyunun nasıl bir sistem gereksinimleri olacak merak ediyorum.

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şu an bildiğimiz bir tek Horizon Forbidden West geliyor 2024'te PS CEO'su değiştiği için ileride PC tarafına oyun gelme olasılığı nasıl olacak bilmiyoruz.
Hali hazırda gelen serileri gene portlarlar ancak yeni gelecek seriler vs gelmez muhtemelen

99723

80+ Silver
ps mi alsak napsak god of warsız olmuyorki :(
PS5 alın keyfinize bakın derim PS sadece God of War dan ibaret değil zaten God of War gibi başyapıt kalitesinde çok oyunu var PS'de yani PS5 alırsan hem God of War'ı oynar hem de diğer PS özel oyunlarının keyfini çıkarırsın + PS5'de üçüncü parti oyunlar performans ve kalite olarak Xbox Series X patatesinden çok daha iyi çalışıyor ve PS Plus Deluxe üyelik sistemi de var artık içerisinde 600'e yakın oyun ve Sony'nin nerdeyse tüm yaptığı özel oyunlar da kütüphanede var + her ay üç tane verdiği kaliteli oyunlarda cabası 2025'de GTA VI'da geliyor zaten oyun konsola özel olacak PC'ye sonra çıkacak GTA VI'yı da herkesten önce oynarsınız bence PS5 almanız çok mantıklı bir karar olur artıları çok fazla yine de en son karar tabi ki sizin.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom