Neler Yeni

Konu kapalı

ardatrnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arda Turan
Bu ürünü sepette ödeme aşamasında kart telefon adresi herşeyi doğru girmeme rağmen siaprişi onaylaya basstığımda bu aşşağıdaki hatayı alıyorum.

Hesabnız şu anda devre dışı. Yeniden etkinleştirmek için lütfen oturumunuzu kapatın ve yeniden oturum açın.

Defalarca çıkış yapıp denememe rağmen sürekli aynı hata ile karşıyorum. Ve bu ürünü gerçekten istiyorum. Ne yapmam lazım bu üründen alabilmek için?
hocam başka tarayıcıdan denediniz mi ve ya kartınız yurt dışı ödemelere açık mı kontrol eder misiniz

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Hata nasıl düzelir bilmiyorum fakat o klavyeyi alma bence pilli bir klavye ve switch markası belirtilmemiş muhtemelen kötü bir marka switch kullanıyor e-yooso z11t alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hata nasıl düzelir bilmiyorum fakat o klavyeyi alma bence pilli bir klavye ve switch markası belirtilmemiş muhtemelen kötü bir marka switch kullanıyor e-yooso z11t alabilirsin
Bana kablosuz bir model önerbilir misini o zaman

aradığım özelikler:
usb/type c bir bağlantı seçeneği olması.
Bluototh ile en az 2 cihaza kablosuz bağlanması
bana bu özelliklerde acil bir klavye lazım

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hatanızın çözümünü bilmiyorum ama wireless zorunlu değilse bunu almayın. PCB kalitesi düşük diye biliyorum. Ayrıca pilli olduğundan pil masrafı da olacak. Klavyede wirelesse çok gerek olmuyor zaten.
Laptop dılında tanlet ya da telefon için oyun oynarkende bağlanabilen bir oyuncu klavyesi olsun yeter başka bir beklentim yok benim için

1k yı açmadan attığınız hem (kablolu+kablosuz) bir klavyeyi kesin alıcam. Öğrenciyim uzun yıllar boyunca kullanmayı düşübüyorum hemde

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
Laptop dılında tanlet ya da telefon için oyun oynarkende bağlanabilen bir oyuncu klavyesi olsun yeter başka bir beklentim yok benim için
cihazınızın girişine uygun usb dönüştürücü alırsanız çalışır diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal
cihazınızın girişine uygun usb dönüştürücü alırsanız çalışır diye düşünüyorum
3 giriştende mevcut hepsine ayrı ayrı almaktansa bluetooth daha berimli olur diye düşünüyorum 🥹
hem kablolu hem bluetoothlu bir mouse ve kulaklık aldım amazondan tek eksik önemli olan klavye şuan :/

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
3 giriştende mevcut hepsine ayrı ayrı almaktansa bluetooth daha berimli olur diye düşünüyorum 🥹
hem kablolu hem bluetoothlu bir mouse ve kulaklık aldım amazondan tek eksik önemli olan klavye şuan :/
Bunu alın o zaman. Yoksa bütçe çok artıyor. Ama sorun nasıl çözülür bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal
Bunu alın o zaman. Yoksa bütçe çok artıyor. Ama sorun nasıl çözülür bilmiyorum.
Işıklı olması şart değil. Mekanikte olması şart değil ama varsa hayır demem. Öevre birimleriyle aram çok kötü gerçekten anlamıyorum hiç. Bir ürün linki oaylaşabilirseniz alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal
Aliexpresten farklı hesaplardan bile sipariş geçerken hala aynı hatayı alıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,628
Üyeler