Neler Yeni

Konyaspor 1 Fenerbahçe 0

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri

lexus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emir Kutluca
Fenerli olarak rossi serdar arao bunlar fener topçusu asla olamaz.

Artık sabit bir ilk 11 olmalı ve ayrıca sen 3'lü stoper oynuyorsan stoperlerin biri çok hızlı olmalı geçen sezon oynuyoduk çünkü kim min jae hızlı bir stoperdi ama sen lemosla 3'lü oynayamazsın.

OOS adamı slkb'de oynatamazsın jesus

sırf bir şeyleri baştan yaptım demek için hazır kadro bozuldu saçmalık

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
SALDIR FENERBAHÇEMMMMMMMMMMMM
301672349_1734194090296493_6124689979014573632_n.jpg

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Valencia'nın pozisyon kırmızı değildi. Hakem görmeden gelip bir de kırmızı verdi. Onu geçtim tartışmayı başlatan Adil Demirbağ idi.

Maçın sıçıp sıvayanları tam liste:
S*rdar Dursun( Bu boşu izlediğimize inanamıyorum. Ben Lemosun yerine Pedroyu alır diye düşünmüştüm. Ali Koç transfer dönemi bitene kadar bu adamdan acil kurtulsun. Ağır çöp)
İr*fan Can Ka*veci( Galatasaraylı birisinin Fenerde ne hayrı olur ki? Serdar Aziz kadar bile olamıyor. Şu an kazandığı tüm paralar haram zıkkım olsun. 1 maç iyi oynadı diye yere göğe sığdırılamadı. Normalde de zaten 1 maç iyi oynayıp gerisini kötü oynuyor.)
Arao
Ferdi(Jesusun sisteminde oynadığından beri lanetler olsun ki sana mecbur kalıyoruz. Defans denen vasıfa sahip bile değilsin. Sağ bek oynarken gelen herkes elini kolunu sallayarak geliyor.)

lexus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emir Kutluca
Valencia'nın pozisyon kırmızı değildi. Hakem görmeden gelip bir de kırmızı verdi. Onu geçtim tartışmayı başlatan Adil Demirbağ idi.

Maçın sıçıp sıvayanları tam liste:
S*rdar Dursun( Bu boşu izlediğimize inanamıyorum. Ben Lemosun yerine Pedroyu alır diye düşünmüştüm. Ali Koç transfer dönemi bitene kadar bu adamdan acil kurtulsun. Ağır çöp)
İr*fan Can Ka*veci( Galatasaraylı birisinin Fenerde ne hayrı olur ki? Serdar Aziz kadar bile olamıyor. Şu an kazandığı tüm paralar haram zıkkım olsun. 1 maç iyi oynadı diye yere göğe sığdırılamadı. Normalde de zaten 1 maç iyi oynayıp gerisini kötü oynuyor.)
Arao
Ferdi(Jesusun sisteminde oynadığından beri lanetler olsun ki sana mecbur kalıyoruz. Defans denen vasıfa sahip bile değilsin. Sağ bek oynarken gelen herkes elini kolunu sallayarak geliyor.)
ya bu sene altayda da bi sıkıntı var forma rekabeti yok diye her maç saçma sapan goller yiyor

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ya bu sene altayda da bi sıkıntı var forma rekabeti yok diye her maç saçma sapan goller yiyor
Altay kadar abartılmış bir balon görmedim. Kafasına göre takılıyor. Habire top yumrukluyor. Ne pahasına olursa olsun 2-3 maç İrfan Eğribayatı oynatırım Altay'ın aklı başına gelsin. Gitmek isterse de defolsun gitsin. Kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor.

Top Bottom