Neler Yeni

Konudaki Çözümü Konu Sahibi Seçebilsin

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Sorunu çözünce çoğu kişi mesajı en iyi cevap olarak raporlamıyor. Raporlayınca yöneticilerde seçmiyor. Hem konunun çözülüp çözülmediğini ya da en iyi cevap olup olmadığına neden Yöneticiler karar veriyor?

Ben aşağıya bıraktığım konularda ki en iyi cevap olan mesajı en iyi cevap olarak raporladım ama hala seçmemişler.

Büyük ihtimal Plat veya gold olmadığımdan dolayı bu konu. pek kale alınmayacak.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,148
İsim
Musa
Sorunu çözünce çoğu kişi mesajı en iyi cevap olarak raporlamıyor. Raporlayınca yöneticilerde seçmiyor. Hem konunun çözülüp çözülmediğini ya da en iyi cevap olup olmadığına neden Yöneticiler karar veriyor?

Ben aşağıya bıraktığım konularda ki en iyi cevap olan mesajı en iyi cevap olarak raporladım ama hala seçmemişler.

Çok su istimal edilir diye konu sahibi yapamıyor.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
en iyi cevap olup olmadığına neden Yöneticiler karar veriyor?
Reaksiyon etkinlikleri gibi En iyi cevap etkinlikleri de yapılıyordu, hatta @Emir Aydın En iyi cevap sayısından dolayı ödül kazandı.

Haksızlıkların olmasına karşın En iyi cevap'ı kullanıcı raporlayıp yetkilinin insiyatifine göre seçmesi lazım.
En iyi cevap'lık mesaj görüyorsanız raporlayabilirsiniz. Tabii ki tek kelimelik cümlelerden En iyi cevap gelmesini beklemeyin.

Bu söylediklerim üyelere saçma gelebilir ancak yapacak bir şey yok, diğer türlü öneri konularında da En iyi cevap seçme gibi durumlar ve haksızlık olabiliyor.

Bu arada En iyi cevap'ı sadece Mehmet Bey seçiyor. En azından En iyi cevap raporu geldiğinde biz ona atıyoruz raporu.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,148
İsim
Musa

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada En iyi cevap'ı sadece Mehmet Bey seçiyor. En azından En iyi cevap raporu geldiğinde biz ona atıyoruz raporu.

4 en iyi cevabımın 3 ünü Mehmet Yılmaz Seçti. Birini diğer modlardan biri. Sanırım gecikmenin sebebi o.

Haksızlıkların olmasına karşın En iyi cevap'ı kullanıcı raporlayıp yetkilinin insiyatifine göre seçmesi lazım.
En iyi cevap'lık mesaj görüyorsanız raporlayabilirsiniz. Tabii ki tek kelimelik cümlelerden En iyi cevap gelmesini beklemeyin.

Tek kelimelik cevap atmıyorum genelde. Mesela bu konular;

Tek mesaj atılmamış mesajlar bunlar.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Tek kelimelik cevap atmıyorum genelde. Mesela bu konular;

Tek mesaj atılmamış mesajlar bunlar.
Sana "Tek kelimelik mesajların En iyi cevap olarak raporlanmış, bu yüzden reddettik." tarzında bir şey dememiştim :D.
Dediğim herkese geçerli.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,333
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Konu sahibi bir soru sormuş, yani o konuyu bilmiyor demek oluyor. Şimdi bilmeyen biri neden başka birinin yorumunu doğru olarak seçebilsin?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,333
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
İyi cevap ile EN İYİ cevap arasında çok fazla fark var. Günde 50 tane en iyi cevap raporu geliyorsa 10 tanesini anca seçiyorum, çoğu kriterleri karşılamaktan uzak. Adam "Alınır" yazıp en iyi cevap diye raporluyor örnek vermek gerekirse. Her cevaba En İyi Cevap ödülü verirsek bu ödülün bir esprisi kalmaz.

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

hocam adam yan hesap açar örneğin bildiği çözümü kendine anlatır en iyi cevap kastırır diğer hesaba sonra gelir kendi gibi gösterir bence benim en az 3 en iyi cevap ımvar ama raporlamıyolar hüüü

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Hala devam ediyor mu?
Şu anlık hayır gibi.
Ancak "En iyi cevap etkinliği" diye bir şey yoktu zaten. Abdullah Bey bir anda En iyi cevap sayısı en üst olan üyeye ödül verdi :D.
Belki şu anda da gizli olarak vardır o etkinlik, kim bilir :).

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
hocam adam yan hesap açar örneğin bildiği çözümü kendine anlatır en iyi cevap kastırır diğer hesaba sonra gelir kendi gibi gösterir bence benim en az 3 en iyi cevap ımvar ama raporlamıyolar hüüü

Yan hesap açılmıyor. Onlara kulak asmayın lütfen. Şeyi anlarım, bir arkadaşın konu açar seni çözüm seçer bunu anlarım ama kendine çözüm kasmak saçma. Açılmıyor zaten çoklu hesap cezası var.

Ancak "En iyi cevap etkinliği" diye bir şey yoktu zaten. Abdullah Bey bir anda En iyi cevap sayısı en üst olan üyeye ödül verdi :D.
Belki şu anda da gizli olarak vardır o etkinlik, kim bilir :).

Olsa bile bu gidişle alamayacağım gibi gözüküyor. Mesaj kasıp kale alınır bir gold olmam lazım. Çoğu plat ve gold gibi. Ve daha çok konuya çözüm bulmam lazım.

Neyse cevapsız konulara bakayım ben. İyi günler.

Top Bottom